قیمت متوسط بازدید $305,000 در ماه ژوئن به عنوان شهرهای دوقلو می بیند افزایش در خرید و فروش خانه

ژوئن یکی از بهترین رکورد برای فروشندگان صفحه اصلی در شهرهای دوقلو با توجه به جدید فروش ماهانه داده است. ماه گذشته خریداران امضا 6,819 قراردادهای خرید 6 درصد بیش از سال گذشته و بیشتر در طول هر ماه ژوئن در نزدیک به دو دهه با توجه به فروش ماهانه گزارش از منطقه مینیاپولیس ملکی (دریا).

که به دست آوردن سوخت بود در بخشی از مقید کردن تقاضا از آوریل و مه یک درهم و برهم بهار بازار که فروش کاهش یافته است دو رقم در میان طولانی خاموش کردن دولت و مترو گسترده اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

“من آن آواره تقاضا” که در آن فعالیت خرید و فروش منتقل شده است به بعد از ماه” به گفته دیوید Arbit دریا مدیر پژوهش. “رکورد-نرخ وام مسکن کم هستند یک محرک بزرگ به خصوص برای خریداران بار اول که پرداخت حساس است.”

نرخ وام مسکن شده است کاهش تدریجی تمام بهار کمک به جبران افزایش قیمت خانه موجب در بخشی از یک عدم موجودی. در روز پنج شنبه Freddie Mac گفت: 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 2.98%. این اولین بار کاهش یافته است کمتر از 3 درصد و پایین ترین نرخ در بررسی 50 سال سابقه قدمت آن به سال 1971.

انگیزه نرخ پایین خریداران در حال رقابت برای کاهش تعداد لیست. لیست جدید کاهش داشتند برای سه ماه گذشته با خریداران پیشی فروشندگان در برخی از قطعات از مترو و در برخی محدوده قیمت.

در زمان فروش سرعت به اندازه کافی وجود دارد لیست در بازار به کمتر از دو ماه در طول ماه ژوئن در تمام محدوده قیمت (متعادل بازار پنج تا شش ماه از عرضه) اما در دسترس بودن لیست متفاوت بوده و به طور چشمگیری با محدوده قیمت. برای خانه قیمت در بیش از $1 میلیون برای مثال به اندازه کافی وجود دارد listings به گذشته بیش از 11 ماه است.

در مینیاپولیس و سنت Paul کمتر از خانه آمار بازار در طول ماه ژوئن در مقایسه با سال گذشته اما لیست جدید بودند با اندکی افزایش از ماه مه. در تمام حومه, لیست جدید در ماه ژوئن بودند را از سال گذشته و ماه قبل است.

در ماه ژوئن و فروشندگان کردم نزدیک به 100 ٪ از قیمت درخواست اصلی در سراسر مترو باعث شده متوسط قیمت تمام بسته شدن ضربه $305,000. گره خورده است که یک رکورد مجموعه در ماه مارس و تا بیش از 5 ٪ در سال بیش از سال.

در انتظار فروش در تمام زمینه های مترو افزایش یافته و در ماه ژوئن از ماه گذشته و سال گذشته به جز در مینیاپولیس, که در آن در انتظار فروش کمی کاهش یافته و در ماه ژوئن در مقایسه با ماه ژوئن 2019.

خرید خانه در شهرهای دوقلو به طور معمول قله در اواخر تابستان و سپس تهوع به عنوان بچه ها به مدرسه بازگشت و سقوط درجه حرارت اما فراوانی از پیشنهادات متعدد نشان می دهد که وجود دارد مقدار زیادی از مایل و قادر خریداران خواهد کرد که نگه داشتن خرید خوبی به سقوط. اما با اقتصادی headwinds بلندی و تهدید از یک زمستان موج coronavirus عفونت آن معلوم نیست چه مدت بازار مسکن را حفظ انعطاف پذیری آن.

“همانطور که از در حال حاضر من نمی دیدن هر نشانه ای از بازار آهسته گفت:” کتی Borys از Coldwell Banker ملک. “ناشناخته است که چگونه انتخابات اثر خواهد شد بازار است. من فکر می کنم که بیشتر از ناشناخته از ثبات بازار در شهرهای دوقلو.”

Borys انتظار بازار برای قوی باقی می ماند و به سقوط به خصوص در حلقه داخلی حومه مانند سنت آنتونی که در آن داستین و آلیسا gingerich می شد و به تازگی هر دو خریداران و فروشندگان است. با سه بچه آنها می دانستند فراتر رفته دو خوابه خانه آنها در سال 2008 خریداری شده قبل از شروع یک خانواده. با وام مسکن نرخ پایین و خانه در محله خود را به فروش به سرعت آنها تصمیم گرفت از آن زمان خوبی برای حرکت است.

فقط پس از عید پاک آنها آغاز شده برای خرید یک خانه بزرگتر در همان شهر تا بچه های خود را نمی, را به تغییر دهید مدارس.آنها به سرعت متوجه شد یکی از آنها هر دو می خواستند. آنها سفر کرد آن روز آن در بازار رفت و یک قیمت ارائه می دهیم همان روز. پس از سفر آن را دوباره صبح روز بعد آنها را بالا برده و پیشنهاد خود را که یکی از چهار مناقصه در خانه توسط $11,000 و فروشندگان پذیرفته شده است.

هر چند گزینه های خود را به عنوان یک خریدار محدود شد آلیسا gingerich می گفت که یک فروشنده در این بازار به مراتب سخت تر از یک خریدار در بخشی به دلیل ارتباط عاطفی خود را به midcentury خانه مدرن و ترس است که نمی شود آن را ایده آل به اندازه کافی برای بازار است.

آنها ذکر شده 2,120 فوت مربع در اواخر ماه ژوئن برای $309,000 و در اول شب تا به حال دو نمایش و حداقل 10 برنامه ریزی برای روز بعد. اولین کسی که در سفر خانه ساخته شده است یک پیشنهاد برای نزدیک به 10% بیشتر از آنها درخواست شد. هر چند آنها می تواند باید منتظر یک پیشنهاد بالاتر از کسانی که برنامه ریزی شده بود برای دیدن آن روز بعد آنها لغو کسانی که نمایش آن و در زمان ارائه کرده است.

تصمیم به فروش به اولین کسی که نگاه خانه خود را ساخته شده بود در بخشی به دلیل خریدار به حال چنین تقدیر برای صفحه اصلی و منحصر به فرد از جمله ویژگی های اصلی ترمیدور فر و حمام کاشی gingerich می گفت:

“این آقا کامل بود خریدار برای خانه,” او گفت:. “من مطمئن هستم که برخی از مردمی mad اما ما تا به حال به انجام آنچه درست است برای ما.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de