ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: تمیز کردن راه حل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Cleaning Solution

تصویر: اسکار Bustamante

من انت برادر.

من هرگز مورد آزار قرار گرفته ، من فقط در معرض آنها را به سال روان سوء استفاده و شکنجه. شاید بزرگترین نمونه از احساسی تروریسم بود من موضع در حمام.

تبلیغات

قبل از اینکه مادرم به خانه بازگشت از محل کار هر روز او مورد نیاز ما برای تمیز کردن کل خانه. خواهر من و من هر مسئول برای خود ما اما ما ایجاد یک سیستم برای تمیز کردن حمام. اساسا همه ما در زمان تبدیل می شود. مادر من نمی دانم در مورد سیستم ما و نه او مراقبت. او در مورد مراقبت بود که خانه تمیز بود زمانی که او به خانه آمد.

یک روز همه به پایان رسید خود را تمیز کردن اتاق مربوطه اما این حمام هنوز uncleaned و نوبت من بود برای تمیز کردن آن است.

تبلیغات

“Mikey حمام ain’t تمیز و در عین حال گفت:” من قدیمی ترین خواهر شان.

“من می دانم” من پاسخ داد.

“مادر خواهد شد در 15 دقیقه” من جوانترین خواهر Comelita به من یادآوری.

“من می دانم” من پاسخ داد.

“هنگامی که شما در حال رفتن به تمیز کردن آن?” آنها هر دو خواسته است.

“من” من در جواب با آرامش. “من احساس نمی مانند آن را انجام می دهند. در واقع من تصمیم به حذف خودم از چرخش. من قصد ندارم برای تمیز کردن حمام کنه.”

“اما اگر شما آن را انجام نمی, ما همه دردسر!” شان گفت.

“من می دانم” من پاسخ داد: در حالی که تخمگذار بر روی نیمکت. “او خواهید بود واقعا دیوانه است. ما می تواند در بسیاری از مشکلات است.”

تبلیغات

“این عادلانه نیست!” داد زدم Comelita.

“من می دانم” من گفتم. “ما همه میخوام در مجازات… مگر اینکه یکی از شما پاک حمام.”

تبلیغات

و به طوری که آنها انجام داد. اما آنچه من به حساب نمی در این بود که آنها خواهد snitch به مادر من.

“پس, حمام نیست ؟” او پرسید: پس از آنها بازگو کل مصیبت به او به عنوان به زودی به عنوان او به خانه.

تبلیغات

“بله” گفتند.

“به طوری که آن را تمیز و سپس پرسید:” مادر من.

“من و Comelita” پاسخ من شان. “ما نمی خواهید برای دریافت در مشکل است.”

“اگر آن را تمیز می گفت:” مادر من “پس چرا فراموش کنم؟”

و این چیزی است که این هفته کیسه مراسلات پستی مورد است.


بسیاری از مردم وجود دارد که به اعتقاد من دفاع نیک کانن متعصب نظرات و یا نمی بد نام کردن او کافی است.

تبلیغات

از: Ezra
به: مایکل هریوت

سلام مایک

من شده است خواندن و نوشتن خود را و لذت بردن از توییتر خود را برای برخی از زمان. اما من هم یک مرد یهودی و آن را به من زده برای دیدن شما در دفاع از نیک کانن مثل شما بود. روشن, من می خواهم به کسانی که پسر-از-یک-سگ پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور و جورج فلوید به دور برای مدت زمان طولانی. اما من هم خوشحال برای دیدن توپ لغو شد.

همه چیز می تواند گاهی اوقات تنش بین مردم و یهودیان. من در سراسر بسیاری از هر دو. ما دو قابل اعتماد ترین دموکراتیک رای گیری بلوک. بیشتر ما همراه, اما واقعیت این است که وجود دارد مقدار قابل توجهی از نژادپرستی در میان یهودیان و یهودستیزی در میان سیاه پوستان. تنها مردم این خدمت در حال سفید supremacists.

من معنی نیست که برای برابر یهودی و تجربه در آمریکای امروز است. آن را با یک شات. اما بیشتر ما در همان سمت. آخرین چیزی که ما نیاز به ترویج تئوری های توطئه و دشمنی بین گروه های ما.

بهترین

Ezra

از: weshleysnipes
به: مایکل هریوت

من احساس می کنم این استدلال این است که یک انحراف. همه چیز در آن درست است – اما ویاکام نمی کند (و یا در اجاره نامه نمی گویند) آنها او را اخراج به دلیل ضد سفید گه. آن را دلیل یهودستیزی. و نیست که فقط کلمه است, که چیزهای که به طور فعال لطمه می زند و باعث خشونت علیه مردم یهودی.

شما نقل قول ضد چیزهای سفید او گفت: اما از همین حالا قول یهودستیزانه چیزهایی که او گفت. که این مسئله بزرگ و فریم آن با ضد سفید نقل و سپس فقط peppering در “ساخت نظر بسیاری از طبقه بندی به عنوان موهن نژادپرستانه و ضد یهودی” را به عنوان پس زمینه به نظر می رسد نوع ریاکارانه است.

