KCR: چرا رفتن به بیمارستان های خصوصی? دولت درمان بسیار خوب

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: Telangana وزیر K Chandrashekar رائو در روز جمعه برگزار شده در سطح بالا چکیده ای از دولت خود COVID-19 دیدگاه عمدتا به شلاق آن را به عقب به حالت عمل. او هشدار داد در بیمارستان های خصوصی که آنها را استرن عمل اگر آنها ایجاد کمبود مصنوعی برای تخت برای COVID-19 بيمار.

در همان زمان که وزیر به مردم توصیه کرد: برای انتخاب کردن برای درمان گران در بیمارستان های خصوصی; آنها می تواند کیفیت درمان در بیمارستان های دولتی رایگان از هزینه.

“هر کسی که با علائم باید بلافاصله رویکرد نزدیکترین بیمارستان دولتی به دنبال توصیه های پزشکی و درمان. ترتیبات ساخته شده اند به ارائه COVID-19 درمان در تمام بيمارستان های دولتی از سمت راست بلور فوتونی (مراقبت های بهداشتی اولیه مرکز) سطح.

حدود 5000 تخت با اکسیژن تسهیلات شده اند آماده در بيمارستان های دولتی در سراسر کشور; 3,000 از آنها در دسترس بودن در بیمارستان گاندی و Telangana موسسه علوم پزشکی و پژوهش (TIMS) در حیدرآباد.

در طول جلسه بررسی این وزیر به تفسیر او از COVID-19 اعداد در دولت است. آن را در واقع خوش شانس است که میزان بهبودی در Telangana بسیار بالاتر بود و میزان مرگ و میر بسیار پایین تر از میانگین ملی است.

توضیح او گفت که از پنج شنبه تیر 16, برخی 41,018 افراد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اما 67 درصد از آنها (27,295) بهبود یافته اند و رفته خانه. یکی دیگر از 9,636 بدون علامت در بيماران در خانه قرنطینه. که در سمت چپ تنها 3,692 بيماران تحت درمان COVID-19 در دولت های مختلف بیمارستان در سراسر دولت است.

از این وضعیت تنها 200 نفر به طور عمده کسانی که با بیماریهای همراه بود شدید در حالی که دیگر تمام شد و دوره نقاهت. با این وجود دولت اداره بهداشت و درمان شد و نظارت و حتی بدون علامت در بيماران مبتلا به هر COVID-19 پروتکل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>