Telangana ولسوالی در میان آسیب پذیرترین به COVID-19: نیشتر مطالعه

Category: کیمیا | No comments

حتی به عنوان هند رسما عبور از 1 میلیون مارک در مجموع coronavirus موارد در روز جمعه وجود دارد این است که برخی از بیشتر خبر بد برای سرخپوستان.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله لانست به مناطق مشخص شده در Madhya Pradesh به عنوان آسیب پذیر ترین اثرات COVID-19 همه گیر و پس از آن در بحار و Telangana.

این مطالعه با هدف ارزیابی چند شاخص های کلیدی مانند مسکن و بهداشت و نظام سلامت در این کشورها.

به گفته دانشمندان از جمله Rajib Acharya از جمعیت در شورای, دهلی نو, آسیب پذیری در پژوهش به معنای خطر عواقب ناشی از عفونت از جمله گسترش عوارض مرگ و میر و اثرات اجتماعی و اقتصادی همه گیر.

این مطالعه اشاره کرد که نه از 30 متحده-Madhya Pradesh, بیهار و Telangana, Jharkhand, Uttar Pradesh, ماهاراشترا در غرب بنگال Odisha و گجرات — بالا آسیب پذیری به توان نهفته در این COVID-19 بیماری همه گیر.

این مطالعه دارای آسیب پذیری های از ایالات متحده به این بیماری همه گیر در یک مقیاس از صفر به یک اندازه گیری با استفاده از 15 شاخص در پنج حوزه-اجتماعی و اقتصادی ، جمعیتی ، مسکن و بهداشت اپیدمیولوژی و سلامت سیستم.

“ما شاخص با هدف کمک به برنامه ریزان و سیاست گذاران به طور موثر در اولویت بندی مناطق برای تخصیص منابع و اتخاذ استراتژی های کاهش ریسک برای بهتر آمادگی و پاسخ به COVID-19 اپیدمی” دانشمندان از جمله Rajib Acharya از جمعیت شورای دهلی نو توجه داشته باشید در این مطالعه است.

محققان از شناسایی تعدادی از مناطق آسیب پذیر در هند است که در حال حاضر لازم نیست که تعداد زیادی از COVID-19 موارد اما می تواند به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

به گفته آنها این کشورها نیز آسیب پذیری بالا با توجه به بیشتر از پنج حوزه.

Madhya Pradesh است و به طور کلی آسیب پذیری نمره یک با هند در انتهای دیگر با یک نمره از صفر ساخت آن حداقل به طور کلی vulnerabality. آروناچال پرادش و هیماچال پرادش هستند و دو کشور دیگر در پایین به طور کلی آسیب پذیری پایان از مقیاس.

از نظر فردی مناطق دربنگا در بیهار است به طور کلی vulnerablity از 1.000 — بالاترین — به دنبال سیتپور در اوتار پرادش که دارای یک نمره کلی از 0.998. در واقع هشت از 20 بالا آسیب پذیر ترین مناطق در هند متعلق به Bihar. با شش ولسوالی اوتار پرادش دوم در این فهرست است.

“اگر چه ما قصد نبود به پیش بینی خطر ابتلا به عفونت برای یک منطقه یا یک کشور ما مشاهده شباهت بین آسیب پذیری و در این زمان غلظت COVID-19 موارد در سطح دولت” که نوشتن در مطالعه است.

با این حال محققان گفتند این رابطه روشن بود برای مناطق و اضافه کرد که بهتر جمع آوری داده ها در این سطح منطقه ای می تواند کمک به ایجاد تصفیه شده بیشتر ارزیابی آسیب پذیری در ایالات مربوطه می باشند.

آنها همچنین اضافه شده است که داده های مورد استفاده در این مطالعه دو تا پنج سال است و نه ممکن است دستگیر کرده اند آسیب پذیری خوبی در مناطق که در آن تغییرات سریع رخ داده است تا به امروز.

روستایی Telangana آسیب پذیر

Telangana, هند, جوانترین حالت سوم این است که در این فهرست است. لانست گزارش ظاهر در زمانی که روستایی Telangana ضبط شده است یک جهش قابل توجه در تعداد coronavirus موارد پس از ژوئیه 1 به گزارش دکن کرونیکل در گذشته بوده است.

روز چهارشنبه بیش از حد مناطق روستایی پیشی گرفته حیدرآباد شهرستان و بقیه GHMC محدودیت در تعداد COVID-19 موارد است. بقیه کشور از جمله برخی از شهری جیب, ثبت 801 موارد جدید در حالی که Hyderabad منطقه تنها اختصاص 796 موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>