‘سازمان دیده بان نشان می دهد مردمی’: ویرجینیا سپاهی قرار گرفت و پس از فیلم های خشونت آمیز 2019 بازداشت ارسال شده به رسانه های اجتماعی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled ‘Watch the Show, Folks’: Virginia Trooper Being Investigated After Footage of Violent 2019 Arrest Posted to Social Media

تصویر: توییتر

ایالتی ویرجینیا پلیس در حال انجام تحقیقات از توقف ترافیک در I-495 در مارس 2019 پس از رانندگان وکیل ارسال شده تصویری از خشونت بازداشت در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه. در این ویدئو ویرجینیا دولت سپاهی چارلز هویت به نظر می رسد به لذت در خشونت آمیز دستگیری Christopher Thompson, یک مرد سیاه و سفید.

تبلیغات

تامپسون وکیل جاشوا Erlich نیز با ارسال نامه ای به دادستان کل ویرجینیا علامت ماهی در اوایل این هفته با دعوت از او برای بررسی آنچه که او می گوید این است که یک قانون اساسی دستگیری, گزارش واشنگتن پست.

ایالت ویرجینیا پلیس می گوید آنها باید بررسی فیلم از دستگیری گرفته شده تامپسون تلفن همراه.

تبلیغات

“انجام شده توسط سپاهی هویت در طول دوره توقف ترافیک است نه در توافق با تاسیس استانداردهای رفتار مورد نیاز از ویرجینیا سپاهی. و نه آن است که مشخصه از خدمات ارائه شده روزانه در سراسر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا توسط دولت ویرجینیا پرسنل پلیس” گفت: Gary حل و فصل در یک بیانیه است.

مشترک المنافع را از امنیت عمومی و امنیت داخلی برایان اخلاقی نیز گفت: پست کلیپ دستگیری بود “غیر قابل قبول است.”

تامپسون کشیده شد و بیش در 20 آوریل 2019 برای منقضی شده بازرسی عکس برگردان. به گفته پلیس سپاهی که در آغاز متوقف کند گفت: او بوی ماری جوانا که از تامپسون و می خواستم به جستجوی آن است.

تبلیغات

تامپسون این است که سیاه و سفید و کوتاه فک ظهر dreadlocks.

این ویدئو شروع می شود با تامپسون پرداختن به دوربین به عنوان سپاهی هویت تلاش برای باز کردن خود را درب سمت راننده از طریق نورد پایین پنجره.

تبلیغات

“نگاهی به من. من یک نمونه را در اینجا دوستان. شما بدست من آخرین عصبی ، می گوید:” هویت.

در طول بازداشت تامپسون دیکته آنچه که اتفاق می افتد به دوربین می کند و در پاسخ به این پلیس به طور مستقیم. هویت می شود به طور فزاینده ای آشفته به عنوان تامپسون کاهش به بیرون از ماشین.

تبلیغات

“شما می رویم به دریافت خود whooped,” هویت می گوید. “من قصد دارم به شما یک شانس. شما می توانید به ارمغان بیاورد که با شما — من به شما اجازه فیلم همه چیز است.”

در نهایت هویت تامپسون می گوید او که در بازداشت قبل از گفتن دوربین “سازمان دیده بان نشان می دهد مردمی است.”

تبلیغات

این سپاهی سپس قلاب آرنج خود را در اطراف تامپسون گردن میکشد و او را از ماشین در حالی که تامپسون فریاد “زندگی من در خطر است!” چه اتفاقی می افتد بعدی این است که تمام دوربین خاموش است اما شما می توانید استراق سمع Hewitt گفت: “چگونه شما می خواهم که?” قبل از اینکه فرمانده تامپسون برای قرار دادن اسلحه خود را پشت سر خود را.

تامپسون فریاد بازگشت “دست من پشت سر من. دست من پشت سر من. من مقاومت در برابر.”

تبلیغات

در طول فیلم دو نفر دیگر از افسران ایستاده و تماشا کنید.

Erlich گفته محلی NBC وابسته به او در بر داشت تصویری نگران کننده است.

“سپاهی هویت به نظر می رسد به لذت بردن از خود. او به نظر می رسد همینگ آن را برای دوربین و این که واقعا چه وحشتناک” وکیل گفت.

تبلیغات

تامپسون در نظر گرفته شد به یک کانتی فیرفکس زندان و درمان برای یک “جزئی” آسیب به پیشانی خود گزارش NBC. پلیس متهم او را با انسداد عدالت رانندگی در حالت تعلیق مجوز و رانندگی با منقضی شده عکس برگردان.

هیچ ماری جوانا بود که تا کنون در بر داشت در ماشین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>