مگان تو نریان تماس از جوک ها در مورد او تیراندازی می گوید “زندگی واقعی صدمه دیده و دچار آسیب های روانی”


Illustration for article titled Megan Thee Stallion Calls Out Jokes About Her Shooting, Says She Is Real Life Hurt and Traumatized

عکس: اریک Voake (گتی ایماژ)

در حالی که مگان تو کیک گوشت گاو است که هنوز دوره نقاهت بعد از چند زخم گلوله, گوشه و کنار اینترنت پاسخ داده اند با ساخت نور از آنچه اتفاق افتاده است به او.

تبلیغات

توییتر به سرعت افزایش یافت با الگوهای رفتاری مورد حادثه تیراندازی که صورت گرفت در تپه های هالیوود آخر هفته گذشته قرار دادن مگان در بیمارستان و R&B خواننده حزب محافظه Lanez در زندان سلاح اتهامات عنوان شده علیه.

روز جمعه رپر گفت: از جوک “ممکن است خنده دار به خانواده در اینترنت و فقط یکی دیگر از کثیف موضوع برای شما به بحث در مورد اما این زندگی من واقعی و من زندگی واقعی صدمه دیده و آسیب دیده اند.”

تبلیغات

یک جستجوی سریع در توییتر از مگان نام نشان می دهد که بسیاری از جوک ها که باید نابود و لگدمال کردن در مورد آنچه که باید یک تجربه وحشتناک برای او و آنها طیف وسیعی از مسخره به disgustingly misogynistic—به همین دلیل است که من نمی خواهد reshare آنها را در اینجا.

“زن سیاه هستند بنابراین محافظت نشده و ما چیزهای بسیاری برای محافظت از احساسات دیگران بدون در نظر گرفتن خود ما” مگان افزود: دامن زدن حدس و گمان در مورد آنچه دقیقا اتفاق افتاده است که هنوز هم اتفاق می افتند داستان در مورد تیراندازی.

TMZ گزارش که پلیس لس آنجلس در حال حاضر بررسی این حادثه به عنوان حمله با سلاح مرگبار است و به دنبال حزب محافظه Lanez’ در آن نقش دارند اما تلاش برای به دست آوردن شاهد به همکاری می نماید.

تبلیغات

از TMZ:

منابع اجرای قانون بگویید TMZ…کارآگاهان در حال حاضر باز یک حمله با سلاح مرگبار رسیدگی به آنچه گفته اتفاق افتاده اوایل صبح روز یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از پلیس کشیده بیش از حزب محافظه کار را رانده راننده SUV در هالیوود هیلز.

همانطور که ما در گزارش منابع متصل به این تحقیقات می گویند حزب محافظه کار گفته شات مگان در پا به پای او خارج SUV بر روی پاشنه از یک استدلال است که فوران در SUV.

به یاد داشته باشید, حزب محافظه دستگیر شد و رزرو برای در اختیار داشتن یک سلاح پنهان … یک تفنگ دستی موجود در SUV. به روز رسانی بررسی برای حمله با سلاح مرگبار می تواند به معنای اتهامات جدید در حال آمدن است.

حزب محافظه نشده است نام یک مظنون اما ما اجرای قانون منابع می گویند پلیس در حال lasered در او.

تبلیغات

هفته گذشته مگان نشان داد در Instagram که او به ضرب گلوله کشته شد به عنوان نتیجه “یک جنایت است که متعهد شده بود در برابر من با قصد آسیب فیزیکی من” و گفت: تجربه به او آموخته به “حفاظت از انرژی.”

بیایید امیدواریم که مردم می توانند آن را دریافت کنید با هم و تشخیص دهد که در حالی که مگان تو دختر رپر او نیز یک انسان و یک زن شایسته حفاظت و شفقت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de