یک جفت از داخل Crocs بعدی خود را به راحتی خرید

Category: کیمیا | No comments

تا 60% off را انتخاب کنید کفش Crocs | Crocs

ما همه ساخته شده حداقل چند جوک در هزینه Crocs های مسخره به دنبال holey کفش های چوبی است که نمی تواند کمک کند اما نگاه کمی dorky. درست است آنها احمقانه و آن را تلاش برای پیدا کردن ساز و برگ است که نمی توان کاملا mucked توسط خود unflattering ضربات. حتی پس نگران نباشید در مورد عجیب و غریب خیره شما ممکن است دریافت و یا راه دوستان خود را ممکن است به شما کباب زیرا خواننده Crocs راحت هستند به عنوان جهنم است.

تبلیغات

من هرگز مؤمن در Crocs و عمدتا فقط جوک های ساخته شده در هزینه های خود را به تظاهر من تا به حال برخی از مبهم حس مد. که تغییر سال گذشته زمانی که من دختر پیشنهاد ما یک جفت به ما چیزی است که سریع به لغزش در هر زمان که ما نیاز به نگاهی به سگ ، من یک جفت زرد کلاسیک کفش های چوبی—چرا در آغوش goofiness? من تمایلی با ترس از اینکه راز شوخی محله, اما ما هنوز هم به آنها را در یک شات. من خوشحالم چرا که آنها تبدیل شدن به مورد علاقه من جفت کفش اگر کمی از لذت گناه.

سال گذشته من بیشتر آنها را میپوشید روی سریع پیاده روی در اطراف محله با نوزادان و کوتاه در حال اجرا errands در مجاورت. پس از قرنطینه نگه داشته است من بیشتر cooped داخل گرچه من شده اند قادر به سنگ قابل اعتماد من جفت بیش از حد. با ماندن در داخل می آید نه با پوشیدن کفش های بسیار اغلب مگر اینکه شما می خواهید, کثیف, کف, اما آن را نیز برگ های پای خود را احساس بسیار درد پس از بیش از حد طولانی است.

تبلیغات

من شروع به پوشیدن من Crocs داخل عمدا; چند ماه پیش من بیرون رفت و برای یک پیاده روی با خانواده (قبل از آریزونا گرما غیر قابل تحمل شد) و فراموش کرده به پاپ من Crocs بعد از رفتن داخل. آن را یک تجربه جادویی و نبود تغییر در زندگی من اما برای اولین بار از آوریل نبودم آگاه از سخت طبقه هر بار که من پا به پایین.

من می خواهم برنامه ریزی در گرفتن یک جفت دمپایی قبل از آن کشف, اما هنگامی که متوجه شدم که یک جفت تازه از Crocs خواهد انجام این ترفند در حالی که به طور بالقوه به عنوان یک بیت کولر من کنار گذاشتهشدن اضافه کار و شکار کردن کامل جفت دمپایی. من فقط copped یک جفت پاک Crocs.

انتخاب جفت مناسب نیست به عنوان ساده به عنوان شما می خواهم فکر می کنم ، مطمئن شوید که وجود دارد استاندارد سوئیس-پنیر طراحی است که هنوز هم در انتظار آن روز به درخشش. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر مانند این عزیزان که بیشتر شبیه classic slip-ons, کفش های چوبی با هیچ سوراخو حتی کفش. هیچ یک از آنها واقعا گذشته dorkiness از Crocs, برند, اما هنگامی که شما بیش از افراد دلسوز (که رفتن به آنها را زمانی که شما هنوز در قرنطینه?) همه شما قادر خواهید بود به فکر می کنم در مورد چگونه آنها راحت هستند.

تبلیغات

Crocs نیست دقیقا اما نه یک جفت خوب از دمپایی و این احتمالا راحت تر در محیط های گرمتر. به علاوه می توان آن را سرگرم کننده چیدن یک رنگ شسته و رفته است که در حالی که unflattering هنگامی که با زوج های مورد علاقه خود را متناسب با, ممکن است اضافه کردن یک بیت از pizzazz به قرنطینه لباس. و اجازه دهید آن صورت, پای خود را سزاوار شکستن.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>