گواتی: بسیار قرار می گیرد IPS افسر مانیپور گفته شات خود را با خدمات خود را در هفت تیر در روز شنبه شده است و مراجعه کننده به بیمارستان در یک وضعیت بحرانی است.

Arvind Kumar اضافی مدیر کل پلیس مسئول نظم و قانون. او از سال 1993 دسته از خدمات پلیس و متعلق به Bihar کادر. قبل از حرکت به مانیپور در نمایندگی او را در طولانی نانامی به بازی در اداره اطلاعات.

در حالی که افسران همکار از مانیپور پلیس کم حرف در مورد حادثه منابع امنیتی گفت: Arvind Kumar شات خود را در مقام چهارم در 2 مانیپور تفنگ پیچیده در ایمفال. او با عجله به بیمارستان خصوصی برای درمان در دولت سرمایه است.

بالا برنج از مانیپور پلیس و ارشد بوروکرات از جمله دبیر کل J Suresh ببو در بازدید از این بیمارستان که در آن Arvind Kumar است که درمان می شود.

دبیر کل Suresh ببو به خبرنگاران گفت که Arvind Kumar وضعیت جدی بود اما او در پاسخ به درمان است. “او خواهد شد به دهلی نو یک بار وضعیت خود را بهبود می بخشد,” ببو گفت.

این حادثه نزدیک می آید بر روی پاشنه از یک قسم استشهاد ظ توسط اضافی سرپرست پلیس در این ایالت مبارزه با مواد مخدر و امور مرزی دفتر (NAB) که در آن مانیپور وزیر N Biren سینگ و دولت بی جی پی رهبر متهم شدند pressurising گروه به رها کردن پرونده فردی که متهم در یک مورد مواد مخدر قدمت آن به سال 2018 است.

که پرونده به نور هنگامی که پلیس انجام شده مواد مخدر باران و ضبط مواد مخدر و پول نقد به مقدار بیش از 28 تومان کرور.

اتهام علیه مانیپور وزیر آمد و در قالب یک قسم استشهاد ظ توسط اضافی سرپرست پلیس Thounaojam Brinda در ایمفال دادگاه عالی در جولای 13. با توجه به استشهاد نخست متهم به مواد مخدر در مورد Lhukhosei Zou بود شخص مهم در میان یکدسته از یک کارتل مواد مخدر و همچنین محلی BJP رهبر در Chandel منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de