قاضی فدرال را انکار می کند Netflix 2 حرکت به اخراج Mo’Nique نژادی و تعصب های جنسیتی طرح دعوی در دادگاه


Mo’Nique arrives at the LA Premiere of “Almost Christmas” on Thursday, Nov. 3, 2016, in Los Angeles.

Mo’Nique می رسد در لا والاتر از “تقریبا کریسمس” در روز پنج شنبه, نوامبر. 3, 2016 در لس آنجلس.
عکس: ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP (AP)

به نظر می رسد مانند Mo’Nique سفر به سوی عدالت در حال حرکت است همراه با وجود تلاش برای متوقف کردن همه چیز.

تبلیغات

با توجه به مهلت یک قاضی فدرال را رد کرده است Netflix دوم حرکت به بیرون پرتاب بازیگر و کمدین نژادی یکnd جنسیتی discrimination طرح دعوی در دادگاه در برابر جریان پلت فرم و همکاری مدیر عامل شرکت Ted Sarandos. همانطور که قبلا گزارش شده Mo’Nique واصل طرح دعوی در دادگاه در نوامبر سال 2019 با تیم حقوقی این ادعا “با وجود Mo’Nique گسترده رزومه و سابقه مستند و کمدی موفقیت زمانی که Netflix ارائه شده خود را با پیشنهاد استخدام به صورت منحصر به فرد stand-up comedy, ویژه, Netflix ساخته شده lowball ارائه شد که تنها کسری از آنچه Netflix پرداخت دیگر (غیر سیاه زن) کمدین.”

تبلیغات

آخرین مهلت ارائه خلاصه ای از آنچه که در اخیر جلسه:

در رد streamer را حرکت به اخراج قاضی Andre Birotte جونیور گفت: “دیروز Mo’Nique موجه مدعی است که پس از او سخن گفت و او را به نام پیشنهاد اولیه تبعیض آمیز Netflix بکشد انتقام در برابر او با بستن آن عمل استاندارد از مذاکره با حسن نیت است که به طور معمول منجر به افزایش پرداخت غرامت پولی فراتر از “باز کردن پیشنهاد آمریکا و انکار او افزایش یافته و جبران خسارت به عنوان یک نتیجه” (جزئیات کامل حاکم در اینجا).

“در حالی که Netflix استدلال می کند که به تازگی از Mo’Nique ادعا و غیاب در نقطه اختیارات قانونی برای آن باید بار او را تلافی ادعا آشکار دادگاه مخالف,” ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه اضافه شده در سیلی به streamer.

به عنوان ما شاهد یک نوع جریان اصلی حساب در هالیوود اتفاق می افتد زمانی که آن را می آید به شرکت مسئولیت پذیری, Mo’Nique مورد بود قطعا جلوتر از زمان خود. در حالی که پلاریزه در زمان او آغاز همه چیز با صحبت کردن من تعجب می کنم که چگونه Mo’Nique احساس می کند در حال حاضر شاهد تغییر است که اتفاق می افتد این روزها.

“اغلب ما یک هویج است که اویزان در مقابل ما اما ما نمی دانیم که هویج تلخ است چرا که به نظر می رسد شیرین است. من فکر می کنم که Black کمدین زن پرداخت می شود به همان اندازه به خود زن سفید همتایان خود را به سیاه و سفید همتایان مرد یا مرد سفید همتایان ؟ من نمیدونم” Mo’Nique گفت ریشه در مصاحبه ای در اوایل این سال است.

تبلیغات

کامل حاکم است و در دسترس عموم به عنوان خوانده شده. ریشه رسیده به Netflix و Mo’Nique برای اظهار نظر در این موضوع. Netflix کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de