Kanye West به طور رسمی در انتخابات ریاست جمهوری در اوکلاهما به خاطر 2020 است مالامال از سردرد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Kanye West Is Officially on the Presidential Ballot in Oklahoma Because 2020 Is Chock-Full of Headaches

عکس: JEAN-BAPTISTE پارك/AFP (گتی ایماژ)

با وجود گزارش روز سه شنبه ادعا که Kanye West شد “پایان” خود را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری (که من نه می تواند در مورد نوشتن) به Oklahoma State انتخابات هیئت مدیره اعلام کرد که رپر/تولید کننده در انتخابات برای هر چه زودتر دولت است.

تبلیغات

*آه عمیق*

هر XXLیک tweet ارسال توسط OSEB توضیح داد که غرب واجد شرایط در رای گیری به عنوان یک نامزد مستقل در دولت, روز مهلت برای مستقل و ناشناخته نامزدهای حزب “به پرونده اظهارات نامزدی با دادخواست خود را و یا پر هزینه است.” غرب در حال اجرا است به عنوان یک عضو از “جشن تولد” از آنجا که از دوره او است.

تبلیغات

یک نماینده برای غرب گفت: مردم که “ما را شستشو در خون” نوازنده صرف $35,000 به پرداخت هزینه تشکیل پرونده و همچنین ارائه یک بیانیه اعلام نامزدی خود را. این نشریه همچنین گزارش می دهد که غرب به نظر می رسد با ثبت فدرال کمیسیون انتخابات روز چهارشنبه مورد نیاز برای اجرا به رئیس جمهور (اما همچنین یک نوار بالا به پرش از روی مانع). تیم خود را گزارش ظ FEC را شکل 1بیانیه ای از سازمان است که باید انجام شود پس از یک نامزد انتخابات آینده نگر “تجاوز(s) قابل اجرا آستانه.” این شامل افزایش و یا هزینه 5000 دلار و یا بیشتر نسبت به مبارزات انتخاباتی خود را.

با وجود نام او ساخت آن در انتخابات در اوکلاهما غرب از دست رفته مهلت برای ثبت نام در کشورهای مختلف از جمله مکزیک جدید فلوریدا و تگزاس. با این حال او در مصاحبه با فوربس او می گوید که تلاش برای استفاده از coronavirus تشخیص به عنوان یک راه گریز به روی برگه های رای بدون در نظر گرفتن. ما امیدواریم که آن کار نمی کند.

Chance the Rapper یکی از تنها مشهور است که حمایت غرب را اجرا کنید برای قدرتمند ترین صندلی بر روی زمین است. (Elon Musk را در ابتدا, اما پس از تجدید نظر خود را پشتیبانی می کند.) جای تعجب نیست که شانس آمد زیر آتش در صبح روز دوشنبه پس از بازجویی به همین دلیل مردم ترجیح می دهند که برای رای دادن جو بایدن بیش از غرب است. پس از تلاش برای دو برابر کردن بر نظرات خود را در میان واکنش او متوجه اشتباه خود.

تبلیغات

“من درک می کنم دوری از شما برنده 46 ریاست جمهوری صندلی و من درک می کنم که هر کس رای گیری برای بایدن لزوما انجام این کار با شوق و ذوق” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>