Investigaton راه اندازی در برابر لویی شهردار بر دست زدن به Breonna تیلور مورد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Investigaton Launched Against Louisville Mayor Over Handling of Breonna Taylors Case

عکس: برت کارلسن (گتی ایماژ)

چهار ماه پیش Breonna تیلور کشته شد در خانه خود توسط لویی مترو پلیس در حالی که خواب. با وجود تماس برای عدالت تنها در حال رشد بلندتر و بلندتر به زمان گذشته است تنها یکی از افسران درگیر در تیلور مرگ مواجه شده است و هر نوع نتیجه. خشم تنها شدت پس از دیوید McAtee ضرب گلوله کشته شد با اجرای قانون در جریان اعتراض های بیش از تیلور مرگ است. در حال حاضر رسیدگی به چگونه لویی شهردار گرگ فیشر به کار گرفته است که مجموعه ای راه اندازی می شود.

تبلیغات

روز دوشنبه به منظور راه اندازی این تحقیقات ثبت شده توسط دولت نظارت و کمیته حسابرسی (گوا) از لویی مترو شورا “به عمل و انفعال فیشر دولت” با توجه به آزادی مطبوعات از شهر, گزارش سی ان ان. در حالی که در حال حاضر وجود ندارد تنظیم جدول زمانی برای بررسی آن را به عنوان را به طور رسمی آغاز شده و هنوز گوا قصد دارد به حکم هر دو لویی Metro Police Department رئیس استیو کنراد و در حال حاضر رئیس رابرت شرودر. کنراد از کار اخراج شد و موقعیت خود را در مدت کوتاهی پس از مرگ McAtee.

تبلیغات

بررسی خواهد شد نگاه به اقدامات صورت گرفته توسط اداره پلیس منجر به تیلور مرگ و اسناد مربوط به تیلور و McAtee مرگ, آموزش پروتکل ها و سیستم های مورد استفاده توسط LMPD و استفاده از no-دست کشیدن حکم. بررسی خواهد شد همچنین بررسی شهر در پاسخ به این تظاهرات از جمله به همین دلیل پلیس با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات مسالمت آمیز و دستور داد که پلیس و کنتاکی گارد ملی به 26 و برادوی در شب McAtee درگذشت.

پس از بررسی نتیجه گیری این کمیته است که توانایی به توصیه چه اقدامات آنها معتقدند باید به شورای. به عنوان این تحقیقات هنوز در مراحل اولیه این کمیته نمی دانم چه کسانی اقدامات ممکن است به دنبال دارد. من فکر می کنم در شلیک ماموران درگیر و آنها را انکار حقوق بازنشستگی خواهد بود اما هی چه می دانید ؟

از سی ان ان:

“دولت قانون به مترو شورا قدرت به حذف هر گونه مامور مترو از اتاق که شامل شهردار اما آن را به صورت سوء رفتار یا فعالیت های جنایی” این کمیته با سی ان ان گفت. “این امر به تخته و کمیسیون ها و مدیران مترو ادارات دولتی نیز هست. اما چنین اقدامی نیاز به تصویب اکثریت آرا از مترو شورا پس از ارائه گزارش و یا نتایج حاصل از یک بررسی. این شورا همچنین دارای قدرت کیف پول و وقتی که می آید به بودجه همه سازمان های دولتی از جمله LMPD. دوباره من اشاره خواهد شد این کمیته به منظور بررسی برای اولین بار.”

تبلیغات

و بعد با کمی به هیچ عمل گرفته من واقعا امیدوار این بررسی نتایج در چیزی است که در نهایت در حال انجام است. این LMPD نمایش داده می شود جنایی سطح بی کفایتی و یک زن بی گناه از دست داده و زندگی خود را به عنوان یک نتیجه. این واقعیت است که عدالت هنوز تحویل داده شده است برای Breonna تیلور تنها باعث این فاجعه بیشتر توهین آمیز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>