از: Skibo91
به: مایکل هریوت

او cosigned بیانیه ای که “یهودیان ستمکار” و مسئول “اکثر شرارت می رود که در سراسر جهان” و ابراز نگرانی کرد که یهودیان باید آنقدر قدرت است که “آنها” تبدیل به “روشن فکران صهیونیست ها و روتشیلدها”.

گفت که “بسیاری از طبقه بندی شده [اظهارات به عنوان] ضد سامی” است و نه فقط ریاکارانه این تهمت سطح مزخرف.

از: ساده لوح
به: مایکل هریوت

سلام مایکل من چنین تحسین کار خود را و شما را دنبال کرده و برای مدت زمان طولانی. من خشمگین هستم که Breonna تیلور قاتلان هنوز پیاده روی رایگان. من نیز بر این باورند که نیک کانن کلمات و ایده ها و پشتیبانی مشتاق برای لوئیس فرخ شدند و بسیار مضر به خصوص با توجه بسیار زیاد خود پلت فرم. من می توانید از آن دو باورها در همان زمان. من آرزو می کنم ما زندگی در یک کشور که در بازداشت پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور در صحنه جرم. من ادامه خواهد داد به مبارزه برای دستگیری آنها. به اعتقاد من مردم باید در صورت عواقب قتل و من باور دارم که مردم باید در صورت عواقب گردند و یهودی ستیزی. من غمگین است که شما پیدا نیک شلیک به مشکل به عدم عدالت دیده ایم برای Breonna تیلور.

تبلیغات

عزیز همه

من می دانم که وجود دارد هیچ بهانه ای برای این و من قبول مسئولیت اعمال من. من هم یک اعتراف به:

من نمی تماشای تمام نیک کانن پادکست.

من فقط به تماشای این کلیپ کوتاه که هر کس به اظهار نظر در و من نمی بینم هر چیزی ضد یهودی در این کلیپ خاص. آن را به من توجه است که او ساخته شده دیگر که از اظهارات ضد یهودی و تا به حال من دیده می شود که کلیپ…

تبلیغات

من نمی دیده اند که کلیپ چرا که من هرگز دیده بان کل Nick Cannon, پادکست. من احساس می کنم مانند شما درخواست تعداد زیادی. واضح است که شما نمی مراقبت در مورد من و یا سلامت روانی اگر شما از من بپرسید برای تماشای یک ساعت تمام از نیک کانن در مورد فلسفه و… ، هر چیزی. من هم نمی دیده بان قسمت از Tucker Carlson دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی و یا موعظه از هر نوع. من می توانم آن را. و در اینجا به همین دلیل:

من اعتقاد دارم که همه ادیان هستند, احمق متعصب و ترویج خشونت است.

من تمایلی به عبارتند از: Yakub تاریخ در این مقاله به دلیل, به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل باور است که یک دانشمند شیطانی ایجاد شده سفید مردم در یک غار در انجمن کوه است که به عنوان دیوانه به عنوان اعتقاد به این که انسان ها در یک باغ گیاه شناسی در نزدیکی حومه شهر عدن است. من اعتقاد ندارم که سفید است و شیطان بیش از هر اعتقاد من شیطان بود مدیر گروه کر بود که لگد از بهشت توسط خدا bouncers.

تبلیغات

اگر شما باور در اصول عبری اسرائیل, شما باید به این باور است که “جعلی یهودیان” شیطان هستند افرادی که کنترل بانک ها, رسانه ها و جهان است. اگر شما باور در اصول یهودیت, شما باید به این باور است که “یهوه خدایت انتخاب تو به عنوان یک ویژه افراد نزد خود را بالاتر از همه افرادی که بر روی زمین است.” مردی که نجات یهودیان از بردگی نیز به این دستورالعمل های خاص به انتخاب مردم از خدا:

اگر وجود داشت و در میان شما در هر یک از دروازه تو که یهوه مرد یا زن است که خداوند ساخته شرارت در نزد پروردگار تو خدا در فسق خود عهد و خداوند رفته و در خدمت دیگر خدایان و پرستش آنها یا خورشید و یا ماه و یا هر یک از میزبان از آسمان که من دستور نیست;

و آن گفته شود تو و تو از آن را شنیده و پرسید پشتکار و نگه داشتن آن درست باشد و چیز خاصی که چنین عمل شنیع ساخته شده است در اسرائیل:

سپس خواهی آورد که مرد یا آن زن که مرتکب شده اند که ماهواره چیز نزد تو دروازه حتی آن مرد یا آن زن و نباید سنگ را با سنگ, تا زمانی که آنها می میرند.

تبلیغات

من اعتقاد دارم که آنچه نیک کانن گفت: خطرناک بود چرا که به اعتقاد من همه دین خطرناک است.

