پاکستان ارائه می دهد سوم دسترسی کنسولی به Kulbhushan Jadhav پس از پنج شکست مفتضحانه

دهلی نو: پس از پنج شکست با توجه به پاکستان محدودیت در این جلسه بین دو هندی بالا کمیسیون کنسولی مقامات و زندانی سابق هند افسر نیروی دریایی Kulbhushan Jadhav در اسلام آباد پاکستان وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در روز جمعه ارائه شده هند یک سوم کنسولی جلسه بدون حضور پاکستان ماموران امنیتی با توجه به گزارش های رسانه ها در پاکستان است.

“آنها (هند) تا به حال اعتراض بیش از حضور مقامات امنیتی در این جلسه ما در حال حاضر حتی به حذف آن کردند. اگر هند می خواهد یکی دیگر از دسترسی پس پیشنهاد ما باز است. اگر آنها (هند) می خواهید به ملاقات او امشب یا فردا ما آماده هستند” قریشی بود, به نقل از رسانه های پاکستان گزارش کرد.

هند تا به حال تسلیم اعتراض با پاکستان روز پنج شنبه پس از دو هندی کنسولی مقامات “داده نشده آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط دسترسی” به Jadhav به عنوان بخش دوم از دسترسی کنسولی در روز پنج شنبه بعد از ظهر که دهلی نو نامیده می شوند به عنوان “نه معنی و نه معتبر”.

دهلی نو گفت که در این دوم دسترسی کنسولی جلسه بود که مرتب “مقامات پاکستانی با یک تهدید آمیز رفتار شد و در حال حاضر در نزدیکی Jadhav” و یک دوربین نیز قابل مشاهده است نشان می دهد که گفتگو با Jadhav بود که ثبت شد.

هند قابل درک است که از نزدیک به مطالعه آن گزینه های قانونی و به خوبی ممکن است یک فایل نقد و بررسی دادخواست ها در نهایت در دادگاه پاکستان علیه حکم از پاکستان به دادگاه نظامی بود که در مارس 10, 2017 محکوم Jadhav به مرگ به اتهام “جاسوسی و خرابکاری”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de