Tory Lanez attends day two of the 2018 BET Awards Radio Remotes on June 23, 2018 in Los Angeles, California. ; Megan Thee Stallion attends A Celebration of The Fearless Women in Music on December 11, 2019 in Los Angeles, California.

حزب محافظه Lanez حضور بعد از سال 2018 شرط جوایز رادیویی کنترل از راه دور در 23 ژوئن 2018 در لس آنجلس ، ; مگان تو کیک گوشت گاو در مراسم جشن بی باک زنان در موسیقی در 11 دسامبر 2019 در لس آنجلس ،
عکس: Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ برای شرط بندی (گتی ایماژ), Tommaso Boddi/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

در حال حاضر که او تایید کرده است که به ضرب گلوله اضافی جزئیات رویه در مورد این حادثه رخ داده است که شامل مگان تو نریان و حزب محافظه Lanez خارج از کایلی Jenner خانه حزب بیش از آخر هفته.

تبلیغات

گزارش های پدید آمده اند ادعا که حزب محافظه کار (متولد خورشید پترسون) شات مگ در خارج از حزب است.

تبلیغات

“حزب محافظه کار اخراج عکس از داخل خودرو در حالی که مگان در خارج در تلاش برای ترک” یک منبع گفت صفحه شش روز پنج شنبه. “وجود دارد تصویری و پلیس در حال بررسی است. این یک مورد یک مرد از لحاظ جسمی آسیب رساندن و سوء استفاده از یک زن است.”

“کارآگاه به دنبال اطلاعات در مورد تیراندازی مربوط به خورشید پترسون و تحقیقات همچنان ادامه دارد. من نمی ممتاز به چه کارآگاهان را در حال حاضر” یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت. سخنگوی نه تایید اینکه آیا تصویری ارائه شد در ارتباط با تحقیقات اما آیا تایید می کنند که هیچ تصویری منتشر خواهد شد تا زمانی که این پرونده به دادگاه می رود.

TMZ ارائه جزئیات بیشتر:

حزب محافظه دستگیر شد برای در اختیار داشتن یک سلاح پنهان. به همین دلیل او نبوده است رزرو برای اتهام تیراندازی ؟

خوب منابع متصل به حزب محافظه کار می گویند وجود دارد شرایط کاهش. بر اساس آنچه ما می دانیم به اعتقاد ما او را برای رفتن به آن می گویند یک اتفاقی تیراندازی.

همچنین گزارش اولیه به پلیس بود و کسی تا به حال شلیک یک تفنگ به هوا نیست در کسی. مگان در ابتدا پلیس گفت که او تا به حال او را قطع پا در شیشه ای اما به یاد داشته باشید … او قربانی در این مورد — به عنوان پلیس ذکر شده بود او را از شروع. این کاملا ممکن است او احساس ترس به عنوان یک اتهام خشونت قربانی.

همچنین این عارضه — شهود نیست همکاری با پلیس تا به این نقطه با توجه به اجرای قانون منابع … و بدون شهود که در حال حاضر به شهادت ممکن است آن را سخت برای اثبات این مورد در برابر حزب محافظه کار.

اما به ما گفته پلیس اطلاع داده شده است که تلفن همراه تصویری از تیراندازی. ما منابع اجرای قانون به ما بگویید که آنها قرار نیست در تصویری که در عین حال دوباره شاهد دشوار بوده است — اما بدیهی است که اگر آنها آن را … آن را به طور چشمگیری می تواند تغییر مورد.

تبلیغات

در رسانه های اجتماعی مگ محافظ و تولید کننده هر دو در زمان به توییتر به صحبت کردن در مورد این موضوع.

Lil Ju ساخته دا ضرب و شتم گزارش شده است (پس از آن حذف شده) هشدار به حزب محافظه کار به عنوان به خوبی به عنوان مدعی است که هر گونه گزارش ذکر است که حزب محافظه کار بود و تلاش برای دفاع از مگ نیست درست است.

تبلیغات

تبلیغات

علاوه بر این طرفداران بدونم چرا مگ محافظ نیست بنابراین در حال حاضر او در زمان به Instagram برای ایجاد یک بیانیه به تایید او نبود در حال حاضر در زمان حادثه اشاره کرد “من اینجا هستم در حال حاضر و او هرگز پا خارج بدون من به همراه برخی از niggas که هدف نه در حال حاضر.”

تبلیغات

حزب محافظه منتشر شده است در $35,000 وثیقه. او به اتهام داشتن پنهان اسلحه گرم در وسیله نقلیه خود را و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در اکتبر 13.

ریشه رسیده به مگان تو اسب نر است و حزب محافظه Lanez را تیم های مربوطه برای اظهار نظر و ما به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر آنها پاسخ دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de