Jerami اعطای نگه می دارد که همان انرژی در طول مصاحبه با خبرنگاران گفت: ‘Breonna تیلور قاتلان هنوز رومینگ در اطراف رایگان’

Category: کیمیا | No comments


Jerami Grant #9 of the Denver Nuggets poses for a portrait during the Denver Nuggets Media Day at Pepsi Center on September 30, 2019 in Denver, Colorado.

Jerami Grant #9 از دنور ناگتس شمار برای یک پرتره در طول دنور ناگتس روز رسانه در پپسی سنتر در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019 در دنور, کلرادو.
عکس: جاستین Tafoya (گتی ایماژ)

به عنوان یک نقش بازیکن دنور ناگتس به جلو Jerami گرانت را ندارد بسیاری از عناوین. اما پس از اختصاص کل یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد مرگ Breonna تیلور او را به انجام دقیقا همان است که برای دلایل درست.

تبلیغات

ESPN و دنور پست گزارش می دهند که پس از تمرین روز چهارشنبه Grant سابقه تعدادی از سوالات از خبرنگاران. اما بدون توجه به آنچه آنها خواسته 26 ساله آن را یک نقطه به طور مستقیم گفتگو به سمت عدالت برای تیلور.

چگونه بوده و صرف وقت آزاد خود را در NBA حباب:

“آن بزرگ می شود در اینجا با من هم تیمی های بزرگ به عقب بازی بسکتبال, اما برای من شخصا و من فکر می کنم بسیاری از بازیکنان این ضروری است که ما تمرکز بر روی آنچه که واقعا مهم در جهان است. یک چیز برای من است Breonna تیلور قاتلان هنوز رومینگ در اطراف رایگان, بنابراین من می خواهم به تمرکز بر روی که با این مصاحبه ها و چیزهایی مانند آن. من می خواهم به نگه داشتن تمرکز وجود دارد.”

تبلیغات

در تیمی نیکولا Jokic در نهایت پیوستن به این تیم بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 ژوئن:

“من می خواهم گفت آن بزرگ را به هم تیمی های من در اینجا آن را به اینجا, بازی بسکتبال, اما در همان زمان من می خواهم به نگه داشتن تمرکز بر آنچه واقعا مهم است. Breonna تیلور قاتلان هنوز در حال رومینگ در اطراف رایگان.”

سوال پس از سوال اعطای نگه داشته است که همان انرژی در تمام طول مصاحبه.

“[وجود دارد] بسیاری که در جهان در حال حاضر با خشونت پلیس و نژادپرستی و چیزهایی مانند آن است و من می خواهم به نگه داشتن تمرکز بر روی که,” او گفت:. “این بار دشوار است. شده است این راه را برای یک مدت زمان طولانی. بسکتبال چیزی است که من دوست دارم و چیزی که همه را دوست دارد اما در همان زمان ما به تمرکز بر روی آنچه که مهم است.”

تبلیغات

هنگامی که قطعات مربی مایک مالون باد از آنچه اتفاق افتاده در طول اعطای مصاحبه او تا به حال چیزی جز ستایش برای سیراکیوز محصول.

تبلیغات

“من احترام Jerami که انجام,” او گفت:. “این یک نقطه تاکید از لیگ از مربیان این NBPA پایین آمدن در اینجا. مطمئن شوید که ما در ادامه گفتگو و نگه داشتن نور افکن که در آن نیاز به. برای Jerami به اختصاص کنفرانس مطبوعاتی خود به حافظه از زندگی Breonna تیلور برجسته است بنابراین من او را تحسین می کنم.”

من نمی توانستم بیشتر موافقم.

اگر عدالت اجتماعی به عنوان مهم به بازیکنان NBA به عنوان آنها اعلام آن بهاجازه دهید امیدوارم که این فقط آغاز لیگ تعهد به عنوان کاتالیزور برای تغییر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>