حزب دموکرات همه گیر امداد لایحه شامل 350 $میلیارد دلار ‘عدالت اقتصادی عمل’ به صورت جوامع از رنگ

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Senate Democrats Pandemic Relief Bill Includes the $350 Billion Economic Justice Act for Communities of Color

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

با توجه به مقدار مطلق از fuckery ظاهر کردن صورت روزانه آن را تقریبا آسان به را فراموش کرده ام که ما در حال حاضر در میان یک بیماری همه گیر است که decimating هر دو در بهداشت عمومی و اقتصاد است. تقریبا. در حالی که pاقامت و خاص ایران فرمانداران سعی در انکار و تطهیر شدت ویروس آن را تنها بدتر در بخش های بزرگی از کشور است. به عنوان مورد اعداد افزایش می دهد و میلیون ها فایل بیکاری, مجلس سنا دموکرات ها پیشنهاد یکی دیگر از امداد لایحه برای کمک به آمریکایی ها که به شدت مبارزه حق در حال حاضر.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که پیش نویس لایحه توسط مجلس سنا دموکرات ها شامل 350 $میلیارد دلار “عدالت اقتصادی عمل” یک پیشنهاد به منظور ارائه کمک به جوامع رنگ. پول است که به معنای “مهم پرداخت پایین” برای پاسخ سیستمیک نژاد پرستی و “تاریخی استفاده شده در جوامع رنگ.” Democrats استدلال می کنند که پول کمک خواهد کرد که از بین بردن این جوامع از “شدید بار” که قرار داده شده بر آنها به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

از ان بی سی نیوز:

“قبل از همه گیر مدتها قبل از این رکود طولانی قبل از این سال اعتراضات ساختاری نابرابری باید همچنان در مراقبت های بهداشتی و مسکن, اقتصاد و آموزش و پرورش. Covid-19 تنها بزرگ شده این بی عدالتی و ما باید با آنها مقابله با ماندگاری معنی دار, راه حل های اشک پایین اجتماعی و اقتصادی موانع و سرمایه گذاری مجدد در طول تاریخ محروم جوامع” رهبر اقلیت سنا چاک شومر در بیانیه ای گفت.

پیشنهاد می آید به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قصد دارد به پرده حمله داعش’ بعدی امداد لایحه در اوایل هفته آینده راه اندازی یک برخورد با دموکرات ها بیش از یک مسیر رو به جلو به عنوان اقتصاد هنوز هم احساس می کند اثرات بیماری همه گیر.

تبلیغات

جمهوریخواهان و دموکرات ها در سنا در حال تهیه پیش نویس دو لایحه جداگانه اند و نه در تماس با هر یک از دیگر در طول فرآیند است. مجلس نمایندگان آمریکا لایحه گفته شده است که شامل بودجه به منظور کمک به مدارس بازگشایی حمایت برای بیمارستان ها و کسب و کار در برابر دعاوی مربوط به ویروس دور دیگری از مستقیم و پرداخت پول بیشتر برای تست. دموکراتها پیشنهاد همچنین شامل پول برای مدارس علاوه بر افزایش حمایت برای کسانی که در بیکاری و عدالت اقتصادی عمل می کنند.

این عمل عمدتا خواهد بود بودجه توسط repurposing $200 میلیارد دلار است که در نظر گرفته شده بود به ارائه کمک به کسب و کارهای بزرگ از مراقبت با تصویب قانون در شروع این بیماری همه گیر. پیشنهاد می بینید $115 میلیارد و رفتن به سمت مسکن مقرون به صرفه آموزش و پرورش و با سرعت بالا دسترسی به اینترنت است. علاوه بر این 40 میلیارد دلار را نسبت به جامعه بهداشت و درمان از 25 میلیارد دلار نسبت به اجاره امداد و 15 میلیارد دلار برای گسترش مدیکید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>