دوقلوها مینه سوتا جمعه اعلام کرد که آنها خواهد شد در نظر گرفتن یک نگاه تازه در ورزشگاه ترتیبات امنیتی با مینیاپولیس اداره پلیس.

هر چند بخش قهرمانان اروپا در بیانیه ای گفت که هیچ تغییری انتظار می رود در این فصل — که طرفداران اجازه داده شد در هدف زمینه — آنها اضافه شده است که آنها دوباره ارزیابی این تیم برای ارتباط با پلیس زیر افسر-درگیر مرگ جورج فلوید که باعث شورش در سراسر کشور در اعتراض به خشونت پلیس. چهار افسران سابق متهم شده اند در Floyd مرگ است.

بیشتر تیم های ورزشی حرفه ای با استفاده از MPD برای ورزشگاه و عرصه امنیتی است.

برای این سال را کوتاه 60-بازی فصل دوقلوها گفت: آنها ادامه خواهد داد به استخدام خارج از وظیفه مینیاپولیس افسران به تیم کمک پرسنل امنیتی.

“ما را دیده اند دست اول وجود دارد که فردی افسران در MPD که متعهد به ایجاد یک پلیس فرهنگ مسئولیت پذیری و احترام و همدلی و انصاف” با توجه به این بیانیه.

برای 2021 فصل این تیم گفت: آن را به تصمیم گیری در مورد امنیت کارکنان “بر اساس معتبر پیشرفت قابل توجهی نسبت به اصلاحات در مینیاپولیس اداره پلیس و/یا یک جامعه در آغوش ایمنی عمومی ،

این بیانیه گفت که این تیم را تشویق می کند مینیاپولیس رهبران شهر به “سر سخت” در پیشبرد برابری نژادی و به این نتیجه رسیدند: “هیچ جایی برای نژادپرستی و نابرابری و بی عدالتی در جامعه ما است.”

در یک بیانیه MPD گفت که “خوشحال و مفتخر” به ادامه حفاظت از طرفداران در طول دوقلوها بازی و که در آن اذعان کرد: “نیاز به اصلاحات واقعی و تحول تغییر ایجاد MPD با ذینفعان کلیدی” مانند ،

در این بیانیه از دوقلوها گفت: تیم مقامات تا به حال شده است در تماس با مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arrandondo و ستایش او را برای “خود صداقت و توانایی و تمایل به ایجاد تغییرات سیستماتیک.”

وایکینگ ها با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت: آنها نیاز به اندیشیدن درگیر مسائل قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

ماه گذشته, مینه سوتا, Lynx مدیر و مربی Cheryl Reeve متعهد در طی یک کنفرانس تلفنی برای حفظ عدالت اجتماعی مسائل در مقابل سوز به عنوان WNBA آماده برای شروع فصل آن.

Reeve با اشاره به کار انجام شده توسط ستاره رو به جلو مایا مور به یک محکوم زندانی و صحبت در مورد این خبر که سابق سیاهگوش گارد رنه مونتگمری گرفته از یک سال به کار بر روی مسائل اجتماعی.

“این است که در خط مقدم از ذهن ما” Reeve گفت. “بازی بسکتبال است آنچه که ما انجام دهد. دیگر بخشی از ما است که مایل به جهان را به مکانی بهتر برای همه است.”

Reeve گفت که او می تواند به نفع انداختن پلیس برای امنیت اضافه شده است اما گفت که این تیم ممکن است مجاز به انجام است که پس از هدف قرار دادن مرکز — که در آن سیاهگوش و NBA مینه سوتا تیمبرولوز بازی متعلق به این شهرستان است.

مدت کوتاهی پس از فلوید را مرگ دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel گفت: مدرسه بود برش برخی از روابط با پلیس شهرستان از جمله پیمانکاری خارج از وظیفه امنیت را برای فوتبال بازی ها, کنسرت ها و مراسم. مینیاپولیس مدارس دولتی مقامات فسخ یک 1.15 میلیون دلار سالانه قرارداد با شهر به پلیس به عنوان منابع مدرسه افسران.

مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره نیز قطع ارتباط آن با MPD کارگردانی سرپرست Al Bangoura برای جلوگیری از استفاده از پلیس برای پارک-تحریم حوادث و برای جلوگیری از افسران در پاسخ به خشونت پرهیزی در تماس است. کمیسیون توافق برای ایجاد یک جدید سبز یکنواخت برای پارک پلیس به آنها را متمایز از پلیس شهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de