Illustration for article titled Federal Law Enforcement in Portland, Ore., Have Been Snatching Protesters off the Streets in Unmarked Vehicles

عکس: جیلیان Flaccus (AP)

معترضان در پرتلند سنگ., می گویند ماموران فدرال پوشیدن استتار و رانندگی بینام و وانت بوده اند بازداشت معترضان در اطراف این شهر مرکز شهر منطقه پس حداقل جولای 14. داستان در مورد بازداشت شده اند تایید توسط چند نفر به عنوان به خوبی به عنوان فیلم نشان دادن افسران دستگیری معترضان بدون توضیح تنه زدن آنها را به اتومبیل و رانندگی است.

تبلیغات

اولین گزارش , اورگان, پخش عمومیاین دستگیری ها ممکن است به فشار برای محافظت از اموال فدرال در طول Black Lives Matter تظاهرات که در ادامه برای هشت هفته گذشته:

این تاکتیک به نظر می رسد یکی دیگر از تشدید فدرال نیروی مستقر در پورتلند خیابان های شهر به عنوان مقامات فدرال و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته اند که آنها برنامه ریزی برای “سرکوب” تظاهرات شبانه در خارج از دادگاه فدرال و Multnomah County دادگستری مرکز که به طول انجامید بیش از شش هفته است.

تبلیغات

اما با توجه به مصاحبه با تظاهرکنندگان ماموران فدرال در حال دستگیری مردم که در نزدیکی فدرال اموال “است و نه آن را روشن است که همه این افراد دستگیر شده اند درگیر در فعالیت های جنایی.” معترضان می گویند که آنها باور دارند که آنها متوقف شد به سادگی برای سیاه پوشیدن لباس در نزدیکی پل شد.

در میان آنها علامت Pettibone که بازداشت شد حداقل چهار عوامل پوشیدن camo در اوایل ژوئیه 15. او و دوستان خود کانر اوشی پرتاب شد در پشت بینام و وانت به عنوان آنها راه رفتن به دور از اعتراض. آن را به حال شده است صلح آمیز است. این عوامل در ون خود را انجام نمی شود.

Pettibone گرفته شد به یک سلول در یک دادگاه فدرال جایی که او به عنوان خوانده شده خود را به حقوق میراندا اما هرگز نمی گفت که چرا او دستگیر شد. زمانی که Pettibone کاهش یافته است به چشم پوشیدن از حقوق خود را برای مصاحبه و خواسته برای یک وکیل سوال بی درنگ متوقف شود. او منتشر شد و در حدود 90 دقیقه بعد و بدون دریافت مدارک استنادی و یا ضبط از دستگیری, گزارش OPB.

“من فقط اتفاق افتاده بود که با پوشیدن لباس سیاه در یک پیاده رو در مرکز شهر پورتلند در آن زمان” Pettibone گفت: خروجی اخبار. “و ظاهرا این است که زمینه را برای بازداشت من است.”

تبلیغات

در چند هفته گذشته کاخ سفید مستاجر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فوق العاده متمرکز در antifa و به اصطلاح بی قانونی از پل معترضان حتی به مردان وابسته و راست گروه شده اند و آنهایی که تنها به بازداشت برای قتل فدرال اجرای قانون است. در پورتلند بدترین جرم به نظر می رسد نقاشی های دیواری است که تحت پوشش فدرال دادگاه طی چند workhouse.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش حضور ماموران فدرال در پورتلند و پیشنهاد کرد که بیشتر خواهد بود اعزام در شهرستانها در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله