راجستان: BTP به Gehlot دولت; Raje انتقاد شدید کنگره بیش از آن اختلافات

جیپور: این Bhartiya قبیله ای حزب (BTP) پشتیبانی از Ashok Gehlot دولت در راجستان دو MLAs از حزب منطقه ای گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزارت امور خارجه کنگره رئیس Govind سینگ Dotasara در روز شنبه.

BTP قانونگذاران Rajkumar Roat و Ramprasad اظهار داشت که حزب خود را رئیس جمهور و دیگر رهبران توافق کرده اند که در گسترش حمایت از Gehlot دولت در شرایطی که خواسته های مربوط به توسعه دولت برآورده شده است.

این حزب تا به حال روز دوشنبه با صدور شلاق درخواست Roat و Ramprasad به خنثی و نه حمایت کنگره و بی جی پی. آن را نیز به آنها گفت که نه پشتیبانی وزیر Gehlot و نه Sachin خلبان در مورد کف تست در مجلس است.

“BTP MLAs و رهبران حزب برگزار شد بحث و گفتگو با وزیر. آنها در حال حاضر با ما و اطمینان از حمایت خود را به Ashok Gehlot دولت” Dotasara در کنفرانس مطبوعاتی گفت: در مقابل یک هتل در دهلی بزرگراه که در آن کنگره نگه داشته است MLAs در بحبوحه بحران سیاسی.

این MLAs بودند منتقل شده به هتل فیرمونت روز دوشنبه بلافاصله پس از کنگره قانونگذاری حزب از آن جلسه کنگره قانونگذاران حمایت Gehlot و تنها به طور غیر مستقیم اشاره به خلبان که شورش را تهدید می کند دولت. خلبان محروم شد از نوشته های راجستان معاون وزیر و حزب دولت واحد جمهور در روز سه شنبه.

وزیر Gehlot توییتی اطلاع رسانی در مورد پشتیبانی توسط BTP.

او توییتی عکس با BTP را MLAs و دفتر حامل به او نامه تقاضا و گفت که آنها اعلام کرده اند برای حمایت از دولت است.

“ما تا به حال حمایت کنگره در Rajya سبها انتخابات (ماه گذشته) در شرایطی که خواسته های ما مربوط به توسعه مناطق خواهد شد. ما باید دوباره برگزار شد بحث و گفتگو با وزیر در آن خواسته و ما مطمئن شده اند که این خواسته برآورده خواهد شد,” BTP MLA Roat گفت.

او گفت که BTP رئیس جمهور صادر کرده است شلاق کارگردانی آنها را به ماندن خنثی اما در حال حاضر این حزب در حمایت از دولت است.

Roat که به تازگی صادر شده و دو فیلم وی از سوی مامورین که پلیس نمی شد و اجازه می دهد او را به رفتن از خود جیپور MLA اقامت به حوزه خود را در Dungarpur منطقه گفت: این اتفاق به دلیل سوء تفاهم توسط پلیس است.

“من نمی دانم آنچه را که آنها در ذهن داشت. آنها گفت: این یک سوء تفاهم است. آن را خوب در حال حاضر,” او گفت:.

در این فیلم یک بازرس پلیس دیده می شد دور گرفتن کلید از ماشین خود که احاطه شده توسط دو پلیس وانت.

Ramprasad گفت که BTP است در برابر هر گونه تلاش برای سرنگونی یک دولت منتخب. “ما به موضوع سیاست های مبتنی بر. سرنگونی یک دولت منتخب توسط BJP عادلانه نیست,” او گفت: در حالی که مجددا بر حمایت Gehlot دولت است.

Raje انتقاد شدید کنگره

در اولین واکنش به بحران سیاسی در دولت بی جی پی رهبر و رئیس سابق وزیر Vasundhara Raje گفت: این مایه تاسف است که مردم از راجستان برای پرداخت این اختلاف در کنگره .

علاقه مردم باید پارامونت برای دولت Raje گفت: در حالی که درخواست حاکم کنگره در مورد فکر می کنم ، “وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای کشیدن بی جی پی و بی جی پی رهبران نام از طریق گل. آن است که به نفع مردم ما است که باید باقی می ماند پارامونت!” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de