برای روشن نیک کلمات ضد سامی و ضد یهودی. من در دفاع از او. من حتی excusing کلمات خود را. من عمدا اجتناب از جنبه مذهبی خود را از بیهوده گویی چون من تمایلی به اب راه رفتن را به باتلاق گفتگو در مورد دین و منحرف کردن اذهان از گفتگو در مورد مسابقه. من فکر می کنم نیک کلمات می تواند الهام بخش نفرت علیه یک گروه خاص از مردم تا آنجا که هر یک کشیش متعصب و یا سیاستمدار کلمات استفاده می شود می تواند الهام بخش نفرت علیه یک گروه از مردم است. این است که آنچه دین می کند.

تبلیغات

اگر ما نسبت به جنبه های خوب از دین به افرادی مانند مارتین لوتر کینگ جونیور و گاندی پس ما نیز باید اذعان کرد که نفرت و تعصب به خاک سپرده شده است در اصول همه ادیان است.

حتی عیسی رفت بر بیهوده گویی در پادکست خود را در “موعظه بالای کوه” قسمت. در حال حاضر اکثر مردم قول “meek زمين بخشی” و هرگز از آن غیر حوصله مردم خواهد رفت. اما من می دانم. نمی توانیم فراموش کنیم که عیسی خواندن قوانین از حضرت موسی و گفت:

فکر نکنید که من آمده برای از بین بردن قانون یا پیامبران: من می آیند برای از بین بردن, اما به انجام برسانند.

تبلیغات

من مطمئن هستم که او نمی توانید لغو شد اما من اعتراف می کنم…

من نمی بخوانید همه چیز.


و گاهی اوقات من ترویج نژادپرستی خودم:

تبلیغات
تبلیغات

بنابراین در اینجا چیزی است:

من هرگز ساخته رپ تصویری و یا استفاده از کرک کوکائین اما من یک “سیاه و رای دهندگان.” من بخشی از “جامعه سیاه و سفید.” بنابراین من نمی شی زمانی که مردم می گویند “سیاه و رأی مردم دموکرات” از آنجا که من می دانم که درصد زیادی از مردم بود. حتی اگر من رای دادند Lenora B. Fulani در سال 1992 انتخابات من را بگو “نه همه مردم سیاه و سفید” زمانی که به کسی اشاره می کند که بیل کلینتون موفق به کسب رای سیاه پوستان.

تبلیغات

اما اگر من می گفت: “مردم سفید رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن” یک فرد سفید همیشه جرم می شود حتی اگر اکثریت سفید رای دهندگان رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر من گفت که افرادی مانند کوکائین و مت, سفید از مردم فکر می کنم که نژادپرست حتی اگر سفید مردم دو بار به عنوان به احتمال زیاد به استفاده از کوکائین در طول زندگی خود به عنوان مردم سیاه و سفید. یک فرد سفید است که سه برابر بیشتر احتمال دارد به استفاده از کریستال مت از یک فرد به ارتکاب جرم. من می توانم پیدا کردن آمار اما من شرط می بندم که بسیاری از مردم سیاه و سفید ساخته شده هرگز به رپ تصویری.

پس چرا شما ناراحت زمانی که من از این حقایق ؟

من می دانم که چرا.

از آنجا که شما به آن استفاده می شود.

یکی از این امتیازات است که سفیدی فراهم است که یک فرد است. شما فقط مجبور به پاسخ برای اقدامات خود را. در حال حاضر بسیاری می گویند که این چیز خوبی است که باید گسترش به تمام نژادها.

تبلیغات

من نمی.

من نمی مراقبت اگر مردم سفید ببینید من به عنوان یک thugged از پدر رذل که باید در رفع سیاه در سیاه جرم اگر مردم سفید پذیرش مسئولیت نژاد پرستی سفید برتری و همه چیز مضر که انجام دهد. من مایل به رفتن نظارت بر تولید تمام موسیقی هیپ هاپ اگر مردم سفید موافقت کرد به پاره کردن همه متفق پرچم.

تبلیغات

من می خواهم کارگزار توافق بین Crips و Bloods اگر مردم سفید متوقف میچ مک کانل و برایان کمپ. من می خواهم هر پدر ودختر, ازدواج با مادر کودک اگر مردم سفید متوقف زن سفید از تماس با پلیس در مردم است. من قول می دهم من می خواهم ثبت نام همه پیش بینی پسران در دانشگاه, اگر شما ساخته شده است در سیستم آموزش و پرورش عادلانه است. من می خواهم متوقف سیاه در سیاه خشونت اگر شما برسونه سیستم عدالت کیفری.

اما به جای پذیرش مسئولیت اعمال خود مى خواهد و نه سرزنش هر کس دیگری برای آمریکا مشکلات را به عنوان اگر آنها نمی ساخت این سیستم نوشتن این قوانین و اجرای قوانین و پیمانه کردن از مجازات است. آنها هرگز آن را به مالکیت خود اقدامات اما اگر یک فرد سیاه و سفید راهپیمایی ها و تظاهرات و یا مبارزه علیه سیستم آنها ساخته شده همه از ناگهانی این مردم سیاه و سفید جمعی که باعث خرابی “کشور خود.”

تبلیغات

که امتیاز از فردیت.

مردم سفید لازم نیست برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر آنها ایجاد شده است.

و به همین دلیل سفید مردم اهمیتی نمی دهند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>