به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بحث که آیا به دستور ماسک-پوشیدن در مینه سوتا, مقامات بهداشتی دولت در روز جمعه از مردم خواست تا به آنها به هر حال به سرعت گسترش COVID-19 و نگران چشم انداز مثبت در رمز و راز موارد از منابع ناشناخته.

مینه سوتا دیده است 10 درصد افزایش از ژوئن 20 در میزان عفونت است که دولت تماس با ردیاب نمی توانید کراوات به احتمال زیاد منابع جامعه — مانند همسران همکاران و یا نوشیدن رفقا. نرخ ناشناخته جامعه انتقال برتر با 34 درصد در جولای 8, بالاتر از هدف دولت از 30 درصد است.

اگر بیشتر موارد آمده از منابع ناشناخته است که مانع از مقامات بهداشت از شناسایی افراد خاص با قرار گرفتن در معرض خطرات و تقویت نیاز به پتو حمایت مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“ما می دانیم که تعداد قابل توجهی از موارد ممکن است بدون علامت” Ehresmann گفت: بنابراین انتظار علائم ظهور قبل از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی “لزوما کار می کنند.”

مقامات بهداشتی دولت هشدار داد که روند افزایش COVID-19 موارد می تواند ناراحت طرح بازگشایی مدارس در پاییز و اجازه گسترش ظرفیت در رستوران ها و کسب و کار. جدید COVID-19 موارد تایید شده در مینه سوتا از طریق آزمایشگاه تست در یک نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 نفر در هر روز در حال حاضر — بیش از دو برابر دولت نرخ هدف از 5 در هر 100 ، 000.

علاوه بر این در روز جمعه از 669 موارد و هفت مرگ به ارمغان آورد و همه گیر در مجموع به 45,013 موارد و 1,533 مرگ و میر. Walz دستور داد پرچم در نیمی از کارکنان در یکشنبه 19 روز از ماه, به افتخار قربانیان.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: ماسک پوشیدن مهم است اما مردم هنوز هم باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و کافه ها و رستوران ها هنوز هم نیاز به گسترش مشتریان.

دولت این هفته 120 شکایت در مورد COVID-19 قرار گرفتن در معرض خطرات بیشتر کارگران در کافه ها و رستوران ها نه با پوشیدن ماسک, اما همچنین مشتریان خود را حفظ فاصله.

دولت بازرسان بهداشت محیط بازدید و صادر ارشاد به موسسات است که می تواند در صورت دادگاه بسته شدن سفارشات اگر آنها نمی مطابق مالکوم گفت.

“ما پله تا این اجرای به بازی مارپیچ با رستوران ها و کافه ها ، برای محافظت از هر دو به مشتریان و کارکنان در این موسسات و رک و پوست کنده به حفظ و گسترش COVID به پایین سطح به اندازه کافی است که می تواند بسیار شدید dialbacks در چه موسسات باز هستند و چگونه آنها عمل می کنند” او گفت:.

ماسک-پوشیدن در میان همه گیر شده سیاسی پویا — با مخلوط پیام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد سردرگمی و یا قانع کننده برخی از رئيس جمهور حامیان به مخالفت با عمل. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است noncommittal — به نقطه ای که او با پوشیدن یک ماسک در طول سفر به مرکز پزشکی والتر رید ارتش شد اخبار ملی — اما جراح عمومی به شدت طرفدار آنها.

بررسی نتایج منتشر شده از پنج شنبه توسط دانشگاه شیکاگو نشان داد که نژاد و سن و شرایط بهداشتی اساسی تحت تاثیر ماسک-پوشیدن عادات اما این سیاست در یک تقسیم. در حالی که 84 درصد از دموکرات ها حمایت ماسک حکم که پشتیبانی کاهش یافته و به 47 درصد در میان جمهوری خواهان و 39 ٪ در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

Walz گفته او “به احتمال زیاد” برای تحمیل دستور هفته آینده پس از 28 کشورهای دیگر است که باید انجام شود به طوری که به همراه شهرهای ایالت مینه سوتا از جمله مینیاپولیس و سنت Paul, Duluth و روچستر.

برخی از دولت ها و جوامع نیاز به ماسک در فضاهای عمومی تنها در حالی که دیگران نیاز به آنها را در فضای اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند حفظ شود.

خرده فروشان مانند هدف و خارج اعلام کرد آنها نیاز به ماسک-پوشیدن — عنوان خواهد شد, باغ وحش مینه سوتا که این بازگشایی در هفته آینده.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پوشیدن ماسک و حمایت از شخصی عمل اما مخالفت یک دستور توسط Walz یک دموکرات با توجه به تعداد کسب و کار و شهرستانها اقدامات خود را.

“Minnesotans و نهادهای خصوصی باید برای زمانی که و که در آن به پوشیدن ماسک” گفت: کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn, R -, Minn. و اضافه کرد که فرماندار باید شواهد نشان می دهد برای ماسک موثر بودن گوش دادن به مخالفان در یک انجمن عمومی و تعیین نقاط عطف برای برداشت یک دستور قبل از اعمال آن است.

عمومی وزن در

خریداران در یک جمعه منعکس تنوع نظرات با برندان کلی از سنت پل در حال چرخش به دور از ورود به Lunds & Byerlys در Burnsville برای بازیابی ماسک که او را فراموش کرده و در خودرو خود را.

“هر کس باید یک ماسک برای هر کس دیگری گفت:” کلی بود که متوجه پدر و مادر خود و دیگر افراد در معرض خطر عوارض شديد از COVID-19.

کیمبرلی دوک دریاچه قبل از آن گفت: در حال حاضر احساس می کند مانند یک دستور با بسیاری از خرده فروشان نیاز به آنها را. (Lunds & Byerlys به شدت توصیه به پوشیدن آنها.) ماسک-پوشیدن به نظر می رسد مانند تاخیر اجتناب ناپذیر در برابر یک ویروس است که به نظر می رسد overhyped, او گفت:.

“ما نیاز به اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است,” او گفت:. “اگر شما در حال رفتن برای بیمار شما در حال رفتن به مریض.”

Jolene وزارت معارف از دره اپل و دختر او را نمی پوشیدن ماسک ورود خارج شده و در دره اپل اما او خودش را به نام یک “حکومت پیرو” که مطابق با یک دستور.

“من شخصا احساس می کنم آن را از دست رفت. این یک ویروس است. آن را متفاوت از گرفتن آنفولانزا,” او گفت: اگر او طول می کشد دیگر اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و کاهش خطرات برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

Walmart خریدار کلی واکر Burnsville گفت که او نیست خشم توسط دیگران که نمی پوشیدن ماسک را ویران کرد اگر او نمی پوشیدن و گسترش عفونت به پدر او و یا شخص دیگری در معرض خطر است.

“بسیاری از مردم در [فن] و نمی آیند آنها را” او گفت:.

آخرین وضعیت COVID-19 داده ها نشان می دهد که خطرات افزایش قابل ملاحظه ای با سن. در میان 24,493 مردم 39 یا جوان با موارد شناخته شده COVID-19 در مینه سوتا تنها 13 فوت کرده اند. در میان 4,549 افراد 70 ساله یا مسن تر شناخته شده موارد 1,236 فوت کرده اند — به میزان 27 درصد است. و 30 از 51 مورد شناخته شده از COVID-19 در میان مردم 100 یا منجر به مرگ و میر.

محافظت از دیگران

COVID-19 ناشی از قرار گرفتن در معرض یک رمان coronavirus که مقامات بهداشتی این باور است که عمدتا توسط افراد آلوده ساطع قطرات زمانی که آنها نفس صحبت یا سرفه.

مردم بر این باور هستند که در خطر متوسط اگر آنها صرف 15 دقیقه به طور مستقیم در عرض 6 پا از کسی که آلوده است — هر چند تحقیقات اخیر نشان داده این ویروس می تواند انجام شود از طریق هوا در کوچکتر ذرات آئروسل.

چقدر حفاظت شخصی افراد دست آوردن از ماسک پوشیدن در مکان نامشخص است اما مقامات بهداشتی معتقدند که حداقل ارائه “منبع کنترل” — به این معنی که استفاده کنندگان در حال محافظت از دیگران در اطراف آنها از خود میکروب ها.

“اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من واقعا فکر می کنم در آینده چهار, شش, هشت هفته, ما می تواند این بیماری را تحت کنترل” نوشته دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در سرمقاله این هفته در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

یک بررسی منتشر شده در ماه گذشته توسط آژانس ایالات متحده برای تحقیقات بهداشتی و با کیفیت پیدا مطالعات که تنها ارائه ضعیف یا فراگیر شواهد ماسک-استفاده از مزایای عمومی اما مطالعات دیگر پدید آمده پس از آن زمان.

CDC در این هفته منتشر شده در یک مطالعه موردی نشان می دهد که ماسک به احتمال زیاد مانع دو آرایشگری در میسوری که COVID-19 از آلوده خود را 139 مشتریان.

حمایت عمومی برای دولت, ماسک, دستور آمد در این هفته از بیمارستان مینه سوتا ارتباط با مدیر اجرایی آن دکتر راهول Koranne هشدار داد که “ما یک پنجره باریک زمان به سرعت گسترش ویروس.”

“با در نظر گرفتن این اقدام جهانی به جای شهر توسط شهرستان و یا کسب و کار با کسب و کار مهم است,” او نوشت.

Upticks دلیلی برای نگرانی

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در مینه سوتا باقی می ماند در پایین ترین سطح خود از اواسط ماه آوریل است. دولت روز جمعه گزارش داد که 252 نفر با COVID-19 بستری شده بودند به بیمارستان و که 110 مورد نیاز مراقبت های ویژه.

مقامات بهداشت نگران هستند که در ایالت مینه سوتا به دنبال خواهد اخیر الگوی دیگر جنوب و غرب کشور است که در آن upticks در موارد خفیف در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان گسترش این ویروس به بزرگتر و بیشتر مردم آسیب پذیر است.

دولت در بخش بهداشت و درمان زود همه گیر دلسرد ماسک-پوشیدن عمدتا برای جلوگیری از مصرف کنندگان از خرید تا همه از پزشکی درجه N95 ماسک که پزشکان و پرستاران و دیگران مورد نیاز برای حفاظت در حالی که درمان COVID-19 بيمار. بخش بعد به شدت حمایت پوشیدن پارچه و غیر-پزشکی-درجه ماسک.

Ehresmann گفت: افزایش COVID-19 موارد ناشناخته جامعه انتقال منابع “کاملا” بر نیاز به ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله.

تنها 10 درصد از موارد طبقه بندی شده به عنوان ناشناخته جامعه انتقال در اواسط ماه آوریل زمانی که مقامات بهداشتی دولت قادر به ردیابی اکثر عفونت به خانواده مسافران, مواد غذایی گیاهان و تسهیلات مراقبت دراز مدت.

نرخ 24 درصد در ژوئن 20, اما افزایش به 34% پس از 18 ژوئن محدود بازگشایی, میله, رستوران ها و باشگاه های ورزشی و مکانهای تفریحی.

“ما در حال دیدن خیلی بیشتر فعالیت” Ehresmann گفت: “در آن مردم در حال مخلوط کردن و زیر هدایت.”

نویسنده کارکنان جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله