‘بیگانه مانند موجودی شبیه E. T. کشف شده در منطقه باستانی اقیانوس آرام در بستر دریا

دریایی موجودی که شبیه بیگانه E. T. یافت شده است رشد در ماقبل تاریخ در منطقه شرقی و اقیانوس آرام در بستر دریا سنگ.

از “E. T. اسفنجی” طبقه بندی شده به عنوان یک گونه جدید و سرده ملی اقیانوسی و جوی گفت: دولت به عنوان آن را اعلام کرد کشف. موجود در پیدا شد “فوق العاده دورنمای دریا” 7,875 پا به پایین که در آن موجودات عجیب و غریب به دنبال به نظر می رسد در حال رشد از راکی seafloor, NOAA گفت.

این “جنگل عجیب و غریب” — نزدیک به 850 مایلی جنوب غربی هاوایی — شامل یک “بیگانه مانند جامعه” شیشه اسفنج که به نظر می رسد به عقب نگاه در عمق دریا کاشفان با چهره NOAA گزارش شده است.

“افزایش بالا بر روی یک ساقه این باب بود بدن با دو سوراخ عجیب یادآور بزرگ چشم بیگانه از محبوب فیلم ‘E. T.: The Extra-Terrestrial,’ ” NOAA مقامات گفت.

اولین گزارش رویت شیشه اسفنجی بود در سال 2016 اعتبار برای پیدا کردن در حال رفتن به دانشمند Cristiana کاستلو برانکو یک پژوهشگر فوق دکترا که تجزیه و تحلیل یک نمونه اسکلت و متوجه آن ناشناخته بود به علم است. او رسما نام آن را Advhena magnifica اما هر کس خواستار آن “E. T. اسفنج.”

“ما معمولا سعی می کنید به همراه نام به چیزی منحصر به فرد که در مورد گونه و یا ما می توانیم افتخار کسی اعزامی نام و یا یک محل” برانکو گفت. “این شکل از این باب است که یادآور یک بیگانه بود و در این فیلم با آنچه به نظر می رسد مانند یک بلند و نازک گردن دراز سر و چشم بزرگ. Advhena است از لاتین advena که به معنی بیگانه. در حالی که ما نمی ‘رسمی’ با توجه به آن یک نام مشترک ما در مقاله ‘E. T. اسفنجی’ به نظر می رسد مناسب است.”

شیشه اسفنج در حال حیوانات که به طور معمول خود را متصل به سطوح سخت که در آن آنها جشن “کوچک باکتری ها و پلانکتون,” NOAA گفت.

یک نمونه از E. T. اسفنج گرفته شد در طول پنج ساعت دریای عمیق شیرجه رفتن در Pigafetta Seamount در شرق اقیانوس آرام NOAA گفت. این seamount است که یک تخت در صدر منطقه از سنگ ایجاد شده توسط فعالیت های آتشفشانی در این گزارش NOAA. آن را “بسیار قدیمی” قدمت به دوره کرتاسه از 65.5 به 145.5 میلیون سال پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر