آن را مفرد لحظه در تاریخ بیس بال چیزی است که هرگز قبل و یا پس از کنت Hrbek همیشه احساس می کند همان هیجانی که به نظر او نقش خود را در آن: پشیمانی.

“هر بار که من آن را ببینید در حال حاضر من فکر می کنم” چگونه آمده من نمی نگه داشتن بیس بال؟’ “Hrbek گفت. “من نه یک سوغات پسر من یک محتکر اما من آرزو می کنم که. وجود دارد بیش از حد بسیاری از “onlys’ در بیس بال.”

سی سال پیش جمعه, گرچه دوقلوها ایجاد شده در بوستون Fenway پارک. در پایین چهارم زمین باز یافته که در جولای 17, 1990, بازی, Gary Gaetti Al نیومن و Hrbek تبدیل شده در اطراف-شاخ بازی سه گانه. و چهار نوبت بعد آنها دوباره آن را انجام داد.

دو در یک بازی ؟ آنها درک نمی کنند این اهمیت تا بعد.

“این تنها — در-l-y — زمان آن را تا کنون انجام شده است. همه سال آنها به بازی بیس بال این اتفاق تنها یک بار پس از آن واقعا شسته و رفته رکورد” Hrbek گفت. “اما من نمی دانم. من فرار خاموش میشه و فقط منعکس توپ در کنار تپه. هرگز فکر نمی کردم به آن را نگه دارید.”

شاید دلیلش این است که این دوقلوها بود و دیگر نگرانی در این زمان. به عنوان نیومن به یاد می آورد آن سه گانه نقش نبود تمرکز در دوقلوها’ ستاره شرق یا محل باشگاه وانجمن.

“چیزی که من به یاد داشته باشید بسیاری است که ما از دست داده است که متعفن بازی 1-0,” نیومن گفت. “که ممکن است بیشتر ناراحتی من تا به حال دیدم [مدیر] تام کلی پس از یک بازی است.”

آره گرفتن بسته توسط Red Sox کارگر ماهر lefthander به نام Tom Bolton و سابق, دوقلو, نزدیک جف Reardon می تواند ناراحت کننده به ویژه از دوقلوها تلف عملکرد قوی خود rookie Scott Erickson, ساخت فقط پنجم خود را حرفه ای شروع می شود. “برای این اتفاق دو بار در یک بازی واقعا حیرت انگیز کند.” “اما این به آن معنی نیست خیلی پس از آن. نمی شود قادر به نمره به اجرا در Fenway نمی رسید و بچه خود را, این چیزی است که من به یاد داشته باشید.”

معنای شروع به نزول به زودی ، صبح روز بعد را استار تریبیون استناد سرهم بندی کردن-به-Evers-به-شانس در توصیف feat اشاره کرد که بیش از 134,000 بازی های لیگ تا به حال انجام شده است در آن زمان هیچ یک شامل دو سه پخش می کند. شده اند وجود دارد تقریبا 67,000 بیشتر در سه دهه پس از آن روز و آن اتفاق افتاده است دوباره.

“هر زمان که من می بینم کسی تبدیل شده است یک بازی سه گانه من با توجه به پرداخت” Hrbek گفت. “من می خواهم برای دیدن اگر کسی می تواند کراوات ضبط ما. آنها هرگز آن را ضرب و شتم.”

در عین حال نکته قابل توجه در مورد این سه نمایشنامه است که چگونه ساده آنها چگونه به ظاهر دنیوی است. به طوری که نیومن می گوید Gaetti در واقع انتظار می رود یکی از اولین.

آن آمد و در چهارم زمین باز یافته با پایگاه لود و سابق دوقلو تام Brunansky با توجه به بالا. “Gaetti ساخته شده از تماس با چشم با من و motioned مانند,” هی, من قصد دارم به گام در کیسه و به شما می آیند’ ” نیومن گفت. “من به او یک نما ، و من سر در گم اگر آن اتفاق نمی افتد.”

Brunansky smacked تیز دو هاپر به Gaetti که در زمان دو قدم به راست و پا بر سوم پایه چرخد و شلیک توپ به نیومن. دوم baseman در زمان پرتاب در حالی که اجتناب از کشویی کارلوس Quintana و تکمیل سه گانه بازی با یک رله به Hrbek به سختی ضرب و شتم Brunansky.

“سه گانه نقش باید یک پارچ بهترین دوست” اریکسون گفت: بعد از بازی.

چهار نوبت بعد بوستون قرار داده دونده در اول و دوم پایه با جودی نی در صفحه. نیومن انتظار یک قربانی bunt اما به جای نی ضربه تیز grounder به طور مستقیم در کیسه که Gaetti پا به عنوان او به میدان فرستاد توپ. نی تصادفا خارج از جعبه به طوری نیومن تا به حال مقدار زیادی از زمان بیش از حد, او گفت:, و خود را پرتاب مجبور Hrbek به کشش به سمت چپ خود را هر چند نی بود با 10 فوت است.

“رحمت من جرالد!” بانگ زد: Red Sox پخش ند مارتین.

بیش از چند روز آینده منحصر به فرد از feat شروع به نزول است. Hrbek تا به حال هم تیمی های خود ثبت نام روز بعد بوستون گلوب است که قاب شده و نمایش داده شده در زیر زمین خود را به این روز است.

“خنک آن حافظه, اما شما نمی شنیدن در مورد آن بسیار دیگر” Hrbek گفت. “آن را تا به حال به دوقلوها که هرگز هر گونه ستایش به هر حال. اگر یانکی ها انجام داده بود در آن آنها می خواهم که آن را در تلویزیون در هر روز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de