رزویل پلیس به دنبال کمک به حل تعصب جنایات

رزویل پلیس به دنبال کمک به پیدا کردن دو نفر مظنون به ارتکاب عمل از سرقت و خرابکاری توسط نژادی و تهمت و ظلم و ستم به حیوانات.

چندین تعصب انگیزه جرایم گزارش شده در ماه گذشته نزدیک به 1900 جلوگیری از County Road, B, معاون رئیس پلیس اریکا Scheider گفت: در انتشار اخبار. هر حادثه هدفمند ساکن را “Black Lives Matter” و دیگر عدالت اجتماعی نشانه.

در علاوه بر این به گزارش از آسیب و سرقت علائم “شده اند وجود دارد چهار گزارش جداگانه از مرده راکون قرار داده شده در نزدیکی” Scheider نوشت. “تازه ترین گزارش [در جولای 12] درگیر یک مرده راکون میخ به یک ابزار پست در نزدیکی علائم در جاده شهرستان B.

یک فرد شناخته شده است و به اتهام تخطی از قانون جنایی خسارت به اموال — 55-سال رزویل مردی که اعتراف کرد که او آسیب دیده و ثبت نام در ژوئن 25, چرا که او در بر داشت آن را توهین آمیز پلیس گفت:.

در حال حاضر آنها به دنبال کمک به شناسایی یک زن و مرد گرفتار در دوربین سرقت علائم در ژوئن 19. خودرو درگیر شد و یک سیاه و سفید دوج وانت که به نظر می رسد به یک دستگاه ورزش در آن تخت کامیون.

“در رزویل اداره پلیس مفتخر به خدمت به جامعه است که نمایش بسیار زیاد شور و شوق برای عدالت اجتماعی” Scheider نوشت. “ما نمی خواهد تحمل جنایات با انگیزه تعصب یا نفرت. … ما متعهد به دنبال عدالت و جلوگیری از هر گونه ضربه به جامعه ما است.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس رزویل پلیس در 651-792-7008. آنلاین نکات ممکن است فرستاده شده در www.cityofroseville.com/3194/Crime-Tips.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de