آسایش و ساخت و ساز گرد هم می آیند در این 35 دلار پارامونت کوله پشتی

برترین 24L کوله پشتی | $35 | SideDeal

من ترجیح می دهم یک کوله پشتی به یک کیف پول بیشتر از زمانی که من کردم. من زندگی در یک محله جایی که من راه رفتن در همه جا تا اندازه و راحتی بسیار مهم است. و اگر شما مشغول به کار در خارج شما می خواهید را به مطمئن شوید که همه با ارزش خود را امن هستند بیش از حد. این با دوام و مقاوم در برابر آب کوله پشتی از تول 73% ازf امروز.

تبلیغات

SafeEdge ساخت و ساز ساخته شده است به بخش لپ تاپ به نگه داشتن کار گفت: اقلام امن و صدا. نرم پوشش داخلی حفظ خواهد کرد یک قرص بیش از حد گرم و نرم و بدون آسیب. پایین این کیسه دارای پانل های جوش داده برای حفاظت اضافی. وجود دارد تعداد زیادی از جیب خالی خود, عینک, گوشی های دیگر و ظریف دستگاه های. مثل من گفت: آسایش پادشاه تول مطمئن ساخته شده است که و ساخته شده از تسمه شانه خالی اضافی. پشت پانل اجازه می دهد تا برای جریان هوا بیش از حد را کاهش می دهد شرم آور پشت عرق علامت که من کاملا دریافت. دوباره, شما می خواهید به راحتی و امنیت و هر دو از این علائم بالا از این پارامونت کوله پشتی. به علاوه شما می توانید ذخیره کنید $95.

اگر شما خواندن چند ما قطعات در SideDeal قبل و شما مانند آنچه شما را دیده ام آنها را 5 دلار ماهانه هزینه حمل و نقل رایگان در تمام سفارشات خود را مهم نیست که چگونه بسیاری از. در غیر این صورت آن را به یک نرخ از $8.

تبلیغات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de