حقوقی ابرها روشن برای KCR دبیرخانه پروژه

حیدرآباد: این Telangana کنگره در روز جمعه شکست خورده در تلاش خود را به دیوان عالی کشور به کمین وزیر K Chandrashekar رائو تصمیم به ویران کردن دبیرخانه و ساخت یک جایزه جدید در خود جای داده است. دادگاه حاضر به شنیدن منافع عمومی دادخواهی ظ توسط حزب MLC T Jeevan ردی.

در دو برابر افزایش به Telangana Rashtra برای samiti دولت و دادگاه عالی هم رد دادخواست به چالش کشیدن تخریب.

در راس دادگاه سه قاضی روی نیمکت–قضات Ashok Bhushan, S K کال و آقای شاه–با اشاره به یافته های این Telangana دادگاه عالی که وجود دارد چند ساختمان متروک در دبیرخانه پیچیده و سپس گفت: “ما نمی خواهم به دخالت.”

Sarasani Satyam ردی ارشد مشاوره ظاهر می شود برای درخواست Jeevan ردی
به دنبال استدلال می کنند که همه ساختمان ها در 25 هکتار پیچیده بودند و نا مناسب برای ایستادن. این ساختمان ساخته شده بود و از سال 1966 تا سال 2012. دو بلوک که ساخته شد در سال 2012 در حال state-of-the-art ساختمان های با عمر 70 سال است. “تخریب آنها و ایجاد یک مرکز جدید هزینه بیش از 1,000 تومان کرور روپیه است که می تواند اتلاف پول,” او گفت:.

ارشد مشاوره نیز با اشاره به ناهنجاری دولت شفاعت ناتوانی در پرداخت حقوق به کارکنان خود و در عین حال هزینه های بسیار زیادی بر روی چنین پروژه هایی است.

این Telangana دولت به میدان فرستاد وکیل عمومی Tushar مهتا در دفاع از خود. او فرستاده شده است که دادگاه عالی در حال حاضر حکومت در شایستگی دادخواست به چالش کشیدن تخریب و وجود دارد هیچ چیز از چپ به تصمیم توسط دادگاه راس.

پس از حکم دیوان عالی کشور و Telangana بالا,دادگاه,
وزیر K Chandrashekar رائو احضار کارکنان ارشد خود را برای یک بررسی جدید دبیرخانه پروژه. او مورد نظر است که پیچیده بود به طوری ساخته شده است که به منظور افزایش اعتبار از Telangana در حالی که داشتن تمام است که مورد نیاز برای یک کار اداری hub.

این وزیر می خواهد جدید دبیرخانه به بازتابی از Telangana فرهنگ و اعتبار در حالی که در همان زمان داشتن تمام آب و برق مورد نیاز است.

در خصوص وزیر خواسته اخبار دبیرخانه به بزرگ در خارج در حالی که اجازه می دهد وزیر و وزرا و دبیر کل و دبیران به کار با هم در نزدیکی.

او همچنین می خواستم کارکنان خود را برای نهایی محل سازه های مذهبی, بانک, یک, creche, بازدید کننده, سالن, پارکینگ و پرسنل امنیتی پس از در نظر گرفتن تمام مسائل را در نظر میگیرد. او از مقامات مربوط به فراخوان مناقصه تنها پس از تهیه تجهیزات و امکانات داخل جدید دبیرخانه
پیچیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر