خواهر’ side-by-side کابین در مینه سوتا دریاچه کمک به خانواده خود متصل بمانید

هر سال خواهر پاملا و دبرا Hovland نگاه به جلو به خانواده خود را در تابستان با هم در یک دریاچه مینه سوتا.

“ما همه ساخته شده تعهد به صرف تعطیلات و تابستان هم گفت:” پاملا زندگی می کند که در کانکتیکات. “خانواده ما قوی است واحد.”

در سال 1980 آنها معمولا اجاره کابین. اما به عنوان خانواده گسترش یافته و تعدادی از خانواده متعلق به استراحتگاه کاهش یافته پیدا کردن حق اجاره آسان نبود.

“گروه ما در حال رشد بود و در آن شروع به تبدیل شدن به سخت تر برای پیدا کردن یک محل به جای همه” گفت: پاملا.

بنابراین در سال 1990 خواهر تصمیم به خرید یک کابین.

در این زمان بود که ایده آل نیست. هر دو در 20s خود را و آماده شدن برای شروع مدرسه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برای پاملا یک طراح گرافیک و مدرک حقوق خود را برای دبرا یک وکیل است که زندگی در مینیاپولیس.

“ما هر دو رو هنوز بیشتر بدهی وام دانشجویی, اما برای برخی از دلیل ما تصمیم به رفتن به املاک و مستغلات خرید” پاملا به یاد می آورد.

آنها پیدا کردن یک محل در نزدیکی پرنده Rapids, Minn. جایی که آنها تا به حال رشد در مزرعه های لبنی و ساخته شده یک پیشنهاد در 700 فوت مربع کابین. آن را به حال نادر دو زیادی بود سراسر از حالت پارک و دریاچه خواهران دانست — جنوب دریاچه لیدا بود که فقط یک مایل از پدر خود را به خانه دوران کودکی و یکی از لکه های ماهیگیری مورد علاقه.

قیمت معقول و منطقی بود اما هنوز هم آنها ساخته شده lowball ارائه دهد. عامل املاک و مستغلات به آنها گفت: این پیشنهاد بیش از حد پایین و سپس به نام بازگشت به می گویند فروشندگان خواهد آن را قبول کند و شامل همه چیز را در داخل از جمله مبلمان خانگی و macramé دیوار آویختن. “کابین پر از قهوه ای macramé جغدها” پاملا به یاد می آورد.

کمی اسکاندیناوی الهام گرفته از کابین ساخته شده در دهه 1960 تا به حال هیچ آب در حال اجرا. آب سرویس آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی آمد به طور مستقیم از دریاچه از طریق یک لوله با یک قطعه از هوس و متصل به پایان دادن به حفظ minnows ،

برای تامین مالی این خواهر را مجبور به موافقت برای قرار دادن در یک چاه بلافاصله. به طوری که آنها لقب خود را همه به خوبی.

دستمال سفره طرح

برای بیش از 20 سال کابین کوچک بود خانواده خود را در تابستان جمع آوری نقطه. خواهران قرار دادن بر روی یک ایوان ساخته شده توسط خود را برادر در قانون خود را به گسترش فضا و با استفاده از خالی بسیاری برای بانوان بدمینتون و سرریز از چادر و کمپ به عنوان خانواده خود رشد شامل شوهران و فرزندان stepchildren و نوه و چند سگ.

خواهر خواب, ساختمان, سمت-توسط-جانبی کابین در دو و اغلب ترسیم کابین طرح در دستمال.

“ما همیشه فرض بر این در طول زمان ما را به انجام کاری متفاوت است که در نهایت ما می تواند هر یک از ساخت” گفت: Debra اما پیدا کردن زمانی که هر دو آنها را می تواند تامین مالی جدید کابین و تزویر بود.

قدیمی کابین مجبور دست خود را. آن بلوک بتن, بنیاد توسعه ترک های بزرگ و نیاز به تعمیرات اساسی.

“ما می دانستیم که ما می خواهم که مشکلات ساختاری خیلی زود” گفت: پاملا. به طوری که آنها تصمیم به خداحافظی به داخل کابین و ساخت دو فیلم جدید “خواهر کابین.”

شوهران خود استیون لارنس و داگ Dorow شد در هیئت مدیره. “شوهران ما هستند از طرفداران بزرگ از این محل گفت: پاملا.

در حالی که هر کس در خانواده گسترده بود و هیجان زده در مورد این پروژه و کمک به طوفان مغزی ایده های, هر, خواهر, طراحی شده خود کابین. “ما می خواستیم آنها را بسیار شبیه و با هم کار کنند به عنوان همراهان با یک مشترک زیبایی بود که محترمانه از آنچه که در اینجا در اصل” گفت: پاملا. “ما هر دو کشیده به متوسط اسکاندیناوی الهام گرفته از تابستان stugas.”

هر کابین است در مورد 1800 فوت مربع از جمله یک خواب زیر شیروانی قرار دادن. یک معمار از پاملا از نیویورک ریچارد بدرد خوردن به آنها کمک کرد با این برنامه و یک دوست از فرگس فالز, Minn., Cory Reinertson, Reinertson ساخت و ساز خود ساز.

دو کابین به اشتراک گذاری بسیاری از مواد مشابه اما به عنوان های مختلف به عنوان دو خواهر.

پاملا همه را به خوبی بر همان اساسی پا را به عنوان اصلی کابین تنظیم شده است به صورت موازی به اسکله در حالی که دبرا را به پایان می رسد خوب است عمود بر.

“این گرایش حس به ما از ابتدا” گفت: پاملا. به عنوان یک هنرمند او به نظر می رسد در جهان “وری” تحت تاثیر الهام و احساسات است. “من احساس می کنم راحت تر در لبه” او گفت:. خواهر او منطقی است متفکر. “او به نظر می رسد در جهان راست بر روی” گفت: پاملا. “قرار دادن ما در کابین صحبت می کند که ما به عنوان افراد است. و آنها متناسب با توپوگرافی هست.”

در داخل کابین نیز راه خود را. “آنها هر دو دارای شخصیت های مختلف گفت: دبرا. “من بیشتر جنگلی داخل بیشتر کابین-y است. آن ساده تر است.”

پاملا گفت: کابین “طول می کشد خطرات بیشتر و کمتر سنتی است.” که شامل غیر معمول راه پله به زیر شیروانی قرار دادن, با متناوب-آج طراحی است که طول می کشد تا فضای کمتر از یک سنتی راه پله. “این قطعا یک نقطه از گفتگو.”

هر دو خواهر مبله خود را به کابین دست دوم قطعات و مجموعه. “دبرا و من و خانواده ما طرفداران بزرگ از بازارهای کک و مغازه های صرفه جویی” گفت: پاملا.

مهارت های مختلف مجموعه

خواهر شده مکمل نقش در طول فرآیند طراحی و ساخت. “ما بسیار متفاوت مجموعه مهارت” گفت: دبرا. “من حسابدار بود قبل از من یک وکیل بود. من تحقیقات در طرح های طبقه.” پاملا بیشتر علاقه مند به طراحی جزئیات. با هم “ما را شایسته تیم است.”

این دو خانواده به اشتراک گذاشتن یک قایق از یک حوض و آب اسباب بازی که آنها در فروشگاه پاملا زیرزمین; Debra کابین ندارد یکی است. آنها همچنین به اشتراک گذاری حیاط نگهداری و در روند بازسازی زمین بین کابین و دریاچه طبیعی دشت برای حفاظت از دریاچه و آب آن وضوح.

“ما هر یک از دیگر. آن است که مقدار زیادی از کار. پس ما به اشتراک بگذارید که کار آن کمتر استرس زا” گفت: دبرا.

زمانی که آنها با هم در تابستان آنها لذت بردن از دریاچه و بازی در مقابل ایوان. دبرا و داگ همچنین استفاده از کابین خود را در زمستان زمانی که آنها به snowshoeing یا یخ-ماهیگیری و یا فقط لذت بردن از coziness.

“این واقعا بزرگ برای نشستن وجود دارد با آتش رفتن و نگاه وسیع سفید چشم انداز” دبرا گفت.

خواهر کابین مانند اصلی کابین قبل از آن کمک به خانواده خود اقامت.

“بهترین چیز برای من این است که ارتباط ما قادر به نگه داشتن با خانواده من” گفت: دبرا. “من فکر می کنم پدر من هر بار که من وجود دارد.” خود را از درگذشت پدر در سال 2015.

کابین نیز کمک به آنها را به صرف زمان خود را با مادر و خواهر که هر دو در منطقه زندگی می کنند. و کابین ایجاد خاطرات و سنت های جدید با سه پسر که در سن.

هنگامی که پسر او فارغ التحصیل از کالج پاملا او ساخته شده یک ویدیو با عکس ها از آرشیو خانواده از جمله بسیاری از او در مینه سوتا با بهره گیری از وقت خود را با عموزاده ها و عمه ها.

“این است که بی بها” او گفت:. “شما را که اتفاق می افتد. ما همه بسیار زیادی را در عشق با این محل است. این یک هدیه ما شده است قادر به آنها را حفظ خواهد کرد که در دادن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de