خواهد شد هر کس خود را ترک دیوانه نژادپرستانه دایی در کاخ سفید آمده او را دریافت. او را به Tweeting دوباره

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Will Whoever Left Their Crazy Racist Uncle in the White House, Come Get Him. He’s Tweeting Again

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

رئیس جمهور از مردم بر این باورند که سس گوجه فرنگی تند می داند که محرومیت روسیه از دخالت در توییتر هک و یا نوعی دیگر از جاسوسی بهترین شانس خود را برای ماندن در کاخ سفید است که با استفاده از توییتر برای ایجاد ترس و دوزخ پس از او انجام درست آن.

تبلیغات

حدود ظهر جمعه قبل از رئیس جمهور پانچ یک بچه بز (که به اعتقاد من به نام یک ریش بزی) در این صورت و به طور مستقیم قبل از او ترک خورده و خوردن یک شتر مرغ تخم مرغ خام به او گزارش توییتی که “جو بایدن و چپ رادیکال می خواهید به لغو پلیس لغو یخ لغو وثیقه لغو حومه لغو 2nd Amendment – و لغو آمریکا راه زندگی است.” من می گویم “بنا به گزارش” از آنجا که واژه ها همه املای صحیح قرار دادن کاما به نظر می رسد خوب است و هیچ استفاده بیش از حد از علامت تعجب است که معمولا به سادگی مرده که صدای جیر جیر در واقع نوشته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد تصادفی capitalizations از “پلیس” “وثیقه” و غیره. بنابراین من باید بگویم “بنا به گزارش.”

و چون مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ اگر نه یک نژادپرست dog whistle که معلوم می شود یک نژادپرست ورق کیک او به پایان رسید خود را صدای جیر جیر با شوم: “هیچ کس در امان خواهد بود در جو بایدن امریکا!”

تبلیغات

سگ ماده, هیچ کس امن است در حال حاضر. حتی سفید به آنها تهمت ميپرستد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی دبیر مطبوعاتی هوگان Gidley تحویل یک پیام مشابه در مغلوب ساختن پیشی جستن OnlyFans سایت فاکس نیوز.

“او به پاپ از زیرزمین خانه خود را هر یک بار در در حالی که به می گویند:” پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس!'” Gidley ادعا کرد. “شغل ما نیست, امن, خانواده امن نیست و ما با آمریکا راه زندگی امن نیست … جو بایدن است که جنگ در هر سه است.”

در صورتی که شما بیش از حد جوان به دیده نژادپرستانه فیلم از 1990s مانند B. A. P. S. یا Rocky V (من هیچ نظری ندارم اگر Rocky V نژادپرست است, اما من می دانم که هیچ کس دیده است این طوری من باید امن) stoking سفید ترس از سمت راست نژادپرستانه را راهکار. فصل بعدی است که “مردان سیاه را با سفید مقدس زنان است.” آماده برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر است که ادعا می کنند که اگر بایدن انتخاب شده است او را در فوریه 11 “سیاه و سفید دیک در شب.”

تبلیغات

به وضوح من شوخی کرده است. Or am I?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>