مینیاپولیس شورای شهر اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس

مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد: نژادپرستی یک اضطراری برای بهداشت عمومی در شهر دوشنبه تعهد به اختصاص بودجه و منابع دیگر به نام “معکوس و تعمیر آسیب انجام می شود” برای مردم رنگ در شهر.

این قطعنامه به اتفاق آرا تصویب نزدیک به دو ماه پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که در بازداشت در جنوب مینیاپولیس. روز پس از مرگ او, شورای, معاون رئیس جمهور, Andrea Jenkins به نام در این شورا به تعریف نژاد پرستی به عنوان یک بهداشت عمومی بحران.

در طول یک جلسه کمیته هفته گذشته جنکینز گفت: فلوید کشتن مردم سیاه و سفید پذیری به کروناویروس و شکاف نژادی در مالکیت خانه یکی از مسائلی است که باید “شده است عمیقا در مورد توافق است که در هسته نژادپرستی است.”

“چگونه ما شروع به آدرس و پایان نژادپرستی?” جنکینز پرسید. “من فکر می کنم اولین گام در این فرایند از طریق نامگذاری آن به عنوان یک مسئله است.”

این قطعنامه با حمایت جنکینز و عضو شورای Phillipe کانینگهام ذکر شده راه های متعدد این شهر کار می کنند به منظور کاهش تاثیر نژادپرستی در ساکنان آن است.

آن نژادی کمیته مشورتی خواهد نقد و بررسی شهر منشور و سیاست های دیگر. آن را “ایجاد دراز مدت پایدار منبع” از بودجه برای افزایش رشد, برنامه نویسی, برای جوانان از رنگ. این امر همچنین قرار دادن با هم یک گزارش سالانه جزئیات سلامت ساکنان رنگ.

در این قطعنامه گنجانده شده است توصیه می شود اصلاحات به عدالت کیفری و امنیت عمومی مانند دستگیری افراد تنها برای خشونت “و دیگر” جنایات و رد نقدی به قید وثیقه. آن را نیز کارگردانی آینده بودجه به سمت کسب و کارهای کوچک و مسکن را زمین بیشتر مقرون به صرفه و “معکوس و تعمیر آسیب تجربه” توسط ساکنان رنگ.

“نژادپرستی نظاممند است که در میان بزرگترین در دراز مدت تهدید شهر ما و ملت روبرو هستند و در دو ماه گذشته ساخته شده اند که واقعیت دردناکی روشن” شهردار یعقوب فری در بیانیه ای گفت. “برای مینیاپولیس به یک محل که در آن هر کس می تواند زندگی می کنند و رشد ما باید متوجه این بحران برای آنچه در آن است و رویکرد سیاستگذاری با فوریت آن را سزاوار است.”

تفاوت بین سفید و سیاه و سفید ساکنان در مینه سوتا در حال استارک با توجه به 2019 استار تریبیون تحلیل سرشماری ایالات متحده داده است. سیاه مردم در دولت باید نرخ بالاتر از فقر و بیکاری و کاهش نرخ مالکیت خانه.

حدود 60 درصد از استفاده-از-نیروی حوادث انجام شده توسط پلیس مینیاپولیس پس از سال 2008 برابر مردم حتی اگر آنها تنها حدود 20 درصد از شهر استار تریبیون تجزیه و تحلیل یافت. دولت داده نشان داده است که ساکنان سیاه و دیگر مردم رنگ اجرا نامتناسب خطرات مرتبط با کروناویروس از جمله مرگ و بستری شدن در بیمارستان.

“ما باید به طور خاص به نام نژاد پرستی اگر ما تا به حال رفتن به حرکت ایستاده و در ترس از عواقب ناشی از نابرابری نژادی در واقع فتح و از بین بردن آنها” کانینگهام گفت: در هفته گذشته.

این شهر اعلامیه جمعه آمد در پاشنه مشابه قطعنامه تصویب شده توسط یک تقسیم Hennepin County هیئت مدیره در اواخر ماه گذشته. که قطعنامه اسپانسر شده از طرف کمیسیون آنجلا کانلی و ایرنه فرناندو شامل چندین بخشنامه برای کاهش نابرابری نژادی در مسکن و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و بخش های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de