لوئیزیانا خانواده به دنبال پاسخ پس از کلانتر, شکست خورده, به گزارش پلیس از 14-Year-Old Boy: گزارش


Illustration for article titled Louisiana Family Seeks Answers After Sheriff’s Office Failed to Report Police Shooting of 14-Year-Old Boy: Report

تصویر: NBC News

این آمار در مورد تیراندازی پلیس در ایالات متحده هولناک: با وجود یک بیماری همه گیر در هنگام اقامت در خانه سفارشات تحت تاثیر بسیاری از شهرستانها و شهرهای سراسر کشور تیراندازی پلیس در مسیر با سال های گذشته است. همانطور که از 17 جولای بیش از 1000 نفر شده اند قربانیان تیراندازی پلیس.

تبلیغات

در میان آنها باید 14 ساله تره’mall McGee هر چند برای او ممکن است شمارش شده است که تعداد. لوئیزیانا نوجوان به ضرب گلوله کشته شد توسط یک Jefferson Parish کلانتر معاون مارس, اما پلیس هرگز ثبت شده است که ساده و مهم در واقع گزارش NBC News. به این روز تره’mall و مادر خود را نمی دانم نام مردی که او را به گلوله بست که دیگر ماموران درگیر شد و به همین دلیل هیچ کس به او گفت آن یک پلیس که او را به گلوله بست.

تیفانی McGee می گوید NBC News, او موفق به دریافت یک تماس تلفنی در مارس 20, شب جمعه, گفتن او را که او به ضرب گلوله کشته شده است. او ملاقات یک دکتر که مطمئن باشید او پسر نوجوان زنده بود و یک کارآگاه که به او گفت که او نمی تواند از دیدن پسرش در آن شب. او را به عهده گرفت او قربانی خشونت های خیابانی. او تنها یافت و بعد به “تصادف” می نویسد: ان بی سی نیوز که تره’Mall ضرب گلوله کشته شده بود توسط یک افسر پلیس است.

تبلیغات

تره’Mall گفت: NBC اخبار او حلق آویز کردن با یک گروه از دوستان که او را برداشت تا در نیسان ماکسیما. ماشین ظاهرا به سرقت رفته است چند روز قبل از آن اعلام آگاه نیست. روشن نیست که آیا دوستان خود را می دانستند. آنها به عنوان رانندگی یک ماشین پلیس آمد بر آنها چشمک چراغ های خود را; راننده سرعت خاموش کردن جرقه یک تعقیب و گریز. راننده به طور ناگهانی ضربه زدن به ترمز و ماشین سرنشینان فرار کرد.

تره’Mall بود در تلاش برای پنهان کردن در زیر ریخته هنگامی که او کشف شده توسط پلیس. به عنوان او تلاش برای تطابق با افسران دستورالعمل به قرار دادن دست خود را بر روی سر خود او در دست چپ خود را.

تره’Mall را تنها متوجه یک افسر کشته شده او را زمانی که او ترسیم تلفن خود را به اداره پلیس. او و پدر و مادر دیگری که تا به حال شده است در ماشین گفته شد توسط یکی دیگر از معاون آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

همه گیر آهسته McGee تلاش برای پاسخ. دو ماه پس از پسرش تیراندازی او بازگشت به کلانتر, تنها به گفته یک افسر که هیچ افسر-درگیر تیراندازی. پس از دیدار دوم خواستار پاسخ او گفته شد که پلیس بودند شارژ با “مقاومت در برابر توسط پرواز.”

تبلیغات

با توجه به NBC اولیه پلیس گزارش تره’Mall بازداشت باعث می شود هیچ اشاره ای به تیراندازی یا که یک فرد به بیمارستان منتقل شد. آن را نشانی از جزئیات تعقیب و گریز خودرو و جستجو برای نوجوانانی که بودند در آن است.

در حال حاضر او و فعالان محلی از جمله فصل های محلی از NAACP خواستار شفافیت و پاسخگویی در پسرش تیراندازی.

تبلیغات

“من فکر می کردم ما تا به حال صداقت” گفت: Gaylor Spiller که منجر Jefferson Parish NAACP. “این 14 سال است که آنها پنهان نگه داشته آن را بسیار گفتن.”

تره’Mall که زخم از تیر اندازی هنوز هم بیداد از گرمای لوئیزیانا تابستان می گوید: او خود را با سوالات برای پلیس که او را به گلوله بست.

تبلیغات

“چرا می خواهم شما به من شلیک کنید آقا ؟” گفت: نوجوانان. “نقطه چیست؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de