چه داستان پشت خلبان جاده دستگیره و دیگر عجیب و غریب نام خیابان در جنوب مترو ؟

Category: کیمیا | No comments

مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

آمریکا نام خیابان ها اغلب ساده و آسان — بسیاری از آنها پس از نام یا شماره یا درختان و خیابان های اصلی بودند یک بار همه جا. اما هوشیار رانندگان در حومه مندوتا هایتز Eagan و دره اپل ممکن است پیدا کردن خود را کروز پایین جاده اصلی با نام های عجیب و غریب مانند خلبان دستگیره یانکی دودل و جانی کیک ریج.

یک خواننده ناشناس یافت و این نام به اندازه کافی جذاب به مخاطب کنجکاو مینه سوتا جامعه ما رانده گزارش پروژه سوخت سوالات خوانندگان که مایل به دانستن تاریخ در پشت نام های عجیب و غریب.

خلبان دستگیره نیست فقط نام یک شاهراه است که اجرا می شود از مندوتا هایتز به فارمینگتون آن نیز یک 112 هکتار منطقه تاریخی در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی در سال 2017 گفت: گیل Lewellan co-صندلی خلبان دستگیره حفظ ارتباط. که منطقه و جاده ها نام خود را از یک بخش از یک برجسته تپه بالا در مندوتا هایتز که یک بار تا به حال یک دکمه مانند شکل در اوج آن است.

“مواقعی خلبانان در 1800s خواهد می دانم که آنها تقریبا به مرکز شهر سنت پل و یا چه شد, شدن, St. Paul زمانی که آنها به آن محل” Lewellan گفت.

این knobbiest مردم از بین رفته است. آن برداشته شد و در سال 1925 توسط صاحبان اقاقیا پارک گورستان است که شامل تپه که یک بار ویژه دستگیره به عنوان بخشی از یک طرح محوطه سازی.

Lewellan گفت: منطقه مقدس است و به داکوتای مردم که آن را به نام Oheyawahi که یا به معنی “تپه بسیار بازدید” یا “مکان مقدس بسیار بازدید محل که در آن مردم برای تدفین,” توجه به ترجمه.

این منطقه دارای اهمیت بیشتر. ایلینوی بهداشت ، استفان داگلاس پیشنهاد در سال 1848 که سوتا ارضی کنگره بود در واقع خلبان دستگیره. بعد از این پیمان از سال 1851 به امضا رسید در سایت قرار دادن 25 میلیون هکتار از زمین های تحت دولت ایالات متحده را کنترل کنید. در زمستان 1862-63 در منطقه داکوتای مردم مجبور شدند به یک اردوگاه واقع در سراسر رودخانه در زیر قلعه Snelling. بسیاری کشته شدند و برخی به خاک سپرده شد خلبان دستگیره.

دو نفر دیگر نام های عجیب و غریب خود را با داستان های خود گفت: Matt کارتر مدیر داکوتای شهرستان تاریخی جامعه است.

او دنبال کردن روزنامه ها از ’60s و 70s به تعیین ریشه های جانی کیک ریج جاده آغاز می شود که در Eagan به پایان می رسد و در دره اپل. قبل از بخشهایی بودند هموار جاده نامگذاری شد توسط یک زن و شوهر در محلی که مواجه می شوند یک خیابان به نام “جانی کیک ریج” در جای دیگر. برخی از گزارش ها می گویند که آنها را دیدم به نام در اوهایو. زن و شوهر بودند “عادی روزمره دیرین ساکنان” Eagan کارتر گفت. یک مقاله شناسایی آنها به عنوان اتل فیتزجرالد و شوهر مرحوم او و می گوید: جاده نامگذاری شد و در سال 1960. جانی کیک تا حدودی شبیه به ماکارونی و تاریخ به جنگ انقلابی او اضافه شده است.

یانکی دودل جاده veers به صورت افقی از طریق Eagan قبل از تبدیل شدن به ارگنتا نوین در اینور گروو هیتس. پشت آن داستان: در طول جنگ جهانی اول مردم “تلاش برای خلاص شدن از آنجا آلمانی به عنوان آنها می تواند” کارتر گفت.

بخشی از آنچه که در حال حاضر یانکی دودل بود و یک بار به نام “پیر اشمیت جاده” پس از یک کشاورز محلی از تبار آلمانی. اشمیت بود و گاهی اوقات heckled در مورد آدرس خود را توسط کاربران در یک St. Paul میخانه او بازدید هفتگی به آب اسب خود را و خوردن یک وعده غذایی کارتر گفت.

خسته از اذیت کردن اشمیت آمد تا با آمریکایی صدایی نام او می تواند برای خیابان: Yankee Doodle جاده ها است. نام گیر کارتر گفت.

جوانا Foote, شهر Eagan رابط به Eagan تاریخی جامعه تایید یانکی دودل داستان هر چند او گفت:, آلمانی-آمریکایی ساکن که می خواستم برای جلوگیری از تمسخر شده اند ممکن است به سادگی کسی که به زندگی در جاده ها, نه اشمیت خود که جاده ها را به نام قبلی بود “اشمیت جاده ها است.”

آن را سخت بدانید که این نام جدید در زمان کارتر گفت: پس از این خیابان بود و هنوز هم به نام اشمیت جاده در سال 1916 و در سال 1920 سرشماری نیست لیست آدرس خیابان.

امروز کارتر گفت: بسیاری از خیابان ها به نام توسعه دهندگان مسکن با ورودی از جامعه است.

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چرا مینه سوتا لیبرال تر از آن کشورهای همسایه?

چرا کوچک شهرستانها مانند Lauderdale, ریزش زمین و شاهین ارتفاعات وجود دارد ؟

هنگامی که شما خیط و پیت کردن توالت در شهرهای دوقلو که در آن همه چیز برود ؟

چرا قیمت گاز خیلی متفاوت است در سراسر مینه سوتا?

آیا مینه سوتا و یا برخی دیگر دولت را بهترین ادعا می Paul Bunyan?

سنت پل در مقابل مینیاپولیس: چرا ریشه های رقابت?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>