رم و املت-Mangaluru عضو شورا Ravichandra Gatti را درمان خانگی برای coronavirus

Category: کیمیا | No comments

Mangaluru: او دوباره با یک ویدیو. این بار با یک دستور ‘ساده در خانه, پزشکی,’ برای درمان COVID-19. دیدار مشاور Ravichandra Gatti از کارناتاکا. این دومین فیلم در دو هفته. قبلی کلیپ را به او نشان داد نخوری محلی MLA U T خضر.

Ravichandra Gatti یک کنگره عضو شورا از یوللل شورای شهرداری Mangaluru در کارناتاکا. برای دو روز و یک ویدیو از او ساخت دور در رسانه های اجتماعی. در این ویدئو ویروسی او پیشنهاد یک درمان خانگی,’ برای بازیابی از کشنده COVID-19 عفونت است.

این تصویری است که طول می کشد 1.04 دقیقه است که در کانادا و محلی زبان ویژه Tulu. Gatti دیده می شود برگزاری یک رم بطری در دست خود را آماده برای ارائه یک پیام در حال حاضر به اشتباه عموم مردم است.

“رم دارو برای COVID ویروس. اضافه کردن یک قاشق پودر فلفل (او با استفاده از کلمه edde برد pudi در Tulu) به 60 یا 90 میلی لیتر از رم. هم بزنید و آن را با دست خود را و آن را بنوشید. همچنین دو نیمه آب پز تخم مرغ املت و اسپری فلفل (دوباره او با استفاده از Tulu کلمه) بر روی آن قبل از مصرف. و شما باید چیزی برای نگرانی در مورد کرونا. این است که من برای درمان COVID” او شنیده است گفت: در این ویدئو.

“بسیاری وجود دارد که نوشیدن رم در بنگلور و Kodagu. اما من نمی نوشند. نه من خوردن ماهی” او شروع می شود با این خطوط است.

“من نمی دانم در مورد پزشکان. من سعی کردم داروهای مختلف. اما این درمان برای COVID. من ممکن است یک سیاستمدار است که مهم نیست در اینجا. صحبت من به عنوان یک شهروند از هند و به عنوان یک COVID عضو کمیته” او می گوید.

دوباره در پایان این ویدئو Gatti تکرار که رم تخم مرغ و پودر فلفل باید ایده آل طب Coronavirus.

در اوایل تصویری نیز Gatti سخن گفته بود در مورد تاج و کشیده MLA خضر برای گرفتن گام های لازم.

“برخی از اعضا به من بگو که گوشت گاو است درمان. برخی می گویند Khashaya درمان است,” او گفت: شنیده. او همچنین ادعا کرد که او تاج. در این ویدئو او شنیده سرزنش U T خضر.

هنگامی که تماس District کنگره کمیته (DCC) رئیس جمهور و MLC Harish Kumar گفت که می خواهد اقدامات لازم را در برابر Gatti.

“من صحبت به بلوک رهبران را لازم اقدام انضباطی. در حال حاضر نشان می دهد-باعث اخطار صادر شده است” Harish Kumar گفت: Deccan Chronicle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>