Illustration for article titled 15 Women Accuse Former Employees of Washingtons NFL Team of Sexual Misconduct, Verbal Abuse

عکس: داگ Pensinger (گتی ایماژ)

اوه پسر.

هفته گذشته وجود داشته است rumblings در مورد بمب, گزارش آینده که در معرض فاسد کوچک از واشنگتن NFL تیم و در روز پنج شنبه ما در نهایت پیدا کردن آنچه در آن بود.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که 15 کارمندان سابق آمریکا NFL تیم همه زنان را متهم به تیم کارکنان لفظی و سوء رفتار جنسی. کسانی که متهم شامل الکس Santons مدیر سابق pro پرسنل; لری مایکل ارشد سابق معاون رئیس جمهور و دیرین play-by-play گوینده و Richard Mann II سابق دستیار مدیر pro پرسنل. اگر شما تعجب کنید که چرا خود عناوین شغلی همه قبل با کلمه “سابق” که چون همه از بالا دیگر به کار گرفته شده توسط سازمان است.

دیگران را متهم به رفتار نامناسب شامل دنیس گرین رئیس جمهور سابق عملیات کسب و کار که “التماس زن کارکنان فروش برای پوشیدن پایین برش بلوز دامن تنگ و لاس زدن با ثروتمند [سوئیت دارندگان]“و میچ Gershman سابق افسر ارشد عامل که “به طور معمول berated [یک شاکی] برای بی اهمیت مشکلاتی مانند اختلال در عملکرد چاپگر در حالی که همچنین افتخار بدن خود را.”

تبلیغات

وجود دارد هیچ اتهامات ساخته شده در برابر تیم صاحب دانیل اسنایدر هر چند این مهم است به یاد داشته باشید که گرین و Gershman در نظر گرفته شد بخشی از “دایره درونی.”

در پاسخ به این اتهامات این تیم استخدام وکیل بث ویلکینسون به “انجام کامل مستقل بررسی این موضوع تمام” و “کمک به تیم مجموعه کارمند جدید استاندارد برای آینده” با توجه به سی ان ان.

اسنایدر نیز منتشر شد بیانیه زیر را در روز جمعه:

“توصیف رفتار روز گذشته در واشنگتن پست مقاله هیچ جایی در ما حق رای دادن و یا جامعه است.

“این داستان را تقویت تعهد من برای تنظیم یک فرهنگ جدید و استاندارد برای تیم ما یک فرایند است که با استخدام مربی [Ron] ریورا در اوایل این سال است.

“بث ویلکینسون و شرکت او را در حال قدرت به انجام کامل و بی طرفانه بررسی و را هر و همه توصیه های لازم. پس از اتمام کار ما در موسسه سیاست های جدید و روش ها و تقویت منابع انسانی و زیرساخت ها نه تنها به جلوگیری از این مسائل در آینده اما مهمتر از همه ایجاد یک تیم فرهنگ است که با رعایت احترام و فراگیر از همه است.”

تبلیغات

شاید سرهنگ سرهنگ جیمز هاروی یکی از آخرین بازمانده از اعضای تاسکیگی سربازان حق بود. وقتی پرسیده شد که در مورد امکان این تیم اتخاذ واشنگتن دم قرمز خود را به عنوان نام جدیدبه 97 ساله گفت: “من مطمئن هستم که آنها شایسته دم قرمز نام.”

بسیار زیبا.

دن اشنايدر شما برخی از کار را به انجام ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de