Minnesotans هشدار داد خطرات ناشی از متانول در دست عفونی

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا مقامات بهداشت هشدار در مورد خطر از متانول — الکل چوب — در برخی از دست عفونی مشابهی احتیاط از غذا و دارو.

جدید مکزیک شمارش سه مرگ و میر به علت مصرف عفونی است که شامل متانول با توجه به آسوشیتد پرس گفته است که این سه مورد به ترتيب مربوط به اعتیاد به الکل.

FDA گفت: در اوایل این ماه که متانول امن نیست و یا مناسب ضد عفونی کننده دست مواد تشکیل دهنده فعال است و محصولات با استفاده از آن هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد. آن را نیز صادر شده یک لیست از محصولات حاوی متانول.

متانول مصرف می تواند باعث کوری دائمی و گاهی اوقات مرگ, با توجه به, Hennepin, بهداشت و درمان, پزشک اورژانس دکتر تراویس زیتون که با این نسخهها کار با مینه سوتا سم سیستم کنترل.

“FDA افزایش شدید دیده می شود در دست ضد عفونی کننده محصولات برچسب دار به عنوان حاوی اتانول — اما آنها در واقع آزمایش مثبت برای متانول آلودگی” زیتون گفت.

وجود دارد کم خطر مسمومیت با استفاده از ضد عفونی کننده های حاوی متانول بر روی پوست. اما کشنده ترین در هنگام مصرف. هر کسی که انجام داده است بنابراین باید بلافاصله تماس مینه سوتا سم سیستم کنترل در 1-800-222-1222.

“در حالی که این مهم است به استفاده از sanitizers برای بهداشت دست آن را ضروری است که این محصولات در حال نگهداری از دید و دسترس کودکان و بزرگسالان همیشه ارائه نظارت در طول استفاده از” زیتون گفت.

علائم مسمومیت با متانول عبارتند از: تهوع, استفراغ, سرگیجه و بی حالی و سردرگمی و ضعف و اختلالات بینایی با توجه به مینه سوتا سم سیستم کنترل.

 

Zoë جکسون را پوشش می دهد جوان و جدید رای دهندگان در استار تریبیون از طریق این گزارش برای امریکا برنامه پشتیبانی می کند مینیاپولیس پایه و اساس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>