تغذیه آمبولانس گلایه, بنگلور, ساکنان در حال حاضر اجاره خود را

بنگلور: نگران داستان در رسانه ها از آمبولانس نه رسیدن به در زمان و بیماران در حال مرگ در حالی که انتظار برای بستری شدن در بیمارستان ساکنان Kanakpura در بر داشت خود به خود حل شده است. آنها رفته ام و اجاره آمبولانس.

آمبولانس را آماده خدمت به مردم در کنکپورا به مدت شش ماه. آن را به حمل و نقل هر فرد بیمار به بیمارستان در یک لحظه متوجه. هزینه برای هر یک از 3700 خانواده کنکپورا با این نسخهها کار به 60 تومان در هر ماه است.

مردم کنکپورا پیدا کرده اند پاسخ به تمام آمبولانس گلایه: در هزینه 60 تومان در هر خانواده آنها به اجاره یک آمبولانس که یک مینی ICU

آمبولانس مینی ICU مملو از ونتیلاتور, PPE, کیت های قلبی, مانیتور, پمپ تزریق و اکسیژن سیلندر. علاوه بر آن همراه با دو پرستار در حالت آماده به کار کار در سه شیفت.

ایده این بود که brainwave یک گروه از جامعه سامریان که خود را Changemakers از کنکپورا جاده ها است. آن شرکت convener عالم گفت: “با آمدن هم ساکنان کنکپورا جاده تعیین کرده اند به عنوان مثال به همه بنگلور. این نشان می دهد که چگونه جامعه می تواند گرد هم می آیند و آن را در تغییر حتی در طول یک بیماری همه گیر.”

در مورد همزمان اضطراری یکی دیگر از آمبولانس خواهد بود احضار در کوتاه مدت متوجه.

آمبولانس را پارک می شود در وسط کنکپورا جاده در Sarakki اتصال خوب و اتصال جاده به طوری که آن است که فاصله به تمام ساکنان رفاه انجمن (RWAs) در این منطقه است. آن زمان پاسخ خواهد بود بیش از 30 دقیقه. در مورد همزمان اضطراری یکی دیگر از آمبولانس خواهد بود احضار در کوتاه مدت متوجه.

این روش برای availing آمبولانس خدمات توضیح داده شده در یک SOP (استاندارد عامل procudure) مشترک با شرکت RWAs.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de