دیوان عالی کشور حملات عمده به رای گیری حقوق تغییر نمی دهد فلوریدا رای گیری قوانین برای Felons

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Supreme Court Strikes Major Blow to Voting Rights, Won’t Change Florida Voting Rules for Felons

عکس: گرگ نیوتن/AFP (گتی ایماژ)

در سال 2018 فلوریدا رای دهندگان ساخته شده و اهمیت تصمیم گیری: بازگرداندن حق رای برای کسانی که به جرم جنایت تا زمانی که آنها خود را برآورده زندان زمان آزادی مشروط و یا عفو مشروط. اما پس از آن ایالت فلوریدا را معرفی کرده است چه تلقی شده است به عنوان یک مدرن روز رای گیری مالیاتی برای منتشر felons, الزامی است که آنها پرداخت هر گونه هزینه های قانونی و یا استرداد آنها مدیون قبل از آنها مجاز در غرفه رای گیری.

تبلیغات

روز پنج شنبه در دیوان عالی کشور تایید کسانی که محدودیت های قابل توجه عمده ای از ضربه در برابر یک برآورد 774,000 محروم felons که قادر خواهد بود به صدای سیاسی خود را تا زمانی که بدهی های خود را پرداخت می شود. تصمیم دادگاه ساخته شده از طریق یک unsigned سفارش را به معنای محدودیت خواهد شد به احتمال زیاد در ماه نوامبر گزارش سی ان ان.

سه نفر از چهار نفر از اعضای دادگاه را ترک بال قضات Sonia Sotomayor روت Bader Ginsburg و النا کاگان عقیده داشت.

تبلیغات

“این دادگاه به منظور جلوگیری از هزاران در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند” نوشت: در ستمیر که با اشاره به قانون فلوریدا به عنوان یک “رای دهندگان paywall.”

“این دادگاه انفعال در ادامه روند condoning (محرومیت),” او اضافه شده است.

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز یادداشت اکثر کشورهای بازگرداندن felons’ حق رای هنگامی که آنها خود را به انجام برسانند زندان زمان خود از جمله آزادی مشروط و یا عفو مشروط. در حالی که بسیاری از ایالت های اضافی مورد نیاز فلوریدا “در میان 11 متحده با محدود کننده ترین قوانین” مقاله می نویسد: با استناد به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

محدودیت های مالی تحمیل شده بود توسط فلوریدا ایران-اکثریت قوه مقننه در سال 2019. اما هیچ سیستم در محل قرار داده برای کمک به کسانی که تحت تاثیر پیدا کردن اینکه آیا آنها بدهکار پول باعث سردرگمی بیشتر, به گزارش واشنگتن پست.

تبلیغات

این “اداری” کابوس بود بخشی از ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle حکم علیه دولت این گذشته ممکن است. Hinkle یافت که نیاز به felons به پرداخت جریمه ها و هزینه های قبل از رای گیری به مبلغ یک قانون اساسی نظرسنجی مالیات.

Sean مورالس-دویل از Brennan Center for Justice گفت: آسوشیتد پرس بالا تصمیم دادگاه “معنا نیست که ما از دست داده ایم—این فقط یک باقی بماند.” این مرکز در میان چندین گروه به نمایندگی از شاکیان.

تبلیغات

اما او هشدار داد حاکم خواهد شد به احتمال زیاد مانع از مشارکت سیاسی به دلیل “وجود خواهد داشت بسیاری از افرادی که مطمئن نیستید در مورد واجد شرایط بودن خود را برای رای دادن و…خواهد بود قادر به کشف کردن اگر آنها واجد شرایط هستند.”

در مورد 85,000 felons ثبت نام کرده اند به رای پس از اصلاح 4 به اثر رفت در آغاز سال گذشته است. این اصلاحیه که با گذشت نزدیک به 65 درصد از آرا در سال 2018 شامل felons که محکوم به قتل یا جنایت و تجاوز جنسی.

تبلیغات

عنوان پست اشاره می کند که مشخص نیست اگر این مسئله حل خواهد شد در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری زمانی که دولت انتظار می رود تا برای grabs. این موضوع را قبل از یک دادگاه تجدید نظر دوباره در اوت 18—همان روز را به عنوان حالت اولیه انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>