‘متناوب’ تعداد مینیاپولیس پلیس به دنبال از کار افتادگی.

Category: کیمیا | No comments

ادامه داد: افزایش مینیاپولیس افسران پلیس به دنبال مزایای از کار افتادگی پس از جورج فلوید ناآرامی است تشدید نگرانی از کمبود نیروی انسانی در میان موجی از خشونت و جنایت.

ران Meuser جونیور, وکیل دست زدن به این ادعا گفت: دفتر خود ملاقات اضافی 43 مینیاپولیس پلیس این هفته که حفظ او. که در علاوه بر این به حدود 150 افسران که Meuser در یک روز 10 ژوئیه در کنفرانس خبری گفت: تا به حال حفظ او. و آن را به ارمغان می آورد در مجموع نزدیک به 200 شرکت از سوگند نیروی در حدود 850.

Meuser گفت: بسیاری از افسران شروع ناتوانی مدارک ترک شغل خود را نسبتا به سرعت در مرخصی پزشکی. این ادعای ناتوانی روند می تواند تا شش ماه.

او گفت دفتر او “ده ها و ده ها تن” از قرار ملاقات بیشتر با افسران برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

“منحنی است و نه ناقص” Meuser گفت. “ما در حال ثبت نام سرسام آور تعداد افسران هر روز در حال حاضر.”

افزایش ماموران به دنبال فایل ادعای ناتوانی می آید به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس (MPD) چهره بی سابقه ای در انتقاد به دنبال خبری از جورج فلوید گزارشی در ماه مه. شورای شهر پیشرفته است یک برنامه است که می تواند در نهایت MPD و جایگزین کردن آن با یک اجتماع وسیع تر ایمنی بخش است که ممکن است یا ممکن است مجوز افسران صلح. رای دهندگان را به تصویب تغییر دهید.

در ضمن این شهرستان شده است را برای یک انفجار از خشونت اسلحه.

Meuser گفت که او فکر می کند این شهر چهره های قابل توجهی پلیس کمبود نیروی انسانی. اکثریت قریب به اتفاق افسران حفظ او هستند چاشنی جانبازان گفت: به طور متوسط حدود 48 سال سن با حداقل 20 سال تجربه. اکثر این وظیفه مربوط به ادعای ناتوانی برای علائم اختلال استرس پس از سانحه یا PTSD مرتبط با فلوید ناآرامی.

استرس تجمعی است, او گفت:. ناآرامی و خصومت به هر طریقی از مرگ فلوید تشدید شرایط که افسران را تجربه کرده اند برای یک مدت زمان طولانی و از طریق او گفت:. “این بیشتر اختلال در توانایی خود را برای مقابله است.”

با توجه به شهرستان سخنگوی سارا مکنزی هیچ تعهد قانونی برای یک افسر به اطلاع MPD که آنها در حال ارسال درخواست برای مزایای از کارافتادگی با کارکنان کانون بازنشستگان که اداره مزایای طرح است. بنابراین MPD لزوما می دانم که افسران موقت پزشکی را به دنبال ناتوانی های طولانی مدت. این فرآیند نیاز به دو گزارش های پزشکی تایید بیماری که یکی از آنها باید از یک پزشک مجاز.

Meuser رد این ایده او می تواند ضربت زنی کسب و کار بودن مورد سیل.

“من مقدار زیادی از پول,” او گفت:. “اگر هر چیزی, نرخ که در آن ما در حال گرفتن در این افسران قرار دادن مقدار زیادی از استرس در من و کارکنان است.”

سخنگوی شهر مینیاپولیس گفت که از جمعه 111 MPD: ماموران پلیس در برخی از نوع های پزشکی, ترک, از جمله 40 PTSD ادعا ظ پس مارس 26.

وقتی پرسیده شد که در مورد از دست دادن بسیاری از افسران و چگونه MPD بود مقابله سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: “کارکنان منتقل خواهد شد تا زمینه لازم برای دیدار با هدف اصلی از اجرای قانون ایمنی عمومی.”

شهردار یعقوب فری و رئیس پلیس Medaria Arradondo گرفت تا نیروی انسانی موضوع را در روز جمعه شورای شهر نشست. آنها تایید کردند که 65 افسران ترک کرده اند به زور تا کنون در این سال به دلایل مختلف. طبیعی ساییدگی نرخ حدود 45 افسران در هر سال است. ادعای ناتوانی با این حال دشوار به آهنگ Arradondo گفت: از آنجا که “آنها نوع فیلتر در” خارج از گروه.

“نیز وجود دارد که یک سطح از افرادی که فقط رفتن را در برخی از فرم” فری اشاره کرد. “را نیز بالا می برد یک پرچم که آیا آن فرد ممکن است در نهایت ترک در برخی از فرم های دیگر, مانند, بیشتر به طور کامل. کسانی که لزوما نمی تواند شامل اعداد است که ما فقط به اشتراک گذاشته.”

“آن را نیز اتفاق می افتد در سازمان آتش نشانی, اما این شماره ها قطعا بالاتر در MPD,” فری گفت.

این خروج از اضافه کردن یک لایه جدید در حال حاضر ستیز بحث در مورد چگونه به تغییر شکل policing زیر فلوید مرگ و آنها مقاطعه به شهر خود شدند.

عضو شورای ارمیا الیسون در طول های مختلف در مکان جلسه اشاره کرد که MPD در حال حاضر برای بودجه 888 افسران نیست به احتمال زیاد به ضربه آن قدرت کامل این سال است. او گفت که او امیدوار است این شهرستان به کار خواهد کرد “درست به اندازه” وزارت نیرو و بودجه و در نظر گرفتن ساخت بیشتر سرمایه گذاری در پیشگیری از خشونت.

“همانطور که ما در حال دیدن مردم از دست دادن ایمان در ما…عمومی فعلی سیستم ایمنی به عنوان ما شاهد جوامع نیاز به پشتیبانی به دلیل افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز ما نیز دیدن کاملا رک و پوست کنده ما نیروی پلیس بیان یک خشم عمیق از شهر ما و رها کردن شهر ما” الیسون گفت. “ما شاهد این هستیم که در قالب افسران یا استعفا و یا شما می دانید ساخت ادعای آسیب است که آنها خود را ایجاد می شود و بهره گیری از آن است.”

عضو شورای Linea Palmisano از او خواست تا تایید کند که آیا او با اشاره به PTSD ادعا می کند.

“من به طور کلی اشاره به این واقعیت است که ما باید افسران به هر دلیل و آن را به جای من به آنچه که دلیل آن این است اما ما باید افسران که در حال عجله برای پیدا کردن راه خود را خارج از تعهد خود را به ما ترکیبات در هزاران راه” الیسون گفت.

Palmisano هشدار داد در برابر نسبت دادن انگیزه به خروج و گفت: MPD مقامات تضمین کرده اند که ماموران در ادامه به پاسخ به تماس. عضو شورای اندرو جانسون افزود که او می خواست برای تشویق کارگران شهرستان که ممکن است دچار علائم PTSD به دنبال کمک در صورت نیاز.

در یک جلسه جداگانه در اوایل این هفته Arradondo هشدار داد در برابر ساخت عمده کاهش به زور در حالی که آنها در حال تلاش برای مهار تیراندازی. او اشاره کرد که همه از افسران باقی مانده در دسترس هستند برای پاسخ به 911 تماس. برخی مانند رئیس نگه داشتن نقش نظارتی که نیاز به کار اداری. دیگران مانند کارآگاهان با تمرکز بر بررسی جنایات پس از آنها رخ می دهد.

در پاسخ به اعضای شورای سوالات در مورد کفایت خیابان گشت Arradondo گفت: بخش سازماندهی مجدد واحد برای دریافت منابع که در آن آنها مورد نیاز است. برای مثال بیشتر افسران هستند که معطوف به حوزه از 911 تماس با مرکز کار آنها انجام شده بود در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“واقعا باید همه دست در عرشه رویکرد” او گفت:.

Meuser گفت که نه شهرستان و نه اداره پلیس تماس گرفت او در مورد افزایش افسران به دنبال از کار افتادگی.

گروهبان. Sherral اشمیت معاون رئیس جمهور از افسران پليس فدراسیون مینیاپولیس پلیس اتحادیه گفت: این اتحادیه نشده است و پیگیری ماموران شروع ناتوانی ادعا می روند اما هیچ دلیلی برای اختلاف Meuser تعداد. او گفت که او می داند که “تعدادی” از افسران گرفته اند شخصی برگ پس از ناآرامی.

از دست دادن 200-250 افسران را “واقعا اثر مضر بر ما اداره پلیس و چگونه آنها ارائه خدمات,” او گفت:.

در هفته گذشته اخبار کنفرانس Meuser گفت که حداقل 13 افسران در داخل سوم حوزه ساختمان در هنگام فری دستور داد آنها را به تخلیه. برخی از نوشت: در اندونزی به عزیزان و دیگران به او گفت که آنها صرفه جویی در گلوله برای خود.

“کسانی که همه داستان” اشمیت گفت:, و اضافه کرد که او گفت: وجود 54 افسران چپ در ایستگاه. “من با ملاقات یک پلیس در هفته گذشته … که در اشک را شکست و گفت:” من بخش سمت چپ من در آنجا به مرگ است.’ شما چه می گویند؟”

“روحیه است که احتمالا پایین ترین من تا کنون دیده ام آن را در من تقریبا 23 سال در بخش” او گفت:. “پلیس در حال ترس آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا یک روز و آنها در حال رفتن به یک کار. آن را مؤثر بر آنها و خانواده های آنها تا حد زیادی.” وقتی پرسیده شد که اگر موج ناتوانی ادعا می کند می تواند یک شکل از کار رکود اشمیت به نام که “کاملا مضحک ادعا می کنند.”

MPD افسران متهم شده اند در مرحله کار slowdowns قبل از. در سال 2016 به سمت شمال افسران متهم به کار رکود پس از انتقاد شدید ماموران مواجه اطراف 2015 تیراندازی مرگ Jamar کلارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>