مسابقه چای سبز نه تنها یک نوشیدنی خوشمزه را, آن را نیز یک راه حل برای مشکل پوست را $5 این شستن صورت در حال حاضر

Category: کیمیا | No comments


مسابقه خلق و خوی چای سبز شستن صورت | $25 | آمازون

من شبنم مراقبت از یکی از شرکت های مورد علاقه من است در فروش در آمازون در حال حاضر. من سه تا از محصولات خود را در nightstand من به عنوان من نوشتن این. همه چیز من سعی کردم از آنها من را ترک کرده است واقعا خوشحال از جمله این Matcha Green چای شستن صورت است که در حال حاضر 17 درصد خاموش.

تبلیغات

این شستشو کردن صورت با تاثیری فوق العاده است اگر خود را پوست تحریک شده است یا کمی شکسته. آلوئه آرام آن پایین و صاف کردن قرمزی. آن را نیز به خوبی کار می کند اگر شما کردم یک بیت از آفتاب سوختگی. هر دو چای سبز و مسابقه آنتی اکسیدان ها را که می دم زندگی دوباره به پوست خود را به آن تب و تاب بودن آن را سزاوار است. همه شما باید انجام دهید این است که ترک آن برای حدود ده دقیقه پس از آن gently آن را بشویید. من می خواهم به استفاده از آن در روز دوشنبه و جمعه به عنوان یک درمان برای bookend هفته من. K-زیبایی است که در آن آن را در این محصول می افتد در خط با آن است. و شما پول خود را دریافت کنید’ارزش به دلیل این وان را به شما در حالی که.

رایگان دو روزه حمل و نقل در این مورد برای Prime اعضای.

تبلیغات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>