Pinarayi تایید جامعه گسترش COVID-19 در دو روستا

کوچی: برای اولین بار در هند یک دولت رسما تایید جامعه انتقال COVID-19. کرالا وزیر Pinarayi Vijayan اذعان کرده است که این ویروس گسترش راه است که در دو روستاهای ساحلی در تریواندروم نام Poonthura و Pulluvila.

این وضعیت در دو ساحلی hamlets بسیار مهم است که وزیر گفت.

جامعه انتقال است که بدون روشن شدن منبع منشاء عفونت در یک جامعه است. روشن نیست که چگونه این ویروس را مخفیانه در داخل و در میان افرادی که تا به حال هیچ سابقه سفر به مکان های آلوده و یا تا به حال هیچ تماسی با مردم از آن مکان.

هر چند نرخ انتقال ویروس بسیار بالا بوده است در مترو, این اتحادیه با وزارت بهداشت و شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) شده اند در انکار تا کنون.

جامعه گسترش است تایید کرد که تعدادی از عفونت از منابع ناشناخته می رود با شکل گیری بیماری گسترش خوشه. در این مناطق بیش از نیمی از مردم تست مثبت است.

در روز جمعه, 51 نفر تست مثبت از مجموع 97 نمونه های جمع آوری شده در Pulluvila در Karimkulam panchayat. در Poonthura, 26 موارد مثبت گزارش شده در میان 50 نفر تست شده است. سوپر گسترش این ویروس زودتر شناسایی شده در Poonthura.

با کشف جامعه انتقال یک سه گانه مستند تحمیل شده در طول مناطق ساحلی در تریواندروم. ساحلی hamlets خواهد شد به شدت محاصره برای جلوگیری از گسترش بیشتر. بیشتر در خط اول درمان در مراکز باز خواهد شد در این مناطق و بیشتر پرسنل پلیس مستقر خواهد شد به طور مداوم نظارت بر وضعیت اضافه شده Pinarayi Vijayan.

در همین حال مقامات بهداشتی در کرالا نگران هستند بیش از افزایش تعداد کارگران بهداشت و درمان آلوده شدن. روز جمعه 15 سلامت کارگران آزمایش مثبت در دولت است.

کرالا گزارش بالاترین تک-بعد سنبله از 791 موارد در روز جمعه که در میان 532 نفر به صورت محلی منتقل می شود. منبع عفونت از 42 بيمار ناشناخته است. تریواندروم دارای بالاترین تعداد تازه موارد 246.

یک مرگ گزارش شده در جمعه نظر گرفتن تعداد به 38. تعداد موارد فعال است 6029.

با وجود سرعت در حال افزایش عفونت های مرگ و میر در کرالا است که هنوز هم کم است که در مقایسه با کشورهای دیگر و از میانگین ملی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de