تنها 175 دلار دریافت مرمت جفت از ضربه Studio3 هدفون بی سیم در شرایط نعناع


بهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

ضربان Studio3 هدفون بی سیم (مرمت) | $175 | بازگشت بازار

در برگشت بازار, شما می توانید صرفه جویی مناسبی تکه در یک جفت از ضربه Studio3 بی سیم over-ear headphones. آنها تنها 175 دلار مرمت شده که موجب صرفه جویی در شما حداقل 25 دلار بیش از هزینه های شما می خواهم برای آن پرداخت جدید در بسیاری دیگر از خرده فروشان. اینها در وضعیت “ضرب” هم که—با توجه به refurbisher بازگشت بازار به معنای زیر است:

وضعیت توجه داشته باشید: همه دستگاه ها در لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار عالی به شرط. ممکن است نشان می دهد حداقل به هیچ نشانه ای از استفاده از. تمام دستگاه ها تست شده اند و ترمیم به عملکرد کامل, کارخانه, استاندارد بیماری است.

تبلیغات

شما باید شانس شما درمان گوش خود را به یک متعادل اما صدای قدرتمند مرحله کمک کرد تا همراه با سر و صدا لغو فعال و اپل W1 تراشه صوتی.

لذت بردن از تا 22 ساعت عمر باتری با ANC حالت و عظیم 40 ساعت در زمانی که شما خلاص از آن. به علاوه صدا کالیبره شده در زمان واقعی برای انطباق با محیط خود و محیط زیست, دادن به شما بهترین صدا ممکن است در هر لحظه.

تبلیغات

اگر شما خرید از بازگشت, بازار, به یاد داشته باشید که هر خرید حمایت 12 ماه ضمانت و 30 روز بازگشت سیاست انجام نمی شود ترس از شانس شیرین مجموعه ای جدید از قوطی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر