سفید میراث مذهبی گروه طول می کشد ریشه در مینه سوتا

MURDOCK, MINN. – یک نوردیک میراث گروه که عالمان دینی به عنوان یک سفید supremacist سازمان در حال غرق شدن دائمی ریشه به این سویفت شهر شهرستان.

برای $45,000 این Asatru عامیانه مونتاژ (AFA) خریداری رها کلیسای لوتری و ایجاد سوم آن “هف” و یا جمع آوری سالن پیوستن به دیگر گروه به اجرا در کالیفرنیا و کارولینای شمالی است. سازمان دهندگان گفت: این سالن در نظر گرفته شده است برای خدمت به مؤمنان در سراسر غرب میانه.

این حرکت آمده است به عنوان یک شگفتی بسیاری در این شهر از 275 ساکنان برخی از 115 مایلی شمال غربی از شهرهای دوقلو. کلمه از معامله در هفته گذشته پس از, سیاسی, وبلاگ Bluestem دشت گزارش آن. شده است وجود دارد بسیاری از پچ پچ در مورد کلیسا در رسانه های اجتماعی گفت: Brianna واتکینز زندگی می کند که چهار مایل خارج از شهر.

“مردم نمی خواهم آنچه را که آنها در حال شنیدن” او گفت:. “آنها خواستار آنها را سفید supremacists.”

شهردار گری Kavanagh گفت که او برای اولین بار شنیده ام در مورد کلیسا در جلسه شورای شهر در هفته گذشته و در حال تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد این گروه است.

“من می دانم که من یک دسته از مردم در شهر کار می کرد تا در مورد آن,” او گفت:. “مردم نمی دانم به چه فکر کنم. بدیهی است که برخی از آنها در انتظار بدترین.”

Murdock ساکنان باید چیزی برای نگرانی در مورد گفت: آلن Turnage در فلوریدا وکیل خریداری شده که کلیسا از طرف گروه و خدمت در AFA ملی هیئت مدیره.

این سازمان وجود دارد به جشن باستانی قبل از میراث مسیحی از شمال اروپا عبادت او گفت: تشبیه آن به گروه هایی که جشن بومی آمریکایی یا آفریقایی فرهنگ آبا و اجدادی.

“ما عبادت خدای ما عشق تاریخ ما” Turnage گفت. “بسیاری از مردم به نظر می رسد به یک avocation نه ما اجازه تمرین ایمان ما را در راه خود ما.

“شما می توانید با ما تماس بگیرید و آنچه شما می خواهید, اما این باعث نمی شود ما که.”

به صراحت pro-سفید

“Asatru” یک نرس باستان واژه تقریبا به معنای “اعتقاد به خدایان است.” آن استفاده می شود توسط تعدادی از گروه ها در درجه اول در آمریکای شمالی و اروپا است که عمل یک نوردیک نسخه Heathenry یا بت پرست دین است. این Asatru جنبش جوان شروع در ایسلند حدود 50 سال پیش است و دهها هزار نفر از پیروان در سراسر جهان است.

نه همه Asatru گروه دنبال همان creed. باورهای Asatru عامیانه مجمع به عنوان گذاشته شده در گروه وب سایت در حال به صراحت pro-سفید.

“ما در Asatru پشتیبانی قوی, سالم, سفید, خانواده و روابط” با توجه به AFA بیانیه اخلاق. “ما می خواهیم کودکان ما به رشد به مادران و پدران به فرزندان خود را دارند.

“ما باور داریم که این فعالیت ها و رفتارهای حمایتی از خانواده سفید باید تشویق شوند در حالی که این فعالیت ها و رفتارهای مخرب از خانواده سفید برای منصرف شود.”

یک مرد سیاه پوست که به دنبال پیوستن به این گروه نمی توان جامعه Turnage گفت: اما می توان تشویق به نگاه در جاهای دیگر برای اعتقادات خود.

“ما قطعا با او صحبت کنید و سعی کنید به نشان می دهد به او که خود را اجداد احتمالا محل به” Turnage گفت و اشاره کرد که او و دیگران دریافت کرده بود پاسخ مشابه در گذشته از مادری آمریکایی ها زمانی که آنها ابراز علاقه به یادگیری بیشتر در مورد بومی مذهبی.

اما AFA به دنبال نگه داشتن دیدگاه های افراطی در خارج از سازمان خود او اضافه شده است.

“ما اجازه نمی دهد همه در” Turnage گفت. “مردم ما محروم از عضویت زیرا آنها که هار در چشمان آنها نگاه کنیم و آنها می خواهند به ایجاد مشکل برای دیگران. آن دسته از مردم هستند نه مردم ما است.”

‘چهره واقعی نژادپرستی’

علمای دینی که به مطالعه بت پرست و بت پرست ادیان را شناسایی کرده اند AFA به عنوان یک نژادپرست حاشیه گفت Holli Emore, مدیر اجرایی, گیلاس هیل حوزه علمیه در کارولینای جنوبی کشور اولین فارغ التحصیل حوزه علمیه برای کافر.

“آنها را نگه سفید supremacist اعتقادات” Emore گفت. “این است که به طور گسترده ای پذیرفته شده است.”

جنیفر Snook ارشد جامعه شناسی و مدرس دانشگاه در کالج گرینل در آیووا که مطالعات Heathenry گفت: این گروه یاد گرفتم به “پاکسازی” خود را با مثبت غیر بحث برانگیز رسانه های اجتماعی پست.

“آنها نشان می دهد عکس از گردهمایی خیریه غذا دیسک و مسائل انگیزشی,” او گفت:.

پست های اخیر در AFA را در Facebook صفحه نشان داده اند اعضای رفع کردن Murdock, کلیسا است که نیاز به مقدار زیادی از کار گفت: Brad چوب استفاده می شود که برای حضور در کلیسای لوتری قبل از آن منحل و زندگی در این نزدیکی هست.

“زیر زمین را آب گرفتگی و وجود دارد خفاش ها در آن,” او گفت:.

چشم انداز سفید supremacist گروه در حال حرکت به Swift شهرستان به خصوص نگران کننده گفت: Murdock ساکن پیتر کندی چرا که این منطقه رو به رشد جمعیت مهاجران و مردم از رنگ شده است. بسیاری از اسپانیایی و سومالی مردم را از نقل مکان به منطقه در سال های اخیر به کار برای مزارع لبنی و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان اشاره کرد.

“ما فقط لازم نیست این تلخه اینجا” کندی گفت. “آنچه دین های دیگر در جهان باعث می شود یک معامله بزرگ از رنگ پوست شما?

“شاید چهره واقعی نژادپرستی در حال آمدن است به ما ملاقات چهره به چهره در Murdock.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de