خاله كلیك كنید: بانوی مقابل بانوی ضد BLM

در حال حاضر شما به احتمال زیاد شنیده داستان از وضعیت قانونی و حقوقی در حال حاضر اتفاق می افتد در بین کشور, گروه موسیقی که قبلا شناخته شده به عنوان بانوی ضد BLM Antebellum و سیاه و زن خواننده بلوز که انجام شده است برای بیش از 20 سال تحت نام مورد بانوی A.

در مورد شما نیست در اینجا صخره یادداشت در یک وضعیت که شیاطینtrates چه اتفاقی می افتد زمانی که نمایشی wokeness devolves به برتری:

ماه گذشته هنگامی که یک کل دسته از افراد به طور ناگهانی متوجه شدم که این کشور نژادپرست است ریشه در نژادپرستی و مهندسی با برتری وجود دارد زیادی از نمایشی رسانه های اجتماعی پست های gesticulating و با صدای بلند denouncements از نژاد پرستی همراه با نماز جماعت به “آیا بهتر است.”

تبلیغات

در میان کسانی که اظهارات یکی از Lady Antebellum که پس از 14 سال از انجام تحت یک نام است که مراجع آن زمان در امریکا زمانی که مردم سیاه و سفید برده بودندناگهان کشف کرد که به نام حال نژادپرستانه معانی.

از سنگ نورد (تاکید معدن):

“ما به تماشا و گوش بیشتر از همیشه این چند هفته اخیر و قلب ما را هم زده شده است با اعتقاد راسخ ما چشم باز گسترده ای به بی عدالتی نابرابری و تعصبات سیاه زنان و مردان همیشه مواجه شده و در ادامه به صورت هر روز. در حال حاضر نقاط کور ما حتی نمی شناخته شده وجود داشته اند نشان داد:” آنها نوشت.

“بعد از بازتاب شخصی گروه بحث نماز و بسیاری از صادق, گفتگو با برخی از نزدیک ما سیاه و دوستان و همکاران ما تصمیم به رها کردن کلمه “antebellum’ از نام ما و حرکت رو به جلو به عنوان یک خانم با نام مستعار طرفداران ما به ما تقریبا از شروع” آنها ادامه داد.

این گروه تا به حال در اصل به تصویب رسید مشکل نام بعد از گرفتن اولین عکس های خارج antebellum خانه فکر کردن در مورد راه جنوب موسیقی تحت تاثیر قرار داده بود و همه آنها را به عنوان نوازندگان. آنها اعتراف آنها داده نشده خیلی فکر کردم به این کلمه تعریف و منفی آن معانی با دلتنگ مفاهیم از قبل از جنگ داخلی در جنوب.

تبلیغات

من تصور می کنم باید آن را بسیار آرامش بخش بود سفید و نه به فکر و یا در نظر گرفتن چنین چیزهایی چرا که آنها لازم نیست که تاثیر منفی بر شما.

گروه تصمیم گرفت که آنها را کوتاه خود را به نام مورد “بانوی” اما یک مشکل وجود دارد: Lady A soon-to-be – 62 ساله خواننده بلوز خارج از سیاتل که انجام شده است که تحت نام برای بیش از دو دهه است.

او چندین آلبوم منتشر کرده است که در زیر نام از جمله یک نسخه آتی فردا جولای 18—کدام نیز اتفاق می افتد به تولد او با عنوان بانوی: زندگی در نیواورلئان.

در اولین مکالمه تلفنی بانو یک به من گفت که او ممکن است شناخته شده اند تغییر نام بود و حتی اتفاق می افتد نبود Rolling Stone نویسنده ای که به نام او به بحث در مورد آن.

تبلیغات

او گفت: این مجله که این گروه تا به حال نمی رسید به او را قبل از اتخاذ تصمیم خود جالب است که با توجه به ادعایی نقطه تمام چیزی است که برای نشان دادن همبستگی با مردم است. او تعجب که چگونه از آن بود که سنگ نورد قادر به پیدا کردن او را در Spotify در عین حال این گروه تا به حال انجام نشده است و اساسی ترین جستجوهای را به مطمئن شوید که آنها نمی متخلف در نام شخص دیگری.

“این یک فرصت برای آنها به تظاهر آنها نژادپرستانه یا وانمود می کند که این به معنی چیزی است که به آنها,” او گفت:. “اگر آن را برای آنها انجام داده ایم برخی تحقیقات. و من خوشحال هستم که در مورد. شما به من در بر داشت در Spotify در به راحتی — چرا نمی تواند آنها؟”

تبلیغات

این گروه گفته رولینگ استون که آنها برنامه ریزی شده برای رسیدن به یک آنها را انجام داد.

آنچه به دنبال آن بود که بیشتر نمایشی ندامت فشار به یک خانم به اعتبار آنها و آنها را تبرئه خود را سفید و گناه و در نهایت یک اعمال سفید برتری از طریق سیستم دادگاه بیش از یک زن که بود حاضر فقط در برابر ناپدید می شوند و آنها را به نام او.

تبلیغات

من با صحبت خانم یک بار دیگر به دلیل من می خواستم او را به یک فرصت به آن می گویند با او در من فیلتر نشده, محیط زیست, بنابراین او در این هفته مهمان ویژه خاله كلیك كنید.

تماشا و گوش دادن به عنوان او توضیح می دهد که چگونه این گروه تلاش کردند تا نام او و رفت از اینکه بیدار شد به بینهایت سفید دوباره وقتی که کار نمی کند برای آنها.

تبلیغات

مثل همیشه من می خواهم از شما بشنوم. اگر شما نظرات و نگرانی, اگر شما نیاز به مشاوره و یا اگر شما یک موضوع شما فکر می کنم خاله باید بحث لطفا به من رسید تا در [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de