حیدرآباد: با COVID-19 موارد رسیدن به 43000 و تبلیغ به روستایی Telangana ارشد وزیر K. Chandrashekar رائو در روز جمعه قرار داده و دولت را به حالت اضطراری است. سه تصمیمات مهم گرفته شد: یک صندوق احتمالی از 100 تومان کرور روپیه خواهد بود برای ایجاد اورژانس خرید; از 1200 پست-گراد پزشکان استخدام خواهد شد; و 200 پزشک خالی در های بهداشتی اولیه در مراکز پر خواهد شد.

این 100 تومان کرور روپیه به صرف اقدامات فوری خواهد بود علاوه بر این به طور منظم تخصیص بودجه برای پزشکی و وزارت بهداشت. پول را نگه داشته و در اختیار وزیر بهداشت و دبیر کل.

رئیس جمهوری در زمان این تصمیم گیری در یک نشست سطح بالا در Pragathi Bhavan به بررسی وضعیت COVID-19.

متعددی وجود دارد تصمیم گیری های دیگر نیز گرفته شده همه مربوط به COVID-19 پاسخ. همچنین تصمیم گرفته شد به UGC (دانشگاه کمک کمیسیون) مقیاس پرداخت به معلمان شاغل در دانشکده های پزشکی. و تازه منصوب پرستاران پرداخت خواهد شد در تاریخ همتراز با سالمندان.

سن بازنشستگی برای کسانی که مشغول به کار در Ayush بخش افزایش یافته و به 65 سال است. تمام کارکنان این بخش از جمله کسانی که در قرارداد دریافت خواهد شد اضافی 10 درصد پرداخت به عنوان یک COVID-19 انگیزه.

این COVID-19 انگیزه در حال حاضر در حال پرداخت به پلیس و بهداشت کارکنان شهرداری و panchayats ادامه خواهد داد.

رئیس جمهوری به طور خاص به کارگردانی در بخش بهداشت و درمان افسران به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ کمبود از سه مواد مخدر نشان دادن وعده در برابر COVID–remdesivir, توکلیزوماب و favilavir–تحت هیچ شرایطی. او می خواست آنها را به صورت رایگان ارائه شده به نیازمندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net