در روز پنج شنبه, هند, عبور یک میلیون مارک در مجموع coronavirus موارد است. طبق آمار رسمی هند در حال حاضر دارای 10,38,716 تایید coronavirus موارد که 3,58,692 هنوز هم فعال است. که هند عبور از 10 لاخ علامت بود و نتیجه گیری با توجه به روزانه و بدون مانع جهش در موارد.

هند ضبط شده است بیش از 20 ، 000 تاج موارد هر روز از جولای 2. در سه روز اخیر خود به هند اضافه شده بیش از یک لاخ موارد است. آن زمان coronavirus 51 روز برای رفتن از 1000 موارد به 1,00,000 موارد است. اما این ویروس کشنده در زمان فقط 59 روز برای رسیدن به میلیون مارک.

نوشتن همیشه بر روی دیوار. در حال حاضر ” میلیون دلار سوال در ذهن همه است: زمانی که این بیماری همه گیر اوج در هند ؟

اجازه دهید ما را در درک آنچه در “اوج” به معنی در همه گیر واژگان. در شرایط ساده برای رسیدن به اوج به معنی یک وضعیت زمانی که تعداد موارد فعال شروع به سطح به جای گرفتن مسیر رو به بالا. این است که متاسفانه این مورد در هند در حال حاضر.

اما در حال حاضر برخی از پیش بینی ها در دوره اوج. به گفته یکی از پیش بینی بعد از طرد توسط ICMR هند می تواند شاهد اوج دوره در اواسط نوامبر.

مطالعه دیگری پیش بینی کرده است اواسط ماه اوت به عنوان دوره اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اوایل ماه مه AIIMS-دهلی مدیر Randeep Guleria پیش بینی کرده بود اوج دوره بین ماه های ژوئن و ژوئیه. اما مداوم جهش در موارد نفی Guleria را ادعا می کنند.

این ویروس در همین حال به نظر می رسد همه مجموعه ای برای عبور از 2 میلیون مارک در ماه اوت 11. Dr Rijo M جان به سلامت اقتصاددان گفته است که هند به احتمال زیاد به عبور از 2 میلیون مارک در بین ماههای اوت 7 و 11. او پیش بینی کرده است که هند می تواند 3.2 میلیون نفر تا ماه اوت 31. جان پیش بینی قبلی ثابت کرده است که بیشتر یا کمتر دقیق است. او در ژوئن 8 گفت: هند خواهد صلیب 1 میلیون در سراسر جولای 22, که, کشور عبور در جولای 16.

بهداشت عمومی بنیاد هند رئیس جمهور Dr K Srinath ردی اما گفته است که coronavirus می تواند اوج خود در اواسط ماه سپتامبر. اما از آن است که پیش بینی اما آنچه او گفته است که همراه با آن است که باعث می شود تفاوت بسیار مهم: تلاش های دولت و رفتار است.

“اگر همه آنچه باید انجام شود…این بستگی به مردم و دولت عمل” PTI به نقل از او عنوان کرد و گفت. در طول مصاحبه خود با PTI او خواست مردم به دنبال تمام اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی و ابراز نارضایتی خود را بیش از دولت رقت بهداشت عمومی فعالیت است.

در واقع او مشاهده کرد که گسترش ویروس شده بود تا حدودی تحت کنترل تا فاز دوم این مستند. اما شل شدن تدریجی از هنجارهای اجازه می دهد تا بیشتر فعالیت های اقتصادی او گفت: منجر به گسترش coronavirus.

بنابراین ممکن ضمنی که گیج کننده جدول زمانی از مستند و ” باز ” اجرا شده توسط دولتها برای مثال: ماهاراشترا و تامیل نادو و مرکز و مداوم پزشکی بی نظمی در سراسر هند تنها منجر به جهش در coronavirus موارد است.

به صراحت Dr ردی است افزود: “مکان های مختلف (متحده) خواهد اوج در زمان های مختلف” است که تنها به احتمال زیاد به مسائل پیچیده بیشتر است. به طور ضمنی Dr ردی است تاکید کرد در مورد اهمیت همکاری بین عموم مردم و مقامات محلی اگر هند متحده می خواهید به ضرب و شتم coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de