سرینگر: یک مرد که به دست آورده شهرت برای او تکان دهنده شباهت به رانبیر کاپور بازیگر بالیوود درگذشت پس از درد و رنج عظیم ایست قلبی در سرینگر خانه در اواخر شب پنج شنبه. Junaid Nissar شاه بود و در سن 29 بود و به دنبال یک حرفه ای مدل سازی در بمبئی.

خانواده منابع گفت: جنید سقوط در حدود 10.30 صبح آن شب پس از صرف به طور معمول. او با عجله به سرینگر را در شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS) که در آن پزشکان به زودی تلفظ او مرده است. این مرد تا به حال هیچ سابقه بیماری قلبی بود اما به تازگی شده است مبتلا به اختلال اضطراب ظاهرا به خاطر پدرش رو به وخامت سلامت.

Junaid شاه و پدر و مادر او تا به حال یک ماه پیش به خانه بازگشت از بمبئی که در آن او تا به حال گرفته تا مدل سازی به عنوان یک حرفه. او همچنین بنا به گزارش ثبت نام خود در بازیگر کهنه Anupam Kher سرپرست مدرسه.

Janaid Nissar شاه به دست آورده متوجه برگشت در سال 2014 زمانی که تصاویر او رفت و ویروسی در Facebook, Twitter و Instagram برای شباهت به بازیگر محبوب رانبیر کاپور. شباهت قابل توجه بود به طوری که رانبیر کاپور پدر بازیگر کهنه Rishi Kapoor توییتی در آوریل 17, 2015 “OMG. پسر خود من را تا دو برابر!!! وعده نمی کردن. خوب دو”!

Junaid نثار شاه رفت به دهلی نو مدرسه قبل از حرکت به موسسه هندی مدیریت و برنامه ریزی (IIPM) برای مطالعات بیشتر است. مرگ ناگهانی خود را در حال سوگواری به طور گسترده ای در سراسر جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله