Illustration for article titled Heres Some Books I Love So Much That I Hate the Authors of Them

عکس: دامون جوان

کتاب: سنگین

نویسنده: Kiese Laymon.

چرا من متنفر بودم که nigga برای سه چهار ساعت: مورد نوشت که در حال حاضر. نمی خواهید به دوباره نوشتن آن را و شروع به نفرت که nigga دوباره.

تبلیغات

کتاب: به من گفتن حقیقت اما من دروغ

نویسنده: Bassey Ikpi

چرا من مثل “مرد با Bassey” برای یک روز: من فکر می کردم همه آسیب پذیر و شفاف در مورد اضطراب و گه در کتاب من اما Bassey رفت و عمیق تر با آن نوشت و با دقت و ریتم است که من هنوز هم نفرت. او همچنین می تواند به مبارزه نیست.

تبلیغات

کتاب: جمعه سیاه

نویسنده: Nana Kwame Adjei-Brenyah

چرا من بود “اگر من این nigga, من میخوام سفر او.”: باعث او را مانند 13 سال و نوشت: این درخشان, باسن کتاب. (او در واقع مانند 28 اما هنوز هم.) همچنین من بلندتر از بسیاری از نویسنده niggas اما او کمی بلندتر از من بود. نفرت.

کتاب: ما هرگز به ملاقات در زندگی واقعی

نویسنده: سامانتا Irby

چرا من مسدود شده در IG برای هفت روز: به نظر من کتاب من به, بیش از هر چیز دیگری یک کتاب طنز. من افتخار می کنم از سبک سری و پوچی در آن است. اما پس از آن سام کتاب می آید از طریق مانند “اوه شما فکر می کنم شما خنده دار, متعجب? که ناز” و له من ساختمان. او دمار از روزگارمان درآورد.

تبلیغات

کتاب: سر مردم رنگی

نویسنده: Nafissa تامپسون-اسپارس

چرا من ترک ناشناس یک ستاره بررسی کتاب در Goodreads: من فکر کردم من تا به حال در گوشه ای تاریک و خنده دار کلاس و نژاد گه. من فکر کردم که فقط من کیسه. اما او کیسه. من فقط آن را حمل. من قصد دارم به پرتاب که کیسه در یک برکه در حال حاضر.

تبلیغات

کتاب: آنها نمی توانند ما را بکشند تا زمانی که آنها ما را بکشند

نویسنده: حنیف Abdurraqib

چرا من متنفر بودم که nigga تا آنجا که من شروع به نفرت اوهایو بیش از حد: وجود گذشت نسبت به پایان “The Weeknd و آینده Loveless جنسی” است که بهتر از هر چیزی من تا کنون نوشتن درباره عشق و اشتیاق و جنس. من همچنین اعتقاد دارند او را بیشتر کفش از من انجام دهد. اما او زشت هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net