واشنگتن — جو بایدن گفت: جمعه شب که او شروع به دریافت اطلاعات جلسات به او هشدار داد که روسیه و چین و دیگر دشمنان در تلاش بودند به تضعیف آینده آمریکا در ماه نوامبر است.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نشد خاص و ارائه هیچ مدرکی در حالی که پرداختن مجازی جمع آوری کمک با بیش از 200 شرکت کنندگان. اما در این روند او تایید دریافت طبقه بندی شده پس از جلسات گفت: به تازگی به عنوان در اواخر ماه گذشته است که او آنها را اما ممکن است درخواست یک مورد گزارش از روسیه نعمت های ارائه شده در نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

“ما می دانیم که از قبل و من به شما تضمین می کنند من می دانم که در حال حاضر به دلیل در حال حاضر من جلسات دوباره. روس ها هنوز مشغول تلاش برای مشروعیت زدایی از ما روند انتخابات. در واقع” بایدن روز جمعه گفت. “چین و دیگران مشغول هستند و همچنین در فعالیت های طراحی شده برای ما به از دست دادن اعتماد به نفس در نتیجه.”

کاخ سفید و شورای امنیت ملی نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در بایدن ، درباره تلفن سخنگوی بایدن را بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است.

بایدن دریافت اطلاعات جلسات در حالی که معاون رئیس جمهور اما به خبرنگاران گفت که او آنها را به عنوان ژوئن 30. او گفت: پس از آن که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال ارائه نشده طبقه بندی جلسات حتی اگر آنها به طور سنتی ارائه شده به عمده-نامزدهای حزب هنگامی که آنها برنده اصلی. بایدن نمی خواهد به طور رسمی تبدیل به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری تا زمانی که این کنوانسیون در ماه آینده.

بایدن قبلا پیشنهاد کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند نگه دارید تا بودجه اضطراری برای کمک به خدمات پستی در ادامه عملیات عادی در طول coronavirus که ویران کرد این سازمان منابع مالی و کمک به کاهش در حجم پست الکترونیکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او مخالف گسترش پست الکترونیکی-در انتخابات در طول همه گیر بدون شواهد نشان می دهد که انجام این کار می تواند منجر به بسیاری از تقلب های گسترده — حتی اگر وجود دارد به همان اندازه هیچ مدرکی رئیس جمهور و یا کاخ سفید را با استفاده از خدمات پستی بودجه را به انجام آنچه بایدن نشان می دهد.

بایدن lobbed اتهامات مشابه در روز جمعه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به “پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پست به طوری که آنها نمی تواند ارائه پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

“رک و پوست کنده این چیزی است که نگه می دارد من بیشتر در شب” بایدن اضافه شده است. “مطمئن شوید که هر کسی که می خواهد به رای دادن می توانید مطمئن شوید که رای شمارش مطمئن شوید همه ما اعتماد یکپارچگی نتایج انتخابات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de