درهم برگریز جنگل را احاطه کرده است که جنوب شرقی مینه سوتا روستای پیر Frontenac مشغول هستند و با صدا. به خصوص در طلوع و غروب آنها اکو با birdsong. وزش whooshes از طریق زندگی می کنند درختان و جغجغه مرده ، در شب شغالها تجارت تنها و بیکس تماس با دور از قطار.

از اواخر سال, جدید, صدا, ملودیک, اغلب, سودا, شناور است را از طریق جنگل.

ویرجینیا الیور, 73, جدید Frontenac شنیده آن را به عنوان او سیراب گل در Frontenac گورستان. “من نمی تواند کاملا از آنچه در آن بود,” او گفت:. “من فکر کردم آن را باید یک شاخ, اما من نمی دانم حق دور که در آن از آینده بود. این یک کنسرت برای یک برای من است.”

Sonda فیتهرستن, 63, از Florence Township بود سوار دوچرخه خود را در شرق در Goodhue County Road 2 زمانی که “من شنیده ام صدای دور آینده نزدیک و نزدیک تر. این یک قوی ترومپت زن نزولی در حق من است.” برای یک لحظه او گفت که او فکر آن را در زمین او.

“من هم شنیده ام دیگر غیر معمول صدا,” او گفت:. “من آمد در اطراف خم شد و مرد بازی یک شاخ. من باور قوی ترومپت زن شنیده می شود آن را بیش از حد و احتمالا فکر کردم آن را به من بر روی دوچرخه من.”

منبع جذاب برای تلفن های موبایل بود Kestrel رایت, 38, قرمز بال. چند روز در هفته او همواره جنوبی به بقیه متوقف کردن بزرگراه. 61 و County Road 2 یک نقطه ورود به Frontenac و به دو Frontenac امور خارجه پارک پیاده روی مسیرهای پیاده روی. نشسته در بالای یک میز پیک نیک او اجرا می شود از طریق قدرت و تمرینات تنفسی و arpeggios و سپس شیوه برای مباحث آینده و برای او در حال حاضر تا حد زیادی-در-وقفه نقش با قلعه Snelling ارتش گروه و لا کراس (Wis.) ارکستر سمفونیک.

چرا این مرد با شاهین نام — Kestrel قدیمی است زبان انگلیسی به صورت “یک صدا فریاد” — بازی موتزارت, باخ, Haydn و استروس در جنگل ؟

“من فقط تمرین” رایت گفت. “من نمی busking و یا به دنبال مخاطب است. من نیاز به ماندن در شکل موسیقی و من اینجا می توانید عمل بدون آزار کسی. من امیدوارم که من ملاحظه و که من تغییر راه این محل استفاده می شود.”

در میان مکرر مکث شاخ خود را به آرامی می لرزید یادداشت اکو برای تلفن های موبایل از طبیعت و الهام بخش تماس مجدد از wrens, bluebirds, goldfinches و گاه به گاه دلباخته قو.

غلیان احساسات سپاسگزار شنوندگان است نه آنچه رایت انتظار داشتند. او آگاه است که این عمل موجب تحریک و برگ خود را در آپارتمان کوچک برای تمرین به طوری که به زحمت به همسایگان خود. در طول یک تمرین در بال قرمز skatepark او استقبال شد توسط یک کلانتر معاون که به او گفت که نزدیک به ساکن ایجاد کرده بود رسانه های اجتماعی پست با dartboard برجسته كرد. در Frontenac استراحت توقف او را به حال نمایندگان توقف به مطمئن شوید که او به هر چیزی نابکار.

“برایم مهم نیست” گفت: رایت یک مودبانه و با لحن نرم ، “آنها در حال انجام است درست است.”

او صفات او ناخواسته تاثیر تا حدودی به عمل خود سایت — تاریخی نشانگر برای فورت Beauharnois, یک 1700s دوران battlement طولانی از دست داده و در انتقال شن و ماسه از چاه نهر که splays به نزدیکی رودخانه می سی سی پی.

شاید آن است که ارواح یا جنگل آکوستیک که خود را برای تلفن های موبایل سحر و جادو خود را. یا شاید او می گوید آن است که عجیب و غریب برای تلفن های موبایل از Dufrasne شاخ تمرینات او حرکت می کند از طریق خود birdsong مانند بالا یادداشت و octatonic مقیاس های فراموش نشدنی نیم مرحله است.

رایت توصیف خود را به عنوان “یک drifter” اما راه او آشنا خواهد بود برای هر نوازنده یا خواننده تلاش در یک اقتصاد دشوار. وی در یک حیاط در نزدیکی Viroqua, Wis., غیر معمول خود را نام unnotable در یک خانواده که شامل خواهر و برادر شمعون و اوانجلین. خانواده اش نقل مکان کرد به Dubuque, آیووا, که در آن او از دبیرستان فارغ التحصیل شد در سال 2000.

به عنوان یک دبیرستان junior او شور و شوق خود را برای فرانسه شاخ در حالی که قدمت یک نوازنده ترومپت که ناظر پدر به او شاخ فرانسه درس. پس از دو سال در دانشگاه آیووا رایت به دست آورده در رشته موسیقی از دانشگاه واشنگتن در سیاتل در سال 2006 پس ماند در سیاتل برای چندین سال, گاهی اوقات busking در این شهر ایستگاه اتوبوس آکوستیک کاخ. او در بازی با تاکوما اواسط کلمبیا و Walla Walla سمفونی هدایت شده توسط مربی خود کریستوفر Leuba یک بازیکن شاخ از شهرت گسترده ای که در سال 2019.

او همچنین سفر های گسترده ای از جمله به آلاسکا که در آن او کار می کرد در یک ماهی قزل آلا-کارخانه کنسرو و شیلی که در آن او از دست رفته استماع با سانتیاگو ارکستر سمفونیک پس از جدی تصادف.

همیشه او شاخ فرانسوی در کنار او.

در سال 2016 رایت داوطلب خدمت سربازی در ارتش, در نهایت حضور در ویرجینیا ارتش دانشکده موسیقی. در سال 2018 کرد و به قرمز بال به تحصیل در کالج ایالتی مینه سوتا جنوب شرقی سرخ بال پردیس است که بسیار مورد توجه تعمیر ابزار برنامه.

شکوه مو و ریش در تصویر خود را قبل از ارتش CD “تعادل” ساخته شده با ویولن سل میشل کامرون جایگزین شده است با وزوز را کاهش دهد. او قرار می دهد و با هم یک زندگی متوسطی به عنوان یک تعمیرکار از ابزار برنج یک راننده اتوبوس مدرسه و با گروه خود و سمفونی گیگابایت — شغل در حال حاضر در رحمت COVID-19 احتیاطی.

فقط در حال حاضر خود را پایه فن قدیمی است Frontenac و اطراف. او به تازگی در شرکت جدی در خارج از منزل عملکرد جیمز Naigus’ “شیردل تماس با” ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی در کلینیک مایو در نظام سلامت Red Wing.

روز یکشنبه (19 جولای) او و همکار نوازندگان Jason Bystrom لورا ماکسول و غارت Schmidtke که قرمز بال شاخ کوارتت انجام خواهد شد در ساعت 9 صبح در بال قرمز در پارک مرکزی Bandshell به عنوان بخشی از ایالات کلیسای لوتری خدمات در پارک.

الیور که به دنبال فراموش نشدنی برای تلفن های موبایل از گورستان وظایف به رایت استراحت توقف عمل سایت, پس از آن او را دعوت به بازدید از فلورانس شهرستان در سالن جدید Frontenac, که در آن او با اشاره به عکس از یک گروه برنج که در بازی وجود دارد در اوایل 1900s و او را دعوت به کمک به دوباره ایجاد کنید که در این شهر سالانه تاریخچه روز.

“آن است که تنها مناسب او باید وجود داشته باشد” الیور گفت. “او است که انعکاس تاریخ ما و در حال حاضر او به آن تعلق دارد با ما.”

رایت مفتخر است با این دعوت. “من خوش شانس به یک محل برای بازی که خیلی استقبال,” او گفت:, و اضافه کرد با مشخصه کتمان حقیقت “من خوشحال هستم که مردم از ذهن نیست آنچه که من در اینجا انجام دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de