واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است به طور فزاینده ای دست به روش coronavirus بحران در روزهای اخیر حتی به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر باید رسید به بالاترین رکورد در یک تکه بزرگ از کشور از جمله مناطق که در آن او می برد پشتیبانی قوی.

در ضمن فرمانداران و شهرداران شهرستان در بسیاری از ایالات متحده ارسال کند پیام خود را به ترکیبات: انتظار نداریم که یک سواره نظام فدرال به صرفه جویی در روز.

در طول بحران رئیس جمهور شده است سریع برای انتقال اخلاص با تهدید به دولت و مقامات محلی که توجه به هشدارهای خود. اما به همه گیر همچنان به تاخت و تاز ملت اقدامات خود را تا حد زیادی خاموش شده است.

بزرگ منطقه در لس آنجلس, شیکاگو و حومه واشنگتن در میان کسانی که به سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که مدارس به طور کامل بازگشایی این سقوط. آنها اعلام کرد این هفته گذشته که افزایش ویروس موارد باعث خواهد شد آنها را به تاخیر باز کردن ساختمان های خود را برای فرد در یادگیری است. دیگر مناطق از جمله شهر نیویورک و شیکاگو گذاشته اند طرح اولیه برای یک ترکیب فرد و آموزش آنلاین.

در همان زمان فرمانداران و شهرداران باید تا حد زیادی متوقف التماس برای بیشتر دولت فدرال کمک کند. در عوض آنها روشن ساخت که از آن خواهد شد بر روی شانه ها از جوامع برای جلوگیری از شتاب گسترش ویروس.

“آینده ما واقعا نهفته است در دست خود ما” کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت Ohioans این هفته.

احتیاط در آینده از بسیاری از statehouses و شهرستان سالن در تضاد با خوش بین چشم انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن. او را محدود کرده است نظرات خود را در این ویروس به تازگی و تغییر توجه خود را به تلاشهای دولت خود برای احیای اقتصاد و حمله به presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

اما با مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی تصویب رتبه بندی غرق شدن بیش از او دست زدن به بحران کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات, دولت, مقامات می گویند که رئیس جمهور ممکن است نیاز به محوری به یک رویکرد تهاجمی تر.

کلیان کانوی یک کاخ سفید مشاور ارشد اشاره کرد که انتخابات زود هنگام در این بحران نشان داد که اکثر آمریکایی ها تایید شده از دست زدن به او از وقوع. این بود که تهمت بود برگزاری نزدیکی روزانه جلسات.

“من فقط فکر می کنم مردم می خواهیم به شنیدن از رئیس جمهور ایالات متحده” کانوی گفت. “آن را نمی باید به طور روزانه. آن را ندارد به دو ساعت. اما نظر من این بود.”

در این میان بحران همچنان به بدتر. روز پنجشنبه ایالات متحده گزارش داد بیش از 70,000 جدید COVID-19 موارد یک روز رکورد.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 156 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در پنجشنبه ترین و در عین حال در یک دوره 24 ساعته. آن را یکی از 10 متحده برای رسیدن به یک رکورد مرگ و میر در یک روز هفته گذشته, پیوستن, آلاباما, آریزونا, هاوایی, آیداهو, مونتانا, اورگان, کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا.

در روز پنج شنبه تهمت ساخته مختصری مسیر انحرافی را طی یک رویداد به ویژه دولت او را مقررات زدایی رکورد به ستایش خود را برای دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

“هیچ دولت در تاریخ حذف کرده است بیشتر نوار قرمز بیشتر به سرعت برای نجات اقتصاد و برای حفاظت از سلامت مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

یک روز قبل از آن در طول سفر به یک UPS مرکز در گرجستان یک نقطه که در آن تایید موارد یافت او تنها به ذکر این ویروس در گذشت. او به جای rehashed پیر حملات در چین است.

این رویکرد به این ویروس در تضاد با سخنان خود و اقدامات در برابر آنچه او را توصیف تمسخر عنوان “جناح چپ اوباش” معترضان که به خیابان آمده اند در سراسر کشور به نگرانی نژادی و بی عدالتی پس از روز یادبود کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس. مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر مسلحانه ماموران فدرال به پورتلند اورگان عصبی شهرستان و مقامات دولتی که عوامل بازداشت مردم به دور از اموال فدرال آنها فرستاده شد برای محافظت از. پورتلند شهردار خواستار جمعه که تهمت آنها را حذف کنید.

با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز خوش بینانه در گیر برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مهمترین بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci, در حال بالا بردن پرچم قرمز.

Fauci هشدار داده است که ایالات متحده می تواند به زودی ببینید 100,000 عفونت در هر روز. “ما حتی شروع به دیدن پایان آن هنوز” Fauci گفت: در بحث میزبانی دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی.

اما در این مرحله مقامات منتخب به دنبال گذشته کاخ سفید و مقابله با بحران تغییر در شرایط خود را. این بحث در سطح محلی به خصوص در دموکراتیک-اجرای شهرستانها به نظر می رسد قطع از مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان داد که واکسن توسعه یافته خواهد بود در “پیچ و تاب سرعت” و این که اقتصاد در حال حاضر “بازگشت” به جایی که آن را قبل از همه گیر.

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: پویا منجر به یک سری از دولت مبتنی بر استراتژی به سر کردن ویروس.

“در برخی موارد آن را مجاز متحده به خیاط راه حل های خود را به چالش های فردی و منحصر به فرد خود را از منابع” گوتلیب گفت. “و در کشورهای دیگر این امر می تواند بهتر به بیشتر هماهنگ ملی رویکرد به خصوص وقتی که می آید برای مثال برای تست که در آن ما واقعا باید افزایش ظرفیت است که ما می تواند حرکت در اطراف این کشور به تلاش برای گرفتن تست به نقاط داغ.”

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان از حزب دموکرات و روسای بایدن ستاد انتخاباتی گذاشته سرزنش مستقیما در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هیچ یک از ما می تواند با نگاهی به نقشه این کشور در حال حاضر و اعتماد به نفس است که این دولت انجام داده است و آنچه آنها نیاز به انجام به امن نگه داشتن ما,” او گفت:.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جمهوری نوشت: در واشنگتن پست است که کاخ سفید موفق به موضوع عمومی هشدارها در قرعه کشی 50-دولت استراتژی و یا به طور موثر ارائه پزشکی دنده و یا فن های نجات غریق از ملی ذخایر به بیمارستانهای آمریکایی.

“این نا امید کننده انتظار در اطراف برای او” نوشت هوگان بازگویی سرخوردگی خود را با تهمت که به رهبری او با کمک کره جنوبی به دنیا آمد, همسر, به دست آوردن 500,000 ویروس تست کیت از کره جنوبی دولت در اوایل بحران است. “فرمانداران شد و گفت که ما در خود ما است. آن غرق شدن یا شنا کردن.”

در ماه آوریل سال به یک مستند از اقتصاد تهمت feuded با فرمانداران بر اینکه رئیس جمهور یا دولت رهبران اقتدار بیش از بازگشایی اقتصاد است.

با مغلوب ساختن پیشی جستن واگذاری که بحث متحده باید حل و فصل را به یک scattershot رویکرد است.

حتی به عنوان برگ برنده هل مدارس برای بازگشایی, رهبران دولت تا حد زیادی نادیده گرفته و حرف و اشاره کرد که رئیس جمهور را توانایی به فشار متحده به عنوان او می گوید محدود است توسط این واقعیت است که دولت ها و شهرداری ها تا حد زیادی کنترل بودجه و عملیات از مدارس.

در اوایل کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات به دنبال توسعه روابط کاری با دولت و حتی سفر به کاخ سفید در ماه مه برای دیدار با رئیس جمهور. اما به عنوان بحران فرسوده در پلیس ابراز نا امیدی با فقدان یک استراتژی ملی.

“ما نیاز به یک هماهنگی ملی در پاسخ به کروناویروس که ما در حال حاضر نبود اما این چیزی نیست که من به عنوان فرماندار می تواند ارائه” پلیس گفت:. “ما باید برای زنده با رئیس جمهور و دولت ما به جای دولت است که ما ممکن است بخواهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله