سیاسی ماجراجویی آغاز می شود در بیهار به عنوان پل فرو می ریزد و 29 روز پس از مراسم تحلیف

Category: کیمیا | No comments

پتنا: یک رویکرد جاده جدید پل اتصال گپلگنج به شرق Champaran در بیهار شد تنها در ماه گذشته شسته شد دور توسط Gandak رودخانه است که در سیل ترک مخالفت و حکم تقدیر در دولت در گلوی یکدیگر.

به اشتراک گذاشتن یک تصویر از مجوف-در بخشی از این جاده در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به رهبر مخالفان Tejashwi Yadav خواستار استعفای وزیر Nitish کومار که تا به حال افتتاح Sattarghat پل در ژوئن 16.

پل ساخته شده در هزینه بیش از 100 تومان کرور روپیه و در طی یک دوره هشت سال بیش از یک متر ،

دولت اما به سرعت بیرون آمد و با روشن شدن این بود که از پل خود را که سقوط کرده بود.

ساخت و ساز جاده گروه با صدور بیانیه ای گفت: مجوف-در بخشی از جاده واقع شد “دو کیلومتری از پل” و که آن را رویکرد مسیر برای 18 متر طول جاده که منجر به Sattarghat پل.

“جاده هم دست نخورده است. آسیب به جاده است نه نتیجه از هر گونه نقص در ساخت و ساز اما با توجه به افزایش فشار آب در گپلگنج طرف. جاده ساخته خواهد شد آماده برای ترافیک به عنوان به زودی به عنوان سیل فروکش” بیانیه ای گفت:.

با اینحال تصاویر آسیب دیده مسير رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی از روز قبل.

این RJD رهبر به اشتراک گذاشته تصویر تبلیغات آن را به عنوان یک شکست دولت از وزیر تا به حال افتتاح پل اتصال گپلگنج به شرق Champaran.

حکم JD(U)-BJP ترکیب آمار در RJD رهبر.

JD(U) رهبر و اطلاعات و روابط عمومی وزیر Neeraj کومار سخنگوی حزب راجیو Ranjan پراساد و BJP سخنگوی Nikhil آناند با شدت بیان اظهارات افشاگری رهبر مخالفان برای “دستفروشی نهفته است”.

“Don”t شما را در درک تفاوت بین یک پل و یک رویکرد جاده ؟ با وجود اینکه رهبر مخالفان شما می آیند تا با چنین اظهارات غیر مسئولانه” Neeraj کومار fumed در Yadav.

هر دولت و مدیریت بحران وزارت, هر دو گپلگنج و شرق Champaran در میان مجموع هشت سیل زده مناطق در دولت است.

در مجموع 2.18 لاخ مردم در سراسر 137 panchayats شده اند تحت تاثیر این سیل ناشی از بارش باران های سنگین تا حد 45 درصد بالاتر از نرمال در حوضه آبریز مناطق همسایه نپال که در آن رودخانه ها مانند Gandak و کسی سرچشمه.

همانطور که در حال حاضر 3,676 مردم ساکن در مناطق به شدت ضربه شده اند تخلیه. 2,731 قرار داده تا در امداد اردوگاه در حالی که بیش از 15000 نفر بسته به 29 جامعه آشپزخانه برای تغذیه کسانی که تحت تاثیر این فاجعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>