بیمار ثبت نام در دو دوره کوتاه مدت بیمه سلامت صادر شده توسط همان شرکت است. زمانی که او خریداری دوم او درمان برای بیماری قلبی. قانون طلایی این UnitedHealthcare فرعی به فروش می رسد که بیمار هر دو سیاست حاضر به پرداخت.

این شرکت گفت: این ادعا فرستاده شده بودند برای یک بیماری تشخیص داده شده در طول برنامه اول. پس از آن بود که از قبل موجود اتصال به تحت پوشش در دوم.

این وضعیت به ارمغان می آورد تا یک کمبود در تکیه بر برنامه های کوتاه مدت تحت فشار قرار دادند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت به قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA), مزایای, با توجه به 197 صفحه گزارش از سلامت فرعی از خانه انرژی و تجارت کمیته.

به گزارش بازگو ده ها تن از موارد مصرف کنندگان را تکذیب کرد پوشش برای شرایط پزشکی زیرا آنها انتخاب های کوتاه مدت بیمه سلامت.

این مسئله را به خود جلب کرده افزایش یافته و موشکافی به این دلیل که رئیس جمهور خواسته است دادگاه عالی به کشتن ACA. می آید در یک لحظه زمانی که 5.4 میلیون آمریکایی از دست داده اند شرکت-پرداخت بیمه درمانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به کسب و کار نزدیک است.

تقریبا نیمی از ایالات آمریکا از جمله در ایالت مینه سوتا — محدود کردن و یا ممنوعیت کوتاه مدت برنامه های بهداشتی برای محافظت از مصرف کنندگان است.

یک سخنگوی بیمه بهداشت و درمان صنعت گروه تجارت گفت: برنامه های کوتاه مدت نیز نامیده می شود محدود-مدت بیمه سلامت, بازی یک “مهمی است.” اما آنها هرگز به عنوان پیش بینی های دراز مدت جایگزین برای منظم بیمه سلامت گفت: Kristine رشد معاونت ارتباطات در امریکا طرح بیمه بهداشت و درمان (AHIP).

“زمانی که شما در یک سال و فراتر از آن,” او گفت: “این مهم است که [برای مصرف کنندگان] به دانستن آنچه که آنها پوشش و آنچه در آنها نیست.”

محدود-مدت برنامه به معنای به طور موقت محافظت از مردم از فاجعه بار هزینه های پزشکی اگر آنها بین شغل. این بیمه می تواند بسیار ارزان تر از ACA ارز برنامه دارد اما شرکت پرداخت اغلب بسیار بالا است.

تحت ریاست جمهوری باراک اوباما این طرح محدود به سه ماه و تجدید ناپذیر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر سفارش در سال 2018 را تایید کرد توسط دادگاه حدود یک سال بعد که برنامه های کوتاه مدت — که نمی باید به پایبندی به ACA حکم — فروخته می شود تا 12 ماه با امکان تمدید یا تمدید طرح 36 ماه.

این سوال در حال جستوجو کرد توسط مجلس این است که آیا اجازه می دهد این برنامه های کوتاه مدت به تمدید تا سه سال است که مناسب برای مصرف کنندگان است.

پس از نگاه کردن به ادعا می کند داده ها را از کوتاه مدت به بیمه های فرعی همه چیز انتقاد از پوشش محدودیت در شرایط از پیش موجود را سخاوتمندانه کارگزار کارمزد بالا و مصرف کننده deductibles و شرکت پرداخت فریبنده بازاریابی فقیر و نظارت دولت.

“در حالی که مصرف کنندگان ممکن است تجربه جلو پس انداز در بیمه افراد با آن مواجه می شوند قابل توجهی از جیب هزینه ها و محدودیت ها و محرومیت زمانی که آنها نیاز به مراقبت های بهداشتی” این کمیته به این نتیجه رسیدند.

در این گزارش گفت که این ترکیب اغلب می خورد تا تمام پس انداز آمده است که با ارزان حق بیمه است و می تواند مصرف کنندگان عمیق در بدهی های پزشکی.

کمیته فرعی گزارش قانون طلایی در 42 نمونه از آنچه محققان تلقی کاستی در کوتاه مدت بیمه بهداشت و درمان.

اما قانون طلایی است که به هیچ وجه تنها شرکت است که کمیته فرعی نقل برای عدم پوشش شرایط از پیش موجود و یا استفاده شدید پوشش محدودیت ها و بالا deductibles و شرکت پرداخت برای خدمات. صلیب آبی, آیداهو, خدمات سلامت, Inc., ملی کلی تصادف و سلامت, آرکانزاس, آبی صلیب آبی سپر و اورست شرکت بیمه اتکایی در میان دیگران اشاره کرد.

UnitedHealthcare در یک بیانیه گفت: آن برنامه های کوتاه مدت هستند “انعطاف پذیر و مقرون به صرفه گزینه ای است که می تواند کمک به مردم پل شکاف به دراز مدت پوشش — به خصوص در زمانی که دهها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال از دست دادن دسترسی به کارفرما بر اساس پوشش با توجه به COVID-19.”

در میننتنکا مبتنی بر بیمه گر گفت: قانون طلایی روشن می سازد به policyholders چه انتظار از برنامه های. قانون طلایی را “کاهش نرخ [به ادعا] در پایین تک رقمی” را گفت.

“برنامه ای که تنظیم شده توسط هر دو دولت فدرال و دولت های ایالتی در حال بخش کوچکی از طیف وسیعی از بیمه بهداشت و درمان راه حل های که می تواند کمک به رسیدن به هدف از پوشش جهانی برای همه آمریکایی ها” UnitedHealthcare گفت. “چنین طرح هایی نه پاسخگویی به نیازهای همه مردم باید ارزیابی سلامت چه پوشش باعث می شود بیشتر حس برای آنها و خانواده های آنها.”

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سادگی نام تجاری خود را از اصلاح مراقبت های بهداشتی او با اتکا بر گسترش دسترسی به کوتاه مدت بیمه بهداشت و درمان.

“رئیس جمهور تهمت به ارمغان آورده است مقرون به صرفه تر گزینه های بیمه به بازار از جمله از طریق اجازه دادن به از سرگیری برنامه های کوتاه مدت” یک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک e-mail. “ما شده است کاملا روشن است که این طرح برای همه نیست اما برنامه های کوتاه مدت می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای میلیون ها نفر از مردان و زنان به جا مانده از قانون مراقبت مقرون به صرفه.”

در حال حاضر 25 متحده اجازه می دهد تا برنامه های کوتاه مدت صادر می شود تا یک سال و تمدید تا سه سال. در مینه سوتا می تواند مصرف کنندگان را تحت پوشش کوتاه مدت برنامه های بیمه درمانی تا 12 ماه.

لری لویت معاون رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در قیصر بنیاد خانواده گفت: برنامه های کوتاه مدت جای بسیاری از محدودیت های است که آنها در واقع ممکن است هزینه بیش از ACA برنامه اگر آنها استفاده می شود برای هر چیزی به غیر از امنیتی بالقوه پتو.

علاوه بر این از قبل موجود شرایط بسیاری را پوشش نمی بارداری, بهداشت روان درمانی و یا داروهای تجویزی لویت گفت. آنها همچنین اغلب شامل سالانه و عمر پرداخت کلاه.

“برنامه های کوتاه مدت ایجاد ظاهر یک جایگزین مقرون به صرفه” او گفت:. “اما این فقط اگر شما مریض نیست.”

یک مطالعه از گسترش استفاده از انرژی های تجدید پذیر در کوتاه مدت برنامه های بیمه درمانی انجام شده برای لوسمی و لنفوم جامعه به این نتیجه رسیدند که “به تازگی تشخیص داده شده لنفوم بیمار ثبت نام در [کوتاه مدت بیمه] در سال 2017 می تواند پرداخت $16,800 بیشتر در خارج از جیب هزینه ها از جمله حق بیمه و عضو هزینه های ظرف شش ماه پس از تشخیص از لنفوم بیمار ثبت نام در یک ریالی ACA-سازگار با سیاست.”

منتقدان نیز گفت: چندین بیمه را ترویج سیاست های بدون کافی توضیح جزئیات

خانه فرعی گزارش گفت: بسیاری از کارگزاران نیز بسیار بالاتر کمیسیون فروش کوتاه مدت برنامه های بهداشتی از آنها فروش بیمه درمانی سنتی. کمیته فرعی یافت که 600,000 بیشتر افراد ثبت نام کرده در کوتاه مدت بیمه سلامت در سال 2019 نسبت در سال 2018 زمانی که برگ برنده دولت شروع به ترویج آنها به دلیل پایین حق بیمه.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ابتکار UnitedHealthcare در حال حاضر ارائه می دهد یک TriTerm سیاست. خریداران درخواست پس از 36 ماه از پوشش. از قبل موجود شرایط ممکن است حذف شود. اما تحت پوشش شرایط کشف شده پس از تاریخ موثر از سیاست نمی توان از قبل موجود برای 36 ماه مدت سیاست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله