Illustration for article titled Mike Pompeo Bashes the New York Times’ i1619 Project /iDuring Racist Dog Whistle Concert

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

روز پنجشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo برگزار شد یک مرد نژادپرست dog whistle کنسرت که او در آن دامن زده شعله های آتش نژادپرستی bashed نیویورک تایمز و اندرز کسانی که حذف مؤتلفه مجسمه.

تبلیغات

“امروز هسته بسیار از آنچه در آن به معنی یک آمریکایی در واقع آمریکا راه زندگی خود مورد حمله قرار گرفت. به جای به دنبال بهبود امریکا, پیشرو, صدای, اعلام نفرت از ما موسس اصول” Pompeo گفت: در یک آدرس در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا, NBC News گزارش.

Pompeo شد رونمایی خود, گروه, پروژه, کمیسیون Unalienable حقوق بشر و یا کاری عنوان “مردم سفید در حال از دست دادن خود را به گرفتن امتیاز.”

تبلیغات

“گروه صرف بیش از یک سال بررسی نقش حقوق بشر در سیاست خارجی از جمله نگاهی به قانون اساسی و اعلامیه استقلال” ان بی سی نیوز گزارش.

Pompeo ایجاد این کمیسیون در تابستان 2019 پس از استدلال “حقوق بشر در حال تبدیل شدن به کالایی.”

“حقوق بیشتر به ندرت بیشتر به معنی عدالت” او گفت:.

“آمریکایی ها نه تنها unalienable حقوق بلکه مثبت حقوق اعطا شده توسط دولت ها و نهادهای چند جانبه. بسیاری از آنها ارزش دفاع در نور از ما تاسیس; دیگران نمی,” Pompeo گفت.

تبلیغات

پس از دمیدن نور نمایشگاه در نژادپرست سگ سوت Pompeo که همیشه به نظر می رسد مثل او در دائمی دولت از تحقق است که این خوراکی می خوردند ساعت قبل از آن است که مصرف یک به نوبه خود برای بدتر سپس راديال خود recapitulation. Pompeo ادعا کرد که “بد نهاد برده داری بود و ملت ما خواست خروج از اصول بنیادی ما.” Ummm آن را یکی از ضروری اصول بنیادی اما ما حرکت خواهد کرد. Pompeo—است که در یونانی به صورت “شخص, به طور جدی, چه کثافتی بود که یکجور دوربین عکاسی?”—سپس لعنتی نیویورک تایمز برای آن 1619 پروژهکه به بررسی برده داری و نقش آن در تاسیس این کشور و تاثیر ماندگار.

“نیویورک تایمز را 1619 پروژه — به نام برای سال اول بردگان منتقل شدند به امریکا می خواهد شما را به این باور در کشور ما تاسیس شد و برای انسان ، آنها می خواهند شما را به این باور امریکا موسسات همچنان به منعکس کننده این کشور در پذیرش برده داری در ما تاسیس” Pompeo گفت.

تبلیغات

“آنها می خواهند شما را به این باور مارکسیستی ایدئولوژی است که امریکا تنها ظالمان و مظلومان. حزب کمونیست چین باید خوشدل زمانی که آنها را ببینید نیویورک تایمز اسپوت ایدئولوژی خود را.”

وجود دارد مقدار زیادی به تفکیک در اینجا بنابراین اجازه دهید آن را بیت به بیت.

نیویورک تایمز را 1619 پروژه — به نام برای سال اول بردگان منتقل شدند به امریکا می خواهد شما را به این باور در کشور ما تاسیس شد و برای انسان ،

تبلیغات

بله برای تلفن های موبایل در مورد حق است.

آنها می خواهند شما را به این باور امریکا موسسات همچنان به منعکس کننده این کشور در پذیرش برده داری در ما تاسیس.

تبلیغات

خانواده انجام دهید.

آنها می خواهند شما را به این باور مارکسیستی ایدئولوژی است که امریکا تنها ظالمان و مظلومان.

تبلیغات

خوب, اجازه دهید آن را تغییر دهید به سفید پوستان و سیاه پوستان است. است که کار می کند بهتر است ؟ یا پلیس و مردم از رنگ. یا موسسات بانکی و کسانی که حاضر وام خانه در یک نرخ بالاتر.

حزب کمونیست چین باید خوشدل زمانی که آنها را ببینید نیویورک تایمز اسپوت ایدئولوژی خود را.

تبلیغات

که می دهد چه حزب کمونیست چین فکر می کند? آه که نژادپرست dog whistle دوباره. من بد است.

سپس Pompeo که عرق مانند او دارای حباب احشاء اشاره شده است که “برخی از مردم گرفته اند این عقاید نادرست به قلب” و اشاره به “گسترده تخریب مجسمه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر. برخی از اهداف شده اند مؤتلفه ژنرال ها و رهبران در حالی که برخی دیگر باید هدفمند مراسم تجلیل از پدران موسس و دیگر چهره های تاریخی به دلیل خود برده-داشتن سابقه یا نژادپرستانه میراث,” ان بی سی نیوز گزارش.

تبلیغات

“شورش پایین کشیدن مجسمه در نتیجه دیدن هیچ چیز اشتباه است با اخذ بناهای تاریخی به کسانی که مبارزه برای unalienable حقوق — ما از تاسیس تا به امروز. این یک چشم انداز تاریک در امریکا تولد من آن را رد” Pompeo گفت.

اما نبود آن Pompeo که زودتر اعلام کرد که “آنها می خواهند شما را به این باور امریکا موسسات همچنان به منعکس کننده این کشور در پذیرش برده داری در ما گرفت.” آیا این مؤتلفه مجسمه این آثار از نژادپرستی این سنگر bastardliness و گریه برای آنها باقی می ماند درست نمی شود یک پذیرش از برده داری?

تبلیغات

صبر کنید من لعنتی تا کنسرت. من بد است.

اردن کوهن سخنگوی بار گفته NBC News “ما مخالف با وزیر Pompeo تفسیر از 1619 پروژه” و “افتخار می کنم که آن را همچنان به جرقه یک گفت و گو است که اجازه می دهد تا ما را به بازبینی پیش فرض های ما در مورد گذشته است.”

تبلیغات

حتی اگر این مفروضات گذشته اساسا اشتباه است و در حال صحبت با یک عرق خوراکی خوار در یک سفر بد